تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدنه گوهر گران‌بها در سنگ درماني

ُنه گوهر گران‌بها وجود دارد كه به اصطلاح «ناوارتناس»

ناميده مي‌شوند؛ علاوه بر اين ُنه گوهر گران بها، به بسياري از گوهرهاي جايگزين كه استفاده از آنها تأثيرات شگفت انگيزي به همراه دارد مي‌پردازم.

بايد در هنگام انتخاب گوهرها دقت كرد و به همين منظور در اين كتاب به طور دقيق، روش‌هاي مختلف انتخاب گوهرها را شرح مي‌دهم؛ به طور خلاصه گوهرها را مي‌توان بر اساس نشانه دايره البروجي يا ستارگاني كه در هنگام تولدمان تأثيرگذار هستند، انتخاب كرد؛ همچنين گوهرها را مي‌توان بر اساس حرف اول اسم، تاريخ و ماه تولد برگزيد.


جالب اينجا است كه بعضي از گوهرها باعث پيشرفت در زندگي شغلي مي‌شوند. بسياري از متخصصان، تاجران و اشخاصي كه به كارهاي خدماتي مشغول هستند، با بهره‌گيري از گوهرها توانسته‌اند، سود خود را چندين برابر كنند. گوهرها باعث كاهش ضرر مالي و محافظت در برابر اتفاقات ناگوار زندگي مي‌شوند. اگر آرزو داريد كه بازيگر شويد، با توجه به تاريخ تولد يا ستاره خود از چشم گربه‌اي يا گارنت استفاده كنيد تا در اين حرفه به جايگاه ارزشمندي نايل شويد. نه تنها براي بازيگري، بلكه براي رسيدن به هر حرفه يا شغلي، يك گوهر مخصوص وجود دارد.
در اين كتاب، اثرات گوهرها و سنگ درماني روي سلامتي را مورد بحث قرار مي‌دهم و به روشني نشان مي‌دهم كه چگونه هر گوهر، يك رنگ بخصوص را وارد بدنمان مي‌كند و به چه ترتيب، استفاده از آنها باعث تنظيم پرتوهاي رنگي مي‌شود.
گوهرها اثرات سحر آميزي دارند و كافي است كه با توجه به حركت سيارات و پس از انجام تشريفات لازم از گوهر مناسب خود انگشتر بسازيم تا از آنچه اتفاق مي‌افتد، شگفت زده شويم.Nav Ratnasنه گوهر گران‌بها در سنگ درماني

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(5102 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق