تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدتكامل و زمين

تكامل از طريق برنامه اي عظيم در همه قلمروهاي طبيعت تحقق مي يابد. هر سياره اي در منظومه شمسي ما تكامل خود را با يك عنصر تك سلولي يك اتم را در سياره علي يا ذهني ايجاد كرده است. احتمالاً اين موضوع شامل يك اتم ذهني كوچكتر نيز مي شود، و پس از آن يك اتم ستاره اي. سرانجام وارد قلمرو فيزيكي معدني مي شود و روح صخره هاراتشكيل مي دهد . پس از آن از طريق سبزيجات، حيوانات و سپس انسان تكامل مي يابد كه بر روي هم هفت قلمرو دارد. مدت زماني را كه هر سياره اي در يك قلمرو مي گذراند در حدود يك زنجيره مي باشد. به معني كل يك دوران تكامل تمام قلمروها كه در حدود يك دوره سياره اي مي باشد. بسياري از ما كه اكنون انسان هستيم در زنجيره سوم سياره خودتان، حيوان بوده ايم. و در يك دوره بعدي به عنوان انسان هويت يافته ايم و همراه با انسانهاي پيشرفته اي را كه به مثابه اساتيد معنوي از آنها ياد مي كنيم؛ وارد قلمرو انساني گشته ايم. با مروري به گذشته مي فهميم كه ما در اولين زنجيره از دوره زمين، مواد معدني بوده ايم و اينكه ابتدا همه با هم در پنجمين زنجيره دوره قبلي در يك منظومه شمسي وارد مرحله تكامل شده ايم.

اينكه مي گوئيم ما مواد معدني فيزيكي در اولين زنجيره زمين بوده ايم، كافي نيست و به اين معني نيست كه ما در پائين ترين سياره در يكي از زنجيره هاي اول يا هفتم در سياره ذهني باشيم، در اين صورت هيچ گونه ماده ستاره اي يا فيزيكي وجود ندارد كه اين سيارات و موجودات از طريق آن بتوانند به تكامل برسند. فقط مي توان گفت كه سيارات عظيم كه با چنين تكاملي هماهنگ هستند، در مورد پيشرفت آنها به گونه اي فكر كنيد كه در سياره اي عظيم تر بوده و بنابراين با روشي مشابه پيشرفت كرده اند. به اين معني كه بسياري از ما موقعي كه در قلمرو ستاره اي فيزيكي بوده ايم، آزادانه سواري مي كرديم.

در واقع اين موضوع يك زنجيره كامل را ايجاد نمي كند كه در يك قلمرو تحقق يافته باشد. اين يك دوره زماني است كه طي شده است. ليكن ما فقط آن مقدار از زمان را گذرانده ايم كه لازم بود به زمان فعال در هر زنجيره برسد و در يك خواب معنوي بوده ايم ، و روي سيارات عظيم تري قرار داشته ايم و براي دوره هاي بعدي آماده مي شده ايم. يك انسان پيشرفته احتياج ندارد كه مدت زماني را در دوره هاي اوليه گذرانده باشد تا به زنجيره جديد برسد. بسياري از ما كه در دوره هاي بعدي زنجيره ماه انسان بوده ايم؛ اخيراً وارد زنجيره زمين شده ايم كه در روي همين سياره است؛ حتي در قرن اخير در نژاد خود، دور قبلي به قدر كافي تكامل نيافته بود تا به پيشرفت لازم برسد. همچنين چون ميانگين تكامل در نژاد سياره و غيره پيشرفته تر مي شود؛ زمانهائي وجود دارد كه موجودات كمتر پيشرفته جابجا مي شوند، تا اينكه سرانجام به رشد در قسمت هاي اوليه يك نژاد آينده، يك كره آينده و غيره ادامه دهند. اين "روز قيامتها" به درجات مختلف و ترتيباتي كه اصول تغييرات زمين را تشكيل مي دهند و چيزهاي ديگري كه مي شنويم؛ داراي يك مرز اصلي است كه متعلق به كل زمان دنياي ما است و احتمالاً بزودي فرا مي رسد.كل منظومه شمسي ما يك مجموعه زيبا و مربوط به هم را تشكيل مي دهد. در دورترين سيارات معنوي، كرات مختلف يك زنجيره ، در واقع به يكديگر مربوط مي باشند و اين ارتباط را در بعدي عظيم تر دارند؛ كه شبيه گلبرگهاي يك گل مي باشند. باز هم در سطوح بالاتر، تمام دوره ها به يكديگر مربوط مي باشند؛ با يك منظومه شمسي كلي شبيه يك كاهوي بزرگ؛ سياره اي كلي كه به مثابه گلبرگها و اندامهاي بدنه آن مي باشد. تمام سيارات فوق در يك حالت، يك رقص ابدي با دورهاي متعدد و نزديك بهم مي باشند. چيزي كه مربوط به اين موجودات عظيم مي باشد. تنفس يا ضربان قلب و انرژيهاي معنوي است كه از ديد منظومه شمسي ايجاد مي گردد. و چيزي است كه اساس تأثيرات ستاره بيني را تشكيل مي دهد. با نگاهي به حركت سيارات فيزيكي مختلف، مي فهميم كه حداقل كليدي در اين دورها و معاني آنها وجود دارد.
گروههاي متعدد منظومه شمسي سرانجام، روح علائم منطقه البروج يا بازوهاي كهكشان مارپيچ شكل را تشكيل مي دهند. همه اينها با هم يك كل عظيم كهكشاني را بوجود مي آورند كه روح يك كهكشان بوده و ستارگان به مثابه سلولهاي بدن آن هستند.سرانجام اينكه ما يك وجود آسماني داريم كه به مثابه يك سياره فيزيكي كلي عمل مي كند؛ حال آنكه تمامي سيارات در كنار يكديگر حداقل مفهومي از خدا را براي ما ايجاد مي نمايند.
"من چه كسي هستم، چه هستم" . من هستم؛ نه به اين دليل كه من هستم ، بلكه به اين دليل كه ما هستيم و خلقت من بخاطر شما است، بالاترين حد عشق من، آزادي كامل شما است. و من تا هميشه با شما خواهم بود، تا پايان و سپس تا ابديتي ديگر- خداوند.


تكامل و زمين

در تاریخ : پنجشنبه، 14 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(3300 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق