تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدموضوع مورد بحث ما، جريان انرژي و خصوصيات شايسته انرژي است. بنابراين درك عميقي از جزئيات لايه هاي انرژي، موضوع برجسته در كلاسها ميباشد.

انرژي در جهان فيزيكي به صورت امواج وجود دارد. خصوصيات اوليه كه ما را به منطقه صوتي علاقه مند كرد؛ به ويژگيهاي كلي انرژي وابسته است كه شامل وسعت، ارتعاش، سرعت، طول موج و خصوصيات ديگر انرژي بود. اگر چه هر كدام در انواع مختلف انرژي، مانند انرژي صوتي، نوري، راديويي، حرارتي و كيهاني ظاهر مي شوند؛ اين انواع، يكسري خصوصيات مشترك دارند. انرژي بخش مهمي از مهارتهاي شفاي سنتي است. يكي از خصوصياتي كه از قديم مطرح بود؛ روش درمانگران بود كه از انرژي شفا دهنده طبيعت ما آگاه بودند و به آن توجه مي كردند. در چين اين سيستم به عنوان " چي" chi شناخته مي شود. ژاپنيها براي اين سيستم از كلمه " كي" ki استفاده مي كردند. روش ايوروديك1 كه در متون كتاب مقدس هندوان از 7500 سال پيش به جا مانده است؛ تعريف سه نوع انرژي يا دوشا به نام پيتا2 ، وتا3 و كافا4 بود. و سپس اين سه نوع را به گروه كوچكتري از انرژي گسترش دادند.

در قديم كمتر تمدني بود كه از ارتباط طبيعت با انرژي درماني آگاه نبود. ( اگر چه متأسفانه باستان شناسان غرب تخمين زندند كه ممكن است در قرن 20 علم طب غرب به جاي استفاده از كلمه انرژي درماني، از كلمات بيگانه اي مانند پزاك5 ، هم6، وايگرا7 را به كار ببرد). انرژي خصوصيات خاصي دارد كه آشنا شدن با آنها، يك راهنمايي براي استفاده از انرژي است.

زمان به طرف آينده پيش مي رود. ساعت چند است . به ساعتتان نگاه كنيد. شما فقط به ساعت مچي كه در آن يك كوارتز بكار رفته؛ براي اينكه جريان الكتريكي را از قوه ساعت بگيريد و ساعت را بطور صحيح نشان دهد؛ نگاه كنيد. يك cd بگذاريد و به آهنگ مورد علاقه تان گوش كنيد. شما يك سيستم صوتي را ايجاد كنيد و از يك ليزر براي نشان دادن گودالهاي كوچك و محلهاي صاف يك ديسك فلزي استفاده كنيد. در اين ليزر يك ياقوت قرار دارد و علت قرمزي آن هم همين ياقوت است كه در آن بكار رفته است و انرژي نوري كه از cd ها انعكاس مي يابد را نظم مي دهد. آيا شما امروز با ماشين خودتان به سر كار رفته ايد. در سيستم گرمايي ماشينتان از خرده هاي سليكن استفاده مي كنند. براي اينكه جرقه هايي كه موتور را روشن نگه مي دارد را نظم دهند.


به برنامه راديويي گوش كنيد. در راديو ماشينتان از يك ترانزيستور از جنس سليكن استفاده مي كنند كه براي تفسير امواج صوتي بكار مي رود. كامپيوتر خانه يا سر كارتان چطور؟ شما فكر كرده ايد كه از چه چيزي ساخته شده است. هر قطعه كامپوتر، يك قطعه كريستالي كوارتز و سليكن است و به اين علت است كه كامپيوتر را دره سليكن مي نامند.

كريستال درماني درمان بوسيله كوارتز

در تاریخ : سه شنبه، 12 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(2194 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق