تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدآب و مغناطيس درمانيفكر مي‌كنم كلمه «درمان» در آينده معني اصلي خود را از دست خواهد داد. زماني فرا خواهد رسيد كه بيماري‌ها ديگر نمي‌توانند تأثيري روي انسان‌ها بگذارند. در آن زمان ديگر در مورد درمان موقت بدن دردمند بيماران صحبت نخواهيم كرد، بلكه به دنبال ريشه كني كامل بيماري‌ها خواهيم بود.

آ. شوارتس در كتاب رمز زندگيدر فصل سوم ديديم، مواد مختلف مثل آهن، نيكل و روي بسته به شدت جذب يا دفعشان در برابر آهن‌ربا، به سه گروه پارامغناطيس، ديامغناطيس و فرومغناطيس تقسيم‌بندي مي‌شوند و همچنين ديديم كه اگر مواد بالا بين آهن‌ربا و يك ماده رسانا قرار داده شوند، جلوي نيروي مغناطيسي مسدود نمي‌شود. پوست، رگ‌هاي خوني، چربي و اعصاب نه تنها رساناي جريان الكتريسته و مغناطيس هستند، بلكه آهن‌ربا تأثير سودمندي روي آنها مي‌گذارد. بعضي مواد مثل آب و ساير سيالات شبيه آب نيز جزء مواد پارامغناطيسي قرار مي‌گيرند. همانطور كه گفتيم آهن‌ربا باعث ايجاد تغييرات و تأثيرات مطلوبي روي اين مواد مي‌شود. مدت‌هاي مديدي است كه آب مغناطيسي شده براي مقاصد درماني مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرد؛ زيرا نيروهاي شفابخشي مغناطيسي جذب آن شده‌اند. بدن يك موجود زنده حدوداً از 70 تا 80 درصد تشكيل شده است؛ به همين دليل، متخصصان مغناطيس درماني از تأثير شگفت‌انگيز اين سيال روي عملكرد نقش‌هاي مختلف بدن براي درمان بيماري‌هاي گوناگون بهره مي‌برند. آب شفابخش جذب معده شده و وارد جريان خون مي‌شود؛ به اين ترتيب، ويژگي‌هاي شفابخشي آن به خون منتقل مي‌شود و در نهايت، به سلول‌هاي زنده مي‌رسد. آب شفابخش همچنين باعث مي‌شود، مواد زايد به سرعت از خون جدا شده و از طريق ادرار به بيرون از بدن منتقل شوند؛ بنابراين با انجام آزمايش روي ادرار مي‌توان تركيبات آن مثل سديم و پتاسيم را بررسي كرد. اگر به خاطر آوريد، در صفحات قبل مطالبي در مورد تشكيل رسوب‌ها در ديگ‌هاي بخار و رادياتورها و حل شدن اين رسوبات توسط آب مغناطيسي شده گفتيم. دقيقاً بر همين اساس، آب شفابخش به آرامي كلسترول شريان‌ها را در خود حل كرده و باعث باز شدن رگ‌ها و افزايش حجم انتقال خون در آنها مي‌شود.

در بعضي كشورها از قبيل فرانسه، چندين چشمه طبيعي وجود دارد كه بسياري ادعا مي‌كنند كه آب آنها بعضي بيماري‌ها مثل نقرس، چاقي و بيماري‌هاي دستگاه دفع ادرار را مداوا مي‌كند. آب اين چشمه‌ها به صورت بطري بسته‌بندي شده و در سرتاسر كشور فرانسه به فروش مي‌رود. اين آب به خوبي جاي خود را در كنار آب‌هاي معدني باز كرده است. به نظر مي‌رسد، آب اين چشمه از طريق منبعي مغناطيسي مي‌شود و به همين خاطر، ويژگي‌هاي درماني زيادي دارد. در هند، ايالات متحده و اتحاد جماهير شوروي نيز چنين چشمه‌هايي يافت مي‌شوند. مردم نيز كه گزارش‌هايي از درمان بعضي بيماري‌ها به گوششان خورده است، به اميد درمان بيماري‌هايشان به اين چشمه‌ها هجوم مي‌آورند.

علاوه بر آب، سيالات ديگر مثل آب جو، شير نيز با قرار گرفتن در معرض ميدان مغناطيسي، داراي ويژگي‌هاي مغناطيسي مي‌شوند. تجربه نيز نشان مي‌دهد كه اگر اين مايعات مغناطيسي شوند، گواراتر و مقوي‌تر مي‌شوند.

روسي‌ها از آب مغناطيسي شده براي درمان بعضي بيماري‌ها مثل بيماري‌هاي دستگاه دفع ادرار استفاده زيادي مي‌كنند و از اين لحاظ، سرآمد همه مردم دنيا هستند. آنها اين نوع آب را، «آب معجزه آسا» مي‌نامند. در بعضي از درمانگاه‌هاي روسيه و هند، آب شفابخش به صورت رايگان در دسترس بيماران مبتلا به سنگ كليه قرار مي‌گيرد تا از اين طريق، سنگ كليه آنها شسته شود و از بين رود.نحوه تهيه آب شفابخش
تهيه آب شفابخش بسيار ساده است. دو آهن‌ربا (با قدرت 2000 گوس) تهيه كنيد. دو بطري يا ليوان شيشه‌اي كه در آن به خوبي بسته مي‌شود را كاملاً تميز كنيد. آب آشاميدني را ابتدا بجوشانيد و سپس به حال خود رها كنيد تا سرد شود. سپس آن را داخل بطري يا ظرف شيشه‌اي تهيه شده بريزيد و در آن را كاملاً ببنديد (شكل 14 را مشاهده كنيد).
هر كدام از ظرف‌ها را به صورت جداگانه به مدت حدوداً 12 ساعت روي دو قطب جنوب و شمال قرار دهيد. اين كار باعث مي‌شود، تشعشعات مغناطيسي از جداره شيشه‌اي ظرف عبور كرده و به داخل آب نفوذ كند؛ به اين ترتيب، آثار سودمند مغناطيسي به آب منتقل مي‌شود. پس از 12 ساعت، آب هر دو بطري را با هم مخلوط كنيد و يا بسته به نوع بيماري خود، به صورت جداگانه از آنها استفاده كنيد؛ براي مثال اگر به مشكل كاهش ادرار يا مشكل دفع ادرار مبتلا هستيد، بايد از آب مخلوط (مخلوط به دست آمده از آب مغناطيسي شده توسط دو قطب) استفاده كنيد. در مورد عفونت ادرار، تيفوييد يا ساير بيماري‌هاي عفوني، تنها از آب مغناطيسي شده توسط قطب شمال استفاده كنيد. آب تهيه شده را مي‌توان به مدت 5 تا 6 روز در دماي اتاق يا به مدت 10 روز در يخچال نگهداري كرد.شكل 14 نحوه تهيه آب شفابخش

آب و مغناطيس درماني

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(5708 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق