تجسم خلاق راز بزرگ

تجسم خلاق راز بزرگ

تجسم خلاق راز بزرگ

 

دوره مقدماتی تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی) به صورت یک جراحی ذهنی برای از بین بردن مشکلات گذشته و استفاده بهتر ذهن در تمام زمینه ها می باشد . این دوره قابل استفاده برای کسانیکه می خواهند آرامش داشته باشند یا اینکه موفقیت و اعتماد بنفس بیشتر را در خود بوجود آورند قابل استفاده می باشد . یکی از استفاده های دوره تجسم خلاق قابلیت های فراروانشناسی و متافیزیک می باشد این تکنیک ها بر اساس مراقبه درمانی پایه ریزی شده است . بنابراین تاثیرات آن را در تمام جنبه های زندگی می یافت. این دوره به صورت کارگاهی در 10 جلسه 2 ساعته هفته ای یک جلسه در مرکز برگزار می گردد.
تقریبا تمام کسانی که از دوره تجسم خلاق ( هیپنوتیزم کاربردی ) به صورت حضوری استفاده کرده اند راضی بوده اند و به انچه در طی دوره در مورد ان صحبت کرده شده رسیدند.
 دوره  تجسم خلاق دوره ای کاربردی است. در دوره تجسم خلاق انچه شما در مورد تجسم خلاق خوانده اید یا اینکه در مورد تغییر ذهن خوانده اید را به صورت عملی و کاربردی به کار می گیرید

از تخيل به  واقعيت- جذب موفقيت با قدرت ذهن

تجسم خلاق، يك تكنيك ذهني است كه با استفاده از تخيل و تجسم به روياهايمان تحقق مي‌بخشيم. اگر از تجسم خلاق در راه درست استفاده شود، مي‌تواند موفقيت و رفاه را جذب زندگي ما كند. اين قدرت تجسم خلاق است كه مي‌تواند شرايط را به نفع ما تغيير دهد و پول، اموال، كار، مردم، عشق را آنگونه كه خواهان آن هستيم جذب زندگي ما شود. 
با تجسم يك اتفاق يا وضعيت خاص يا شي همانند ماشين، خانه، مبلمان و غيره آن را مي‌توانيم جذب زندگيمان كنيم. اين يك فرايند شبيه خيال بافي است. به نظر برخي افراد اين ممكن سحر يا جادو باشد. اما هيچ سحر و جادويي در كار نيست. تنها روند طبيعي و قوانين طبيعي ذهني است. اين كار درست شبيه آن است كه شما جن در اختيار داريد و او اهداف و آرزوهاي شما را برآورده مي‌كند.
 
ما بخشي از قدرت قادر مطلق جهان هستيم. جاي تعجب نيست كه افكار تحقق يابند. اگر افكار تحقق نيابند جاي تعجب است چون همه چيز از فكر ايجاد شده است. همه چيز از انرژي و فكر نشأت گرفته است.
براي لحظه‌اي سكوت كنيد و به اين جمله بينديشيد:
 اين بدان معني است كه افكار شما مي‌تواند تحقق يابند. البته همه افكار ما تحقق مي‌يابند و ممكن است ما ناخواسته با افكار منفي خود رويدادهاي منفي يا ناخواسته را به سمت خود بكشيم. به همين دليل همه بايد روشهاي صحيح را بياموزيم تا از طريق اين قدرت و قانون تنها چيزهايي را خلق كنند كه در زندگي به آنها كمك مي‌كنند.
فكر انرژي است مخصوصا زماني كه همراه يك احساس قوي همراه باشد.
با تغيير افكار و تصاوير ذهني، واقعيت ذهني تغير مي‌كند. اين واقعيت مجازي است.این واقعیت ذهن است. ما نمي توانيم از روياها و آرزوهایمان رها يابيم- تنها مي‌توانيم روياهايمان را تغيير دهيم.
تجسم خلاق تغيير روياهاي ماست. تغيير روياهاي ما، تغيير واقعيت مجازي است. تغيير واقعيت مجازي تغيير وقوع اتفاقات است.
پس چرا روياهاي خود را به طور رضايت بخش تغيير ندهيم. اگر شما در يك آپارتمان كوچك زندگي مي‌كنيد يا در مورد فقدان پول يا سرنوشت خود مشكل داريد،با تغيير افكار و احساس خود و تغيير تصاوير ذهني و تمرين تجسم خلاق مي‌توانيد در يك آپارتمان بزرگتر زندگي كنيد و شرایط زندگی را به نفع خود تغییر دهید.
با تجسم خلاق مي‌توان بر تفكر محدود غلبه كرد. با تجسم خلاق مي‌توان كارهاي خوبي را انجام داد. تجسم خلاق داراي قدرت زيادي است. محدوديت در افكار و اعتقادات ما است.
هر چقدر بازتر فكر كنيم و جرأت و جسارت ما بيشتر مي‌شود و خدمت و امكانات بيشتري خواهيم داشت. محدوديت در ذهن ما است.
تغييرات كوچك ممكن است در زمان کوتاه اتفاق بيفتد، اما تغييرات بزرگتر نيازمند زمان بيشتري هستند.
زمان و تلاش و پشتكار در تجسم خلاق ارزشمند است، ايمان داشته باشيد. صبور باشيد، نتايج ظاهر مي‌شوند.

تجسم خلاق همان راز بزرگ است.

تجربیات کسانی که در دوره تجسم خلاق شرکت کرده اند

 تالار گفتگو در مورد تجسم خلاق هیپنوتیزم کاربردی

 خرید دوره تجسم خلاق از طریق فروشگاه تجسم خلاق arambook.ir  

 چرا تکنیک های ارایه شده در دوره تجسم خلاق را هیپنوتیزم کاربردی می نامیم

هیپنوتیزم به صورت عملی که می توان از ان استفاده کامل را کرد یا به صورت تئوری که بیشتر در کتاب ها امده است آن را جستجو کرد.
 البته با روش هایی که در کتاب های هیپنوتیزمی آمده است تعداد کسانی که می توانند به موفقیت برسند خیلی کم است . ما می توانیم با استفاده از هیپنوتیزم به موفقیت برسی به این شرط که بتوانیم مرحله اول ام که همان هیپننتیزم است را انجام دهیم. انجام مرحله اول هیپنتیزم کار چندان ساده ای نیست و همه افرا نمی توانند به سادگی به این مرحله وارد شوند.
 در دوره تجسم خلاق با روش خاص ادمک مغزی در حالت آفا و تتای مغز قرار می گیریم . این تکنیک بهرای همه افراد قابل انجام می باشد. دلیل بعدی که تجسم خلاق را هیپنوتیزم کاربردی نامیده ایم این است که در دوره تجسم خلاق ما روش هایی را برای تغییر دادن در ان طراحی کرده ایم . از روش های هیپنوتیزم غیر مستقیم بهره برده ایم از تکنیک های لایه های صوتی استفاده کرده ایم. لایه های صوتی می تواند در ناخوداگاه نفوذ کند و به راحتی القا های ذهنی را مورد پذیرش ناخوداگاه قرار دهد.
کسانی که دوره تجسم خلاق را تمرین می کنند اگر هر روز روزی نیم تا یک ساعت تمرین های ان را انجام دهند می تواند مشکلات و موانع ذهنی را بر طرف کند. 
انجام تمرینات تجسم خلاق ما را شاد ، بشاش ، با اعتماد به نفس ، خلاق می کند. این دوره می تواند زندگی شما متحول کند.
دوره تجسم خلاق هم از نظر روانی و حتی برای موفقیت های مالی و از بین بردن مشکلات زندگی کارایی دارد و می تواند در حل کردن مشکلات زندگی به ما کمک کند

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

این دوره به هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک ۳۹، ط اول برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

‫6 نظرها

  1. با سلام وقت بخیر
    بنده میخواستم به صورت حضوری از این کلاسها استفاده کنم چطور میتونم این کار رو انجام بدم
    با تشکر ممنون از پاسخگوییتون
    لطفا پاسخ رو به ایمیل بنده ارسال فرمایید با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by