تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدروش‌هاي مغناطيس درماني آيندهآهن‌ربا درماني در سال‌هاي اخير توجه عده زيادي را به خود جلب كرده است و موضوع داغ جلساتي بوده است كه در سراسر دنيا در اين رابطه برگزار شده‌اند.

دكتر ناكاگاوا در كتابش با عنوان سندرم كمبود نيروي آهن‌ربايي مصراً مي‌گويد كه اگر اين ضربان‌هاي الكترومغناطيسي مختل شوند و يا وجود نداشته باشند، فرد دچار برخي مسائل مربوط به سلامتي مي‌شود كه عبارتند از: نشانه‌هاي ناراحتي عصبي، اختلال ذهني، سردرد، ورم مفاصل، رماتيسم، درد عضلاني، پوكي استخوان، خستگي مزمن، حساسيت، بي‌خوابي، عفونت، اختلال‌هاي دستگاه گردش‌خون، اختلال‌هاي روده، اختلال در دستگاه هاضمه و بسياري مسائل ديگر كه سبب بيماري مي‌شوند.

اين شيوه درمان به شكل طبيعي به بدن كمك مي‌كند كه براي بهبود يافتن تعادل الكترو مغناطيسي خود را دوباره به دست‌آورد. نيروي الكترو مغناطيس بر تمام بدن، هر يك از اندام‌ها و ياخته در اين اندام‌ها اثر مي‌گذارد .


ضربان‌هاي الكترومغناطيس عملكرد ياخته‌ها و ساير فرآيندهاي تنظيم‌كننده مربوط به آن را تنظيم مي‌كند. نيروي مغناطيسي و تأثير آن بر فعاليت الكترومغناطيسي بدن نقش عمده‌اي در سلامت و بيماري دارند.
گرچه اكثر مردم موفقيت اين نوع درمان را معجزه‌آسا در نظر مي‌گيرند، ولي كارآيي و نحوه عملكرد آن به شكل ساده‌اي قابل تشريح است. وقتي از دكتر كن ويانكو درخواست كرديم به پرسش ما مبني بر اين كه اين شيوه درمان در آينده جهاني مي‌شود يا خير پاسخ دهد، او به طور مفصل جواب داد، كه در ذيل آن را مي‏آوريم:
فقط آهن‏ربا درماني شايسته چنين نام برازنده‌اي است. به هر حال، ما نمونه هاي زيادي از درمان موفق را به وسيله آهن‌ربا درماني شاهد بوده‌ايم. مشخص شده است از هر ده بيماري كه در معرض اين نوع درمان قرار گرفته‌اند درد هفت نفر آنها كاملاًً برطرف شده است. ميزان موفقيت در اين نتايج همچون نتايج حاصل از اجراي طب سنتي است.

روش‌هاي مغناطيس درماني آينده

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(2661 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق