تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدگوهرهاي نيمه گران‌بهاي بسياري وجود دارند كه به اندازه گوهرهاي گران‌بها مي‌توانند در سرنوشت افراد تأثيرگذار باشند؛ در اين ميان، گوهرهاي زير خوش يمن‌تر به حساب مي‌آيند كه عبارتند از:

فيروزه، زبرجد، تورمالين، توپاز، آماتيست، راك كريستال، حجر القمر، گارنت، نيلي، آكومارين، جيد، قان داش، لاجورد، سنگ كليه، كهربا، عقيق، جايچينت، اونيكس سبز و مالاكيت.

1. فيروزه: اعتقاد بر اين است كه سيارات زهره و زحل، حكمرانان اين سنگ نيمه گران‌بها هستند. از لحاظ شيميايي ساختار اين سنگ، فسفات آلومينيوم آبدار است كه پوششي از تركيبات مس، آن را زينت داده است و داراي مقداري آب است. فيروزه خوب به رنگ آبي آسماني است.

اين سنگ پرتوهاي شفابخش و به رنگ آبي مايل به سبز از خود تشعشع مي‌كند. دارنده فيروزه از جراحت ناشي از سقوط در امان خواهد بود و اتفاقات بد از وي دور مي‌شوند. متأسفانه اگر قرار باشد كه اتفاق بدي براي دارنده اين سنگ بيفتد، اين سنگ مي‌شكند؛ ولي همچنان دارنده آن در برابر آسيب‌ها محافظت مي‌شود. فيروزه شخص را از ضرر و زيان مصون نگه مي‌دارد. مسلمانان ارزش زيادي براي اين سنگ قايل هستند. اين گوهر همچنين براي عاشق‌ها بخت خوب به ارمغان مي‌آورد و باعث مي‌شود كه زوجين زندگي سازگاري داشته باشند. اين گوهر همچنين باعث ازدواج سريع مي‌شود و براي اسب سوارها و سواركاران، خوش شانسي به همراه دارد.

2. زبرجد: سنگي به رنگ مايل به سبز كه ساختار شيميايي آن سيليكات منيزيم و آهن مي‌باشد. اين سنگ تحت سلطه خورشيد قرار دارد و مانند فيروزه براي سريع ازدواج كردن و محافظت از زندگي مشترك مفيد است. زبرجد بيماري غش را درمان مي‌كند و شخص را در برابر حشرات سمي مصون نگه مي‌دارد. حتي در صورت نيش حشرات هيچ اتفاقي نمي افتد و شخص به سرعت درمان مي‌شود.

3. تورمالين: اين سنگ در رنگ‌هاي متنوع يافت مي‌شود. تركيب شيميايي آن سيليكات و بورات آلومينيوم، منيزيم و آهن است.تورمالين قرمز، سفيد، سبز، زرد و آبي را مي‌توان به ترتيب به جاي ياقوت، الماس، زمرد، ياقوت زرد و ياقوت آبي استفاده كرد.

اين سنگ دانش و موفقيت در زمينه تحصيلات را به ارمغان مي‌آورد و باعث باشخصيت شدن انسان، احترام به بزرگترها و مسئوليت پذير بودن مي‌شود.

4 . توپاز: اين سنگ نشانه دوستي و وفاداري است و مي‌توان آن را به رنگ‌هاي سفيد، صورتي، سياه، زرد و دودي يافت. توپاز زرد داراي نيروي سحر آميزي است و براي سلامتي مفيد است. استفاده از آن فرد را از مرگ ناگهاني در امان نگه مي‌دارد. اين سنگ تحت سلطه خورشيد قرار دارد و همچنين باعث كمتر شدن احساسات منفي نسبت به ديگران و خلق و خوي ملايم، تيزهوش شدن انسان، از بين رفتن كابوس و خواب راحت مي‌شود.

توپاز مي‌تواند شخص را در برابر زخم ناشي از تصادفات و سوختگي توسط آتش مصون نگه دارد. اين سنگ در هنگام سفر طلسم خوبي است و به فرد كمك مي‌كند كه بر موانع غلبه كند. با استفاده از اين سنگ از ثروتمند شدن مطمئن شويد. اين سنگ بيماري‌هاي مربوط به چشم، كبد، كليه، ريه‌ها و بيني و همچنين گلودرد و آسم را درمان مي‌كند.

5. آماتيست: اين سنگ نوعي كوارتز است. مريخ، زحل و مشتري سيارات حاكم بر اين گوهر نيمه گران‌بها هستند. آماتيست به رنگ بنفش روشن تا بنفش تيره يافت مي‌شود و جايگزين مناسبي براي ياقوت آبي به حساب مي‌آيد. در ساختار شيميايي آن اكسيد آهن و منيزيم به كار رفته است. اين سنگ شخص را در برابر سموم ناشي از مصرف الكل و مستي حفظ مي‌كند. آماتيست رفتار تجاوزگرانه و عصبانيت را كنترل مي‌كند و مي‌تواند افكار بد را از انسان دور نگه دارد. آماتيست شخص را از دشمنان، بيماري و خطر محافظت مي‌كند و در مواقع بحراني به او هشدار مي‌دهد؛ همچنين چشم بد را از شخص دور نگه مي‌دارد و در برابر سحر و جادو همانند طلسم محافظ عمل مي‌كند.

6. راك كريستال: سنگي به رنگ سفيد درخشان است و ظاهري زلال مثل يخ دارد. اين سنگ پستان زنان را پر از شير مي‌كند. پرتوهاي خورشيد كه توسط اين بلور منعكس مي‌شوند، مي‌توانند تمامي بيماري‌هاي چشم را بهبود بخشند. اين پرتوهاي ساتع شده بايد تنها روي بدن بيفتند، نه روي چشم ها. راك كريستال شانس خوب، دانش و معرفت به ارمغان مي‌آورد و مي‌تواند بسياري از بيماري‌ها و حتي سرطان را مداوا كند.

7. حجر القمر: اين سنگ را مي‌توانيد به رنگ سفيد ابري بيابيد. در داخل اين سنگ يك نوار درخشان وجود دارد كه در هنگام حركت مي‌چرخد. حجر القمر براي شخص دارنده خود شانس مي‌آورد، به طور معجزه آسايي عاشقاني كه با عصبانيت از هم جدا شده‌اند را با هم آشتي دهد و در واقع در مسائل عشقي خوش يمن است. اين سنگ شخص را در برابر بيماري غش و حمله در برابر دشمنان پنهان محافظت مي‌نمايد، آشفتگي ذهني را درمان مي‌كند و باعث آرامش ذهني مي‌شود. هنگامي كه خطر غرق شدن وجود داشته باشد، مثل طلسم عمل مي‌كند و شخص را نجات مي‌دهد. اين به خاطر تأثير سياره ماه بر روي جزر و مد است. اين سنگ انسان را در برابر تصادفات در حين مسافرت مصون نگه مي‌دارد، زندگي مشترك سعادتمندي را به ارمغان مي‌آورد و حتي زوج‌هاي طلاق گرفته را دوباره به هم پيوند دهد.

8. گارنت: رنگ گارنت از قرمز سير زيبا گرفته تا قرمز ياقوتي، متنوع است. رنگ قرمز مايل به سياه اين سنگ، زيباترين نوع آن به حساب مي‌آيد. اگر در جنگ از گارنت، گلوله ساخته شود و به سمت دشمن پرتاب شود، پيروزي شخصي كه آن را در لباس خود قرار داده است، حتمي است. گارنت شانس خوب، سلامتي، نام نيك، شهرت، احترام و موفقيت در سفرها را به همراه دارد. اين سنگ باعث از بين رفتن خواب‌هاي بد مي‌شود و به بدن انرژي و نيرو مي‌بخشد و زماني كه كار انسان به دادگاه كشيده شود، خوش شانسي به همراه دارد. گارنت همچنين افسردگي و روماتيسم را درمان مي‌كند و باعث بند آمدن خون ريزي مي‌شود.9. نيلي: همانطور كه از نامش پيداست، اين سنگ آبي رنگ است. سياره زحل نيروي زيادي به اين سنگ وارد مي‌كند. نيلي را مي‌توان به جاي ياقوت آبي استفاده كرد. نيلي براي دارنده خود موفقيت، نجات از بحران‌هاي مالي و سلامتي خوب را به همراه خواهد داشت.
10. آكومارين: سنگي به رنگ سفيد مايل به سبز بسيار روشن است كه تحت سلطه سيارات زهره و مريخ قرار دارد و براي عاشق‌ها خوش يمن است. اگر شخصي اين سنگ را به كسي هديه دهد، عشق پايداري بين آن دو برقرار مي‌گردد. آكومارين دريانوردان را در سفرهاي دريايي محافظت مي‌كند و موفقيت در زمينه تحصيلات و بهبود وضعيت شغلي را تضمين مي‌كند.
11. جيد: سنگي سبز رنگ است؛ ولي درخشندگي يا زرق و برق ندارد. چيني‌ها جيد را يك سنگ خوش يمن و موجب سلامتي خوب و طول عمر مي‌دانند. دو نوع جيد وجود دارد كه عبارتند از: جاديت و نفاريت. ساختار شيميايي جاديت، سيليكات سديم و آلومينيوم است. ساختار شيميايي نفاريت نيز سيليكات كلسيم و منيزيم است. اين سنگ باعث طول عمر و راحت جان دادن مي‌شود، شخص را در برابر تصادفات، بيماري‌ها و جادو حفظ مي‌كند و تمامي بيماري‌هاي كليوي را درمان مي‌كند و به همين علت، اغلب به آن «سنگ كليه» گفته مي‌شود. اين سنگ باعث سلامتي ريه‌ها، قلب و اندام‌هاي صوتي مي‌شود، پادزهر قوي براي نيش سمي مار و ساير حيوانات است، تپش قلب را كاهش مي‌دهد و شانس خوب به همراه دارد.
12. قان داش: سنگي به رنگ سبز تيره است كه خال‌هايي به رنگ قرمز خوني در آن ديده مي‌شود. اين سنگ تمامي بيماري‌هاي ناشي از كم خوني را درمان مي‌كند و دارنده خود را در برابر توطئه‌هاي ديگران مصون نگه مي‌دارد و سلامتي خوبي را براي او تضمين مي‌كند.
13. لاجورد: اين سنگ تحت سلطه سياره زهره و زحل قرار دارد. اين سنگ نرم، به رنگي آبي سير در طبيعت يافت مي‌شود و باعث فعال‌تر شدن انسان مي‌شود و ملك و دارايي براي شخص به ارمغان مي‌آورد؛ همچنين بيماري‌هاي مزمن، آلرژي ها، فشار خون، بيماري چشم و امراض پوستي را مي‌توان با استفاده از آن درمان كرد. لاجورد ثروت و دارايي، موفقيت شغلي و زندگي خانوادگي شاد به همراه دارد. زناني كه در طول دوران قاعدگي دچار معده درد مي‌شوند، بايد از اين سنگ استفاده كنند تا معده درد آنها را مداوا شود و همواره سلامت خود را حفظ كنند.
14. سنگ كليه: سنگي به رنگ سبز روشن است و مي‌توان براي مداواي بيماري‌هاي كليوي آن را به كار برد. سنگ كليه باعث سلامتي بهتر مي‌شود.
15. كهربا: اين سنگ انسان را در برابر بيماري‌هاي مختلف از جمله گواتر محافظت مي‌كند و درد معده را كاهش مي‌دهد، عملكرد كبد و كليه را بهبود مي‌بخشد، بيماري‌هاي دندان، سرماخوردگي و يرقان را مداوا مي‌كند وهمچنين سرفه، دندان درد، سر درد و روماتيسم را درمان مي‌كند.
16. عقيق: اين سنگ را مي‌توان به رنگ‌هاي قرمز، زرد و سفيد يافت. نوع قرمز رنگ آن تحت سلطه مريخ، نوع زرد رنگ، تحت سلطه خورشيد و نوع سفيد رنگ، تحت سلطه مشتري قرار دارد.
اين سنگ خوشبختي، آرامش ذهني و شجاعت را تضمين مي‌كند، شخص را در برابر اتفاقات و حوادثي مثل بلاياي طبيعي محافظت مي‌كند و باعث موفقيت مالي مي‌شود.
17. جايچينت: سنگي زرد رنگي است و تحت سلطه راهو قرار دارد. جايچينت سلامتي خوب، ثروت و دارايي را به ارمغان مي‌آورد و باعث خواب راحت مي‌شود و همچنين شخص را در برابر شوك الكتريكي محافظت مي‌كند. با استفاده از اين سنگ، بيماري هايي مثل طاعون، زخم‌ها و جراحت‌ها به سرعت مداوا مي‌شوند و مشكلات پوستي بر طرف مي‌شوند.
18. اونيكس: اين سنگ به رنگ سبز زيبا در طبيعت يافت مي‌شود و اثرات شوم چشم شور را از شخص دفع مي‌كند. اونيكس براي عاشق‌ها خوش يمن است و سعادت زندگي مشترك و تفاهم زوجين را به همراه دارد.
19. مالاكيت: سنگي به رنگ مايل به آبي سير است كه نوارهاي سياه و سبزي روي آن ديده مي‌شود. اين سنگ تحت سلطه سياره عطارد و زهره قرار دارد. مالاكيت در درمان بيماري‌هايي كه معمولاً سلامتي نوزادان را تهديد مي‌كنند، مفيد است و باعث خواب راحت مي‌شود. اگر يكي از زوجين اين سنگ را به همسر خود هديه دهد، او را براي هميشه عاشق خود مي‌سازد. مالاكيت ارواح خبيثه و چشم شور را دور مي‌كند و بيماري‌هاي مربوط به لوزالمعده و طحال، آسم، مشكلات قاعدگي، بيماري‌هاي چشم، وبا و غيره را درمان مي‌كند و شانس مي‌آورد.

گوهرهاي نيمه گران‌بها و سنگ درماني

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(7232 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق