تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدآزمايش‌هاي بيولوژيكي و مغناطيس درماني

آزمايش‌هاي زيادي در زمينه اثر آهن‌ربا و آب مغناطيسي شده (آبي كه در معرض تشعشعات آهن‌ربا قرار گرفته است) روي رشد گياهان، رسيدن ميوه‌ها و سبزيجات، افزايش محصولات زراعي، باكتري‌ها، ويروس‌ها، رفتار حيوانات، پرندگان، آبزيان و غيره به عمل آمده است و نتايج، كاملاً ما را متقاعد مي‌كنند كه آهن‌ربا يا آبي كه در معرض آهن‌ربا قرار گرفته است، (آب مغناطيسي شده) به طرق مختلف اثر مثبتي روي فعاليت حيات يا زندگي دارد. سعي مي‌كنيم كه در مورد اين حقايق بحث مي‌كنيم تا دقيقاً نقش آهن‌رباها در تغييرات بيولوژيكي را درك كنيد؛ به اين ترتيب خواننده بهتر اثر آهن‌ربا روي انسان و ويژگي‌هاي درماني آن را درك خواهد كرد. چنين آزمايش‌هايي در سرتاسر جهان به ويژه در روسيه، ژاپن و ايالات متحده آمريكا صورت مي‌گيرند. بر اساس حجم انبوهي از داده‌هاي جمع آوري شده، نتايجي به دست مي‌آيد. در هند نيز هر از چند گاهي تلاش‌هايي براي انجام اينگونه آزمايش‌هاي بيولوژيكي صورت مي‌گيرد كه يافته‌هاي دانشمندان كشورهاي نامبرده در بالا را تأييد مي‌كنند. حتي خوانندگان مبتدي كه سابقه علمي يا اطلاعات پزشكي چنداني ندارند نيز مي‌توانند بعضي از آزمايش‌هاي ساده را خودشان انجام دهند.

رشد بيشترگياهان در معرض آهنربا


اگر دانه گياهي را به مدت كوتاهي در معرض ميدان مغناطيسي قرار دهيم، سرعت جوانه زني و رشد آن بيشتر مي‌شود. در مقايسه با گياهاني كه از دانه‌هاي به عمل نيامده (دانه‌هايي كه در معرض ميدان مغناطيسي قرار نگرفته اند) رشد كرده‌اند، اين گياهان ريشه‌هاي عميق‌تر و رشد بيشتري دارند. اخيراً محققان به اين نتيجه رسيدند، زماني كه آب آبياري مغناطيسي مي‌شود، در مقايسه با زماني كه از آب معمولي استفاده مي‌شود، گياهان سريع‌تر رشد مي‌كنند و محصول بيشتري مي‌دهند. بعضي از دانشمندان كشف كردند، زماني كه آب با قطب شمال مغناطيسي مي‌شود، گياهان بلند و باريك مي‌شوند؛ در حالي كه اگر آب با قطب جنوب مغناطيسي شود، كوتاه قامت و ستبر مي‌شوند و همچنين اگر درخت موز با آب مغناطيسي شده توسط قطب جنوب آبياري شود، موزهاي بزرگتر و شيرين‌تري به دست مي‌آيند. بر اساس اين نتايج، كشاورزان روسي توانستند سيب زميني و بادنجان‌هاي بسيار بزرگي توليد كنند كه حتي اندازه آنها به اندازه خربزه مي‌رسند. حتي با وجود پيشرفته‌ترين تكنولوژي‌هاي كشاورزي، تاكنون چنين امري ميسر نبوده است. از طرف ديگر مشخص شد كه گياهان آبياري شده توسط آب مغناطيسي شده 20 تا 40 درصد سريع‌تر از گياهان آبياري شده توسط آب عمل نيامده (مغناطيسي نشده) رشد مي‌كنند.
نتايج جالب توجه ديگري در مورد اثر آهن‌رباها روي ميوه‌ها و سبزيجات نرسيده مثل سيب زميني به دست آمد. آزمايش نشان مي‌دهد كه ميوه‌ها و سبزيجات در ميدان مغناطيسي سريع‌تر مي‌رسند. به نظر مي‌رسد، دليل آن اين باشد كه آهن‌رباها تأثير مثبتي روي فعاليت آنزيمي ميوه‌ها و سبزيجات دارند؛ به طور مشابه، غذا، گوشت، ماهي و ساير خوردني‌هاي پخته شده زماني كه در معرض ميدان مغناطيسي قطب شمال قرار مي‌گيرند، نسبت به حالتي كه در معرض ميدان مغناطيسي قطب جنوب قرار مي‌گيرند، طول عمر بيشتري دارند و بهتر كيفيت خود را حفظ مي‌كنند. اين يافته به وضوح نشان مي‌دهد، قطب شمال رشد باكتري‌ها كه عامل اصلي گنديدگي و تخمير مي‌باشند را كند مي‌كند؛ در حالي كه قطب جنوب فعاليت باكتري‌ها را بيشتر مي‌كند و بنابراين ميزان تخمير افزايش مي‌يابد. آزمايش ديگري در اين زمينه به عمل آمده است. در اين آزمايش آب شير معمولي داخل يك بطري شيشه‌اي ريخته شد و در ميدان مغناطيسي 1000 گوسي قرار گرفت. آب به مدت 24 ساعت كيفيت خود را حفظ كرد. حداقل به مدت يك شب هيچگونه رشد كپك يا قارچ در آن مشاهده نشد؛ از طرف ديگر، زماني كه آب شير معمولي داخل بطري ريخته شد و در شرايط عادي و دماي معمولي اتاق قرار گرفت، در همان 2 تا 3 روز اول شروع به كپك زدن كرد. اين مسئله ثابت مي‌كند كه آب مغناطيس شده داراي ويژگي باكتري كشي است و مي‌تواند رشد باكتري‌ها را كاهش دهد.

آموزش مغناطیس درمانی
مغناطیس درمان ، دستبند های مغناطیسی ، پد های مغناطیسی ، برس مغناطیسی ، آب مغناطیسی

آزمايش‌هاي بيولوژيكي و مغناطيس درماني

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(5101 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق