تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
مغناطيس درماني
از سالها بسيار قبل هميشه به مغناطيس درماني توجه داشته‌اند. حدود 2000 سال قبل ملكه كلئوپاتراي مصر از مغناطيس درماني جهت حفظ زيبايي خود استفاده مي‌كرد. بوعلي سينا از مغناطيس درماني جهت تسريع بهبودي در استخوانهاي شكسته استفاده مي‌كرده و در بيماري‌ها و مشكلات طحال و كبد از مغناطيس درماني استفاده مي‌نموده‌اند. اما مغناطيس درماني جديد از حدود 250 سال قبل در پي تحقيقات هانهمن كه در زمينه هميوپاتي كار مي‌كردند، شكل گرفت. مسمر هيپنوتيزور معروف ابتدا كارش را با مغناطيس درماني شروع كرد پس از آن مانيه تيزم حيواني يا مغناطيس حيواني را جايگزين آن نمود كه هم اكنون به انرژي پرانا يا چي يا كي شناخته مي‌شود.
روسي‌ها جهت حذف رسوباتشان در آب گرم از مغناطيس استفاده نمودند و پس از آن سعي كردند تكنيك‌هاي مغناطيس درماني را در باز كزدن عروق قلب استفاده نمايند و بدين شكل از آب مغناطيس و طب مغناطيس درماني در بيماريهاي قلبي و عروقي استفاده شد. مغناطيس درماني و آب مغناطيس شده مي‌تواند رسوبات عروق را پاك كند. مغناطيس درماني طب كهني است كه به اندازه كافي به آن توجه نشده است. البته در گذشته مغناطيس در دسترس همه نبوده است و به همين دليل مغناطيس درماني هم رشد كمي كرده است. اما مغناطيس درماني در اين زمان بدليل در دسترس بودن مغناطيس و ارزان بودن آن استفاده عمومي پيدا كرده است.
مغناطيس درماني بسيار ساده است و عوارضي ندارد. مغناطيس درماني مي‌تواند در درهاي مزمن تاثير خوبي را داشته باشد. مغناطيس درماني نه تنها مي‌‌تواند در دردهاي مزمن را كاهش دهد مي‌تواند آنها را بهبود بخشد و پس از مدتي بدون مغناطيس درماني دردي در ناحيه نباشد. بنابراين مغناطيس درماني تنها يك مسكن نيست بلكه درمان كننده مي‌باشد. مغناطيس درماني بدليل اينكه بدون عوارض است و سيستم ايمني را تقويت مي‌:ند همه افراد با كمي آموزش مي‌توانند از مزاياي آن استفاده نمايند.
هم اكنون مغناطيس درماني در كشورهاي آمريكا و ژاپن بيشترين طرفداران را دارد و يكي از دلايل آن اين است كه در اين كشورها به سلامتي عمومي نسبت به بقيه كشورها توجه بيشتري مي‌كنند. مغناطيس درماني مي‌تواند در درمان پزور يازيس استفاده شود، تقريباً تمام سردردها را مي‌توانند با مغناطيس درماني كاهش يا از بين ببرند. مغناطيس درماني مي‌تواند در كنترل فشار خون بالابردن يا پايين بردن آن مؤثر واقع شود. از مغناطيس درماني در كنترل اشتها و وزن قابل كاربرد و استفاده مي‌باشد. ما از مغناطيس درماني مي‌توانيم در بهبود دردهاي مزمن زانوها در افراد مسن يا درد آرنج استفاده كينم. مغناطيس درماني مي‌تواند قدرت فيزيكي افراد را افزايش دهد به همين دليل در ضعف‌هاي عمومي كاربرد پيدا مي‌كند. از مغناطيس درماني در ضعف و ناتواني جنسي مي‌توان استفاده نمود. مغناطيس درماني كاربرد بسيار مؤثري در كاهش ترشحات بيني و سرماخوردگي دارد.
يكي از بالهاي مغناطيس درماني، آب مغناطيسي مي‌باشد. آب مغناطيس شده مي‌تواند در بهبود مشكلات گوارشي، پوستي و خوني كاربرد داشته باشد و بدين طريق مغناطيس درماني از طريق آب مغناطيس شده مي‌تواند زخم‌هاي معده، عفونت‌هاي معده و مشكلات پوستي را به طرز وسيع بهبود بخشد. از آب مغناطيسي در كشاورزي هم استفاده مي‌شود و آب مغناطيسي مي‌تواند رشد گياهان را تسريع بخشد و يا اينكه ميوه‌هايي با طعم بهتر و درشت‌تر توليد كند. آب مغناطيسي در پرورش ماهي كاربرد دارد. در آكواريم‌ها جلو رشد جلبك‌ها را مي‌گيرد و مي‌تواند باروري ماهيان را افزايش دهد. آب مغناطيس كهيرهاي پوستي را سريعاً بهبود مي‌بخشد. مي‌تواند با شستشوي روزانه صورت با بدن با آب مغناطيسي از مزاياي مغناطيس درماني استفاده كنيد و پوستي هميشه شفاف داشته باشيد. در اين مورد مي‌توانيد از فلاكس‌هاي مغناطيسي استفاده كنيد.
دستبند‌هاي مغناطيسي مي‌تواند بدليل تاثير بر روي نقاط طب سوزني مچ دست دردهاي آرنج و كتف را بهبود بخشد. و قدرت فيزيكي را بالا ببرد. مغناطيس درماني از طريق دستبند‌هاي مغناطيسي مي‌تواند در دست راست فشار خون را پايين بياورد و در دست چپ فشار خون را بالا ببرد. دستبند‌هاي مغناطيسي به دستبند‌هاي آرامش معروف هستند و در دست راست مي‌تواند به آرامش افرا كمك كند و در دست چپ مي‌تواند شادابي و پر انرژي بودن آنها را افزايش دهد. دستبند‌هاي مغناطيسي مي‌تواند در درمان سردرد‌هاي ميگرني مؤثر واقع شود و آن رادر زمان كوتاهي از بين ببرد. داشتن دستبند‌هاي مغناطيسي آرامش را بيشتر مي‌كند، شادابي را افزايش مي‌دهد واعتماد به نفس را بالا مي‌برد. بدليل تاثير برروي هموگلوبين خون تسريع سرعت خون در بدن مي‌گردد و بدين طريق در بهبودي عمومي بدن نقش زيادي خواهد داشت. بنابراين مغناطيس درماني بعنوان يك عامل مثبت وارد زندگي فرد مي‌گردد و مزاياي زيادي براي او داشته باشد.
يكي ديگر از وسايل مغناطيسي درماني گوشواره‌هاي مغناطيسي مي‌باشد. گوشواره‌هاي مغناطيسي بصورت كليپس هستند و به همين دليل نيازي به سوراخ كردن گوش ندارد و در مرد و زن قابل استفاده است و با تغيير نقاط مختلف در گوش تاثيرات متفاوت دارد. از گوشواره‌هاي مغناطيسي مي‌توان در كنترل اشتها جهت لاغري، اعتياد، خواب زياد، خواب كم يا موارد ديگر استفاده نمائيد.
برس‌هاي مغناطيسي از ديگر وسايل مغناطيسي هستند. اين برس‌ها مي‌توانند در از بين بردن شوره سر و ريزش مو مؤثر شوند و در طولاني مدت مي‌تواند جلو سفيد شدن موها را بگيرند.
پدهاي مغناطيسي بطرز خاص تهيه شده‌اند كه مي‌تواند در محلهاي مختلف بدن قرار گيرد. اين پدهاي مغناطيسي در قسمت‌هاي مختلف بدن بجز سر قرار مي‌گيرد و دردها يا ناراحتي‌ها كه در اين نقاط وجود دارند را از بين مي‌برد. پدهاي مغناطيسي در طب مغناطيس درماني اثر تسكين دهندگي و درمان كنندگي دارد. در مغناطيس درماني، قطب شمال آهنربا خصوصيت تسكين دهندگي و آرام كنندگي دارد و زمانيكه دو قطب شمال و جنوب را همزمان استفاده مي‌كنيم از هر دو خصوصيت آن استفاده شده و موجب درمان مي‌گردد.
مغناطيس درماني و طب مغناطيسي تنها بر روي انسانها تاثير ندارد بلكه مغناطيس درماني در كشاورزي نيز استفاده مي‌شود. تكنيك‌هاي مغناطيس درماني در كشاورزي جهت باروري بيشتر، افزايش رشد، افزايش باردهي استفاده مي‌گردد.
مغناطيس درماني در حيوانات نيز قابل استفاده مي‌باشد. از مغناطيس درماني در ماساژ اسب‌ها استفاده مي‌شود. جهت رشد ماهيها، در پرورش ماهي كاربرد دارد. از مغناطيس درماني برروي مگسها انجام داده‌اند و عمر آنها 50% افزايش يافته است. مغناطيس درماني در موشها موجب شده است كه سن باروري آنها تا 5 سال نيز ادامه يابد و عمر آنها 3/2 افزايش يابد.
همانطور كه ديديد مغناطيس درماني كاربردهاي زيادي دارد و از آن مي‌توان در تمام زندگي سود برد. مغناطيس درماني يك طب كم هزينه و بدون عوارض جانبي مي‌باشد.
استاد آرام با تركيب تكنيك‌هاي مغناطيس درماني و طب سوزني روشي را انجام مي‌دهد كه از آهنرباهاي كوچك و مخصوص جهت تحريك نقاط طب سوزني استفاده مي‌كنند كه اين روش حتي موجب شده است از طب سوزني كاربرد بيشتري داشته باشد. مغناطيس درماني مي‌تواند نقاط تحريكي طب سوزني را تحريك كند. اين تحريك كردن نيازي به دقت و نگراني سوزن زدن ندارد. بدليل بزرگ بودن ميدان تاثير گذاري آهنربا مي‌توان با اطمينان بيشتر از آهنرباها استفاده نمود.
مغناطيس درماني مي‌تواند در دردهاي ناشناخته و رگ به رگ شدن‌ها و كوفتگي‌ها استفاده شود. از مغناطيس درماني مي‌توانيم در شكستگي‌هاي استفاده كنيم از اين تكنيك بوعلي سينا جهت تسريع ترميم محل آسيب ديده استفاده مي‌كردند. در زخم‌ها نيز مي‌توانيم از مغناطيس درماني استفاده كنيم . مغناطيس درماني مي‌تواند در زخم‌هاي باز يا بسته، كهنه يا تازه استفاده شود. هنگاميكه حشرات ما را نيش مي‌زنند ما مي‌توانيم با استفاده از مغناطيس درماني التهاب آنها را از بين ببريم. در بيماريهاي پيچيده‌تر همانند يرقان يا زردي نيز از مغناطيس درماني استفاده مي‌شود. جهت اطلاع بيشتر به كتاب مغناطيس درماني استاد آرام نشر تجسم خلاق مراجعه كنيد.
 همچنين در نارسايي‌هاي غدد فوق كليوي مي‌توان از آن تكنيك‌هاي مغناطيس درماني استفاده نمود. همانطور كه گفته شد مغناطيس درماني مي‌تواند بر روي ورم مفاصل و دردهاي پاها تاثير قابل توجه‌اي ايجاد كند. در بيماري تنگي نفس هم مي‌توانيم از تكنيك‌هاي مغناطيس درماني استفاده كنيم. خيلي‌ها هستند كه استاد آرام از مشكلات كمر رنج مي‌برند از مغناطيس درماني مي‌توانيم جهت كاهش درد و حتي ترميم محل آسيب ديده استفاده كنيم. برس‌هاي مغناطيس درماني براي رشد موها و شوره سر آماده شده‌اند. مغناطيس درماني حتي در سرما خوردگي و پيشگيري از سرما خوردگي تاثير دارد. در اسهال و اسهال خوني مي‌توان از تكنيك‌هاي مغناطيس درماني استفاده نمود. در گوش درد ما نيز مي‌توانيم از تكنيك‌هاي مغناطيس درماني استفاده كنيم. استفاده از مغناطيس درماني و آب مغناطيسي تاثير زيادي بر روي پوست و بيماري پزوريازيس دارد.
دستبند‌هاي مغناطيسي در مغناطيس درماني در تسكين مچ دست مؤثر مي‌باشد. يبوست را نيز مي‌توان با مغناطيس درماني و آب مغناطيسي درمان نمود. حتي ميخچه هم مي‌توان با مغناطيس درماني تحت تاثير قرار داد. اتفاقاتي مثل خونريزي بيني نيز با مغناطيس درماني جواب مي‌دهند. مغناطيس درماني در چشم‌ةا از پيشرفت يا ايجاد مشكلاتي مثل قرمزي چشم و نزديك بيني و دور بيني جلوگيري مي‌كند. سردردها به مغناطيس درماني كاملاً جواب مي‌دهند. جهت اين بيماران مي‌توان از دستبند‌هاي مغناطيسي، كلاه مغناطيسي نيز استفاده نمود. بي‌خوابي خيلي از افراد را رنج مي‌دهد كه مغناطيس درماني اثرات كاملاً خوبي را مي‌تواند بر روي بي‌خوابي داشته باشيم.
استاد آرام كتابهاي زيادي را در زمينه علم مغناطيس درماني دارند كه مي‌تواند به كتاب مغناطيس درماني انتشارات تجسم خلاق، هنر شفاي مغناطيسي انتشارات تجسم خلاق و دستبند‌هاي مغناطيسي انتشارات تجسم خلاق اشاره نمود.
شما مي‌توانيد كتابهاي زير را با مراجعه به مركز تجسم خلاق يا تماس با 88302523 و يا آدرس  Aramgroup  دريافت كنيد. جهت دريافت هرگونه اطلاعات بيشتر به سايت تجسم خلاق مراجعه كنيد.
استاد آرام در مركز تجسم خلاق محيطي جهت كاركردن بر روي مغناطيس درماني ايجاد نموده‌اند. استاد آرام با برگزاري دوره مغناطيس درماني به علاقمندان كمك مي‌كنند تا با اثرات درماني مغناطيس درماني آشنا شوند. مغناطيس درماني از 5 جلسه تشكيل شده است. در اين 5 جلسه با تاريخچه مغناطيس درماني آشنا مي‌شويم. از مغناطيس درماني جهت درمانهاي عمومي و موضعي بدن استفاده مي‌كنيم. با وسايل مغناطيس درماني آشنا مي‌شويم. همانطور كه گفته شد مغناطيس درماني فقط استفاده درماني ندارد و در موارد ديگر و هر جايي كه آب وجود داشته باشد اثرات خوبي را از خود به جا مي‌گذارد.
 

مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني مغناطيس درماني

در تاریخ : دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(5521 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق