تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید


دستبند مغناطیسیدستبندهاي مغناطيسييكي از روشهايي كه آهن‌ربا روي تمام بدن تأثير مي‌گذارد، دستبند مغناطيسي است. اين نوع دستبند از زمانهاي قديم مورد استفاده قرار مي‌گرفته است.به اين گونه كه در زمانهاي قديم براي اين منظور از آهن‌رباي سراميكي استفاده مي‌كردند. با استفاده از نوار چرمي و پارچه‌اي، ميدان الكترومغناطيسي را روي مچ دست ايجاد مي‌كردند و با اين روش از اثرات آن روي بدن سود مي‌بردند. از زماني كه آهن‌رباهايي از جنس نئوموديوم(ND) به بازار آمد، دستبندهاي زيبايي به اين منظور ساختند. آهن‌رباهاي نئوموديوم سبك و قوي هستند. بنابراين مي‌توان آنها را در اندازه‌هاي كوچك به كار برد. اين نوع دستبندها را به سه صورت قطب شمال، قطب جنوب و دو قطبي مي‌سازند.

دستبند مغناطيسي روي كل بدن تأثير مي‌گذارد و روي دردهاي خفيف سراسر بدن مؤثر واقع مي‌شود. از اين روش درماني مي‌توان براي معالجه سردرد، ميگرن، كمر درد و مشكلات آرتروز استفاده نمود. اين نوع دستبندها روي سيستم ذهن و روان افراد نيز تأثير مي‌گذارند. ديده شده است كه افراد با استفاده از اين دستبندها اعتماد به نفس بيشتري كسب مي‌كنند، آرامش بيشتري دارند و در مواقع اضطراري بيشتر روي خود كنترل دارند. از نظر انرژيكي هنگام استفاده از اين آهن‌ربا در نزديكي بدن، ميدان الكترو مغناطيسي اطراف بدن، هاله انرژيكي تقويت مي‌گردد و هنگام اسكن كردن احساس فشار بيشتري مي‌كنيد كه نشان دهنده تقويت هاله انرژيكي بدن مي‌باشد. خواب را مؤثر و عميق تر مي‌كند و مي‌تواند در درمان بي‌خوابي افراد كمك بزرگي را انجام دهد.

دستبند‌هاي مغناطيسي، هم جنبه زيبايي و هم جنبه سلامتي پيدا كرده است. اين دستبند‌ها زيبا و سبك مي‌باشند. بعضي از شركتها آهن‌رباها را در بند ساعتهاي مخصوص بكار برده‌اند تا افراد همانطور كه از ساعت روي مچ استفاده مي‌كنند از تأثيرات درماني آهن‌ربا هم بهره ببرند.

ساعت‌هاي به كار برده شده نبايد تحت تأثير آهن‌ربا قرار گيرند چون در اين حالت ممكن است ساعت از كار بيافتد.

تأثيرات آهن‌ربا و دستبند‌هاي آهن‌ربايي روي بدن متفاوت است، در اين جا سعي داريم به قسمي از اين تأثيرات روي سيستم بدن انسان اشاره‌اي داشته باشيم.

دستبند مغناطیسیتاثیر آهنربا بر روی بدن نیروی مغناطیسیمغناطیس درمانیدکترآراممحصولات مغناطیس درمانی

در تاریخ : شنبه، 29 مهر ماه، 1391
نویسنده : aram
(5207 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق