تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدسياره هاي اتريك، روندهاي تكامل و منظومه شمسي ماستاره بيني اصولاً مربوط به مفاهيم معنوي و غير فيزيكي مي باشد. كل مفهوم توصيف تأثيرات دروني و خصوصيات آگاه بودن، يك زمينه عيني را جهت مطالعه در فراسوي حقايق و اشياء معمولي فراهم مي سازد. هر كوششي جهت درك اين حقيقت كه چرا و چگونه ستارگان بر زندگي ما تأثير مي گذارند؛ منجر به مطالعه اي در وراي اصول شناخته شده فيزيكي مي گردد. حداقل اينكه ستاره بيني با زباني غني و پر جلوه صحبت مي كند؛ با معيارها و اصولي كه شخص بايد آنها را بيشتر يك هنر الهامي بداند تا يك علم معمولي.

بنابراين جاي تعجب نيست كه سيارات ديگري، تعبير از سياره هاي عطارد تا پلوتو را نيز در منظومه شمسي ما در نظر گرفته اند. كه بسياري از آنها سيارات فيزيكي نيستند؛ بلكه نامرئي بوده و يا در يك سياره اتريك بالاتري هستند كه از طريق وسايل معمولي كه خارج از حيطه بررسي هاي روحي ما و تأثيرات خود آنها است قابل لمس و درك نمي باشند. تعداد اينگونه سيارات زياد است كه هر يك از آنها بوسيله يك نفر روشن بين معرفي شده است كه اين مسئله مي تواند براي ستاره بيني كه مي خواهد چگونگي كار كردن با آنها را بياموزد و يا تصوري از آنها داشته باشد، گيج كننده مي باشد. اين مقاله بر آن است كه توصيفي كامل از منظومه شمسي ما را ارائه دهد كه از نقطه نظر معنوي حائز اهميت است. نتيجه اين كار اين است كه تمامي سيارات نامرئي توجيه و توصيف خواهند شد. در آغاز اينكه، منظومه شمسي ما بسيار وسيع تر، منظم تر و زيباتر از آنست كه ما فكر مي كنيم. با اين ديد محدودي كه ما به سيارات فيزيكي نگاه مي كنيم؛ چيزي جز يك ستاره و چند سياره اي كه به دور آن مي چرخند؛ چيزي براي ما باقي نمي گذارد. با نگاه كردن به فراسوي اينها، شخص نه تنها مي بيند كه تعداد سيارات افزون بر اينها است؛ بلكه تصوري وسيع در مورد چگونگي ارتباط آنها با يكديگر نيز پيدا مي كند و متوجه مي شود كه داراي يك تركيب كلي و هماهنگ بوده، موجود زنده عظيمي را تشكيل مي دهند كه منظومه شمسي ، نام دارد و يك شخص مي تواند آن را كاملاً تصور كند.


اين مقاله بر آن است كه تصويري از يك مدل را ارائه نموده و فقط اطلاعاتي را راجع به آن منتقل كند. در اينجا هيچ كوششي نشده است كه چيزي را ثابت كنيم و يا اينكه حتي به معناي معمولي توضيحي بدهيم. در هر صورت اينگونه مطالب اصولاً قابل اثبات هم نيستند و كسانيكه مي دانند كجا و چگونه جستجو كنند بايستي دلائل را خود شان تجربه نمايند. شخص مي تواند اين اطلاعات را از منابع مختلف فرا چنگ آورد؛ كه يكي از بهترين آثار در زمينه علم عرفان، بخصوص كتابي است بنام "منظومه شمسي" نوشته " پاول و آرتور" مي باشد. و علاوه بر آن مطالب فراوان ديگر درباره فلسفه هاي اسرار آميز و رمزي.
قبل از هر چيز بايستي سطوح مختلف اتريك يا خود آن قلمروها را بشناسيم. در زندگي عادي، ما زندگي خود را در يك قلمرو فيزيكي مي گذارنيم، كه بر روي هم هفت سياره را تشكيل مي دهند. و قلمرو فيزيكي ما پائين ترين و غليظ ترين آ،ها است. در اينصورت هر شيئي در قلمروي بالاتر براي ما قابل رويت نيست. و ما ممكن است آن را ناديده انگاريم. چنانكه اصلاص وجود نداشته است. هر قلمروي به نوبه خود داراي هفت مرحله فرعي يا غلظت را در درون خود داراست. در اينجا توصيفي خلاصه از هر يك از اين مراحل را ارائه مي دهيم.

سياره هاي اتريك، روندهاي تكامل و منظومه شمسي ما

در تاریخ : پنجشنبه، 14 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(3592 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق