تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید


نمونه‌اي از يك جريان نادرست انرژي زيادي به پايين بدن سرازير شده است. اين نشان مي‌دهد كه تمام جريان به طرف بالا است.

وقتي انرژي آزاد مي شود، ديگر هيچ راه برگشت براي آن وجود ندارد؟ برگرداندن اين فرآيند غيرممكن است ولي گاهي مي‌تواند كند شود. اگر شخصي به اين نتيجه برسد كه چنين رشدي ديگر مطلوب نيست و سعي كند اين انرژي را عقب نگهدارد، گرفتگي و بيماري در پي دارد و احتمالاً در موارد افراطي به مرگ منجر خواهد شد. شخص بايد كار كردن با آن را ياد بگيرد يا در برخي موارد هنگامي كه تطهير شديد اتفاق مي‌افتد، فقط آن را فعال نگهدارد. اين تغيير يك عمليات سحرآميز و يك‌شبه نيست؛ ممكن است 20 تا 25 سال طول بكشد كه اين انرژي مرحلة تطهير و پالايش كافي براي شكوفا شدن استعدادهاي رواني يا روحاني را طي كند.

هنگامي كه شخصي مي‌داند چگونه با اين انرژي كار كند داراي بدن، ذهن و روحية سالمي است و تغيير در يك دورة زماني بسيار كوتاه‌تر اتفاق مي‌افتد. افرادي كه در مسير جريان كنداليني فعال طبيعي هستند و قبلاً از آن استفاده ‌كرده اند، مدت زمان كمتري وقت لازم دارند تا كنداليني جديد را آمادة استفاده كنند.

در هر مرحله لازم است، مجدداً كنترل و استفاده از اين انرژي فرا گرفته شود. و بايد يكي از اهداف اصلي آموزشهاي كودكان باشد.كودكان احتياج به هدايت رفتاري و نگرشي براي استفادة درست از انرژي‌هاي خود دارند. اگر به انرژي‌هاي آنها اجازه داده شود كه بدون مهار به جريان افتند، مشكلاتي در زندگي روزمرة آنها پيش خواهد آمد و رشد بيشتر آنها با مانع روبرو خواهد شد.
 

جريان نادرست انرژي كنداليني

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(3280 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق