اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیددوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی)


دوره حضوری دوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی)

تجسم خلاق

تجربیات

دوره حضوری

دوره غیرحضوری

همایش

مقالات

کتاب

CD تصویری

ثبت نام


دوره حضوری دوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی):

دوره تجسم خلاق شبيه يك جراحي رواني است كه مشكلات و مقاومت‌هاي دروني افراد را با روش و تكنيك‌هاي خاص از بين مي‌برد و موجب می‌شود كه شما احساس فوق العاده‌اي داشته باشيد.

استاد آرام دوره تجسم خلاق را بصورت خاص و منحصر بفرد بر روي CDهاي صوتي و تصويري پياده كرده‌اند. CDهاي تصويري شبيه برگزاري كلاسها مي‌باشد و CDهاي صوتي تمريناتي مي‌باشد كه بايد در منزل انجام گردد.

اين دوره مي‌تواند زندگي شما را در هر زمينه‌اي متحول كند. شما پس از انجام تمرينات اين دوره مي‌توانيد از نيروي درون خود كمال استفاده را داشته باشيد. شما مي‌توانيد با انجام دروه تجسم خلاق بر روي روان و ذهن خود جراحي كنيد و مشكلات و معايبي كه بصورت خودآگاه و ناخودآگاه در آن قرار گرفته است را پاكسازي كنيد. شما با اين دوره احساس بي نهايت مي كنيد و متوجه مي‌شويد كه زندگي در دستان شماست. يك دوره كاملاً كاربردي است. اين دوره مهارت‌هاي كاربردي زندگي براي همه افراد و سنين مي‌باشد .

دوره حضوری تجسم خلاق همانند یک معجزه می تواند زندگی شما را متحول کند. این دوره را به همه توصیه می کنید. اگر کتاب های زیادی خوانده اید و می خواهید استفاده بهینه را در زمینه زمینه های مختلف می خواهید داشته باشد این دوره را حتما بگذرانید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره حضوری تجسم خلاق

 

 

بازديد : 36320 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : دوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی) تجربیات دیگران دوره حضوری دوره غیر حضوری همایش مقالات کتاب CD تصویری ثبت نام

دوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی)


 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

_NOANONCOMMENTS
static ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق