پربازدیدترین‌هاتجسم خلاق

درباره استاد آرام

دکتر ارام تجسم خلاق

درباره استاد آرام – تجسم خلاق

استاد آرام روان شناس بالینی ، مترجم، موالف، محقق، مخترع و مدرس پرورش نیروهای درونی و رشد فردی می باشند.

استاد آرام در زمينه‌هاي مختلف انرژي درماني، هيپنوتيزم، متافيزيك، خود شناسي، مغناطيس درماني و تكنيك‌هاي ذهني ، طب انرژی؛ کتاب ، فیلم و سابقه تدریس دارند.

تاریخچه شروع فعالیت دکتر آرام: دکتر آرام و استاد کابوک و آستاد فریدون فریور

شروع فعالیت دکتر آرام به سال 1366 می‌رسد که به خدمت استاد مرحوم کابوک رسیدند. از محضر استاد آرام در سنین نوجوانی کسب دانش کردند. چون علاقه زیاد به متافیزیک داشتند  در این مسر به خدمت استاد مرحوم فریدن فریور رسیدند.

در سال 1368 وارد دانشگاه شدند. از انجایی که علاقه زیادی به هیپنوتیزم و مدیتیشن داشتند ، همیشه  در برنامه های فوق برنامه دانشگاه شرکت می‌کردند و اولین سمینار دکتر آرام به سال 1370 در زمینه هیپنوتیزم بر می‌گردد. 

استاد‌ آرام در هند

در سال 1377 موسسه تجسم خلاق را تاسیس کردند و در زمینه آلفا و هیپنوتیزم فعالیت خود را در این مرکز شروع کردند.  در سال 1379 به هند سفر کردند و دوره های انرژی درمانی و مدیتیشن را در حضور اساتید گذراندند. ایشان در شهر  پونا و بنگلر دوره های انرژی و مدیتیشن  را آموزش دیدند.

استاد آرام و تاسیس مرکز تجسم خلاق

در سال 1380 انتشارات فرهنگی تجسم خلاق را تاسیس کردند و اولین کتاب ایشان به اسم انرژی درمانی منتشر شد. در سال 1384 در زمینه مغناطیس درمانی تحقیقاتی را انجام دادند و موفق به ثبت چند اختراع در این زمینه شدند.

 

ثبت اختراع مغناطیس درمان دکتر آرام
ثبت اختراع مغناطیس درمان دکتر آرام

دکتر آرام در راستای فعالیت های خود در زمینه مغناطیس درمانی ، کتاب دستبند های مغناطیسی ، مغناطیس درمانی ، تاثیر آهنربا بر بیماریها را به رشته تحریر در آوردند و چندین سمینار در این راستا برگزار کردند.

استاد آرام بیش از 50 جلد کتاب در زمینه های ذکر شده به رشته تحریر آورده اند.

دوره هاي آموزشي ايشان مي‌تواند در مسیر رسیدن به اهداف و موفقیت كمك كننده ما باشد.

روش‌هاي ابداعي ايشان راهي ميانبر براي كنترل ذهن ،‌ آرامش و افزايش بهروري ذهني مي‌باشد.

از آنجايي كه مديريت ذهن مي‌تواند كارايي افراد را بيشتر كند روش هاي ايشان را مي‌تواند در بعد موفقيت، شغل ، تحصيل ، سلامتي ،‌ و پيشگيري استفاده نمود.

دوره‌ها آموزش استاد آرام:

دوره‌هاي طب انرژی، انرژي درماني و مديتيشن و هیپنوتیزم را در كشور هند گذرانده‌اند.

استاد آرام با آموزش خودهيپنوتيزم و دگر هيپنوتيزم فعاليتهاي خود را در این حوزه شروع نموده‌اند

و هم اكنون برروي تكنيك‌هاي ذهني تجسم خلاق فعاليت مي‌كنند و دوره‌هاي خلق اینده را در مركز  به صورت حضوری وغیرحضوری برگزار مي‌نمايند.

از ديگر دوره‌هايي كه ايشان برگزار مي‌نمايند روشهاي کار بر روی انرژی های بدن می‌باشد که می‌توان از طب انرژی در این مورد صحبت کرد.  تکنیک های طب انرژی بر اساس طب سوزنی و کار بر روی مریدین ها می‌باشد.   تکنیک های فوق العاده جهت کار بر روی بدن و افزایش توانمندی های فردی.

تكنيك‌هاي مغناطيس درماني برگرفته شده از کتاب های مغناطیس درمانی كه روشهاي خود درماني،  درماني روي ديگران، تاثير مغناطيس بر روي حيات و گياهان مورد بحث اين دوره ايشان مي‌باشد.

لازم به ذکر است که مغناطیس درمانی با مانیه تیزم  تفاوت دارد. علاقمندان مي‌توانند از دستبند‌هاي مغناطيسي، برس‌هاي مغناطيسي، فلاكس‌هاي مغناطيسي و دیگر وسایل مغناطیسی استفاده نمايند.

جديدترين دوره ايشان، دوره خلق آینده و دوره پاکسازی درون ( پاکسازی چاکراها و فعال سازی چاکراها ) می باشد. اگذراندان این دو دوره میتواد زندگی شما را از نظر جسمی و ذهنی کاملا دگرگون و متحول کند. این دو دوره در زمینه عشق و روابط، سلامتی، ثروت و موفقیت برنامه ریزی شده است.

دوره تجسم خلاق از شبكه‌هاي تلويزيوني (شبكه مهاجر) پخش گرديده است.

اين دوره در 30 موضوع مختلف طراحي شده است كه در ده جلسه، قبلا در مركز تجسم خلاق برگزار مي‌شد.

کتاب های استاد آرام – تجسم خلاق

کتاب های استاد آرام در زمینه های انرژی درمانی , هیپنوتیزم, قانون جذب , روانشناسی انرژی , مغناطیس درمانی, طب گیاهی , موفقیت و ..  می باشد. لیست کتاب های دکتر آرام: کلیک کنید.

فعاليتهاي تلويزيوني استاد آرام:

برنامه ذهن خلاق در 30 قسمت 30 دقيقه‌اي از شبكه آموزش يا شبكه 7 از كارهاي ايشان مي‌باشد.  كه چندين بار تاكنون از اين شبكه پخش گرديده است. CD هاي اين برنامه در مركز تجسم خلاق موجود مي‌باشد.  برنامه تجسم خلاق در 30 برنامه مختلف و متنوع كه از شبكه تلویزیونی متعدد پخش گرديده  كه بدليل درخواست علاقمندان چند بار مجدداً پخش گرديده است كه CD هاي تكنيك‌هاي اين برنامه در مركز تجسم خلاق موجود مي‌باشد.

محصولات لوح فشرده(CD):

ايشان در سال 1380 موفق به گرفتن مجوز تكنيك‌هاي خود هيپنوتيزم بنام يادگيري خلاق از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي قسمت سمعي و بصري شده‌اند  و تاكنون بيش از 60 CD در موضوعات مختلف تهيه نموده‌اند. CD هاي تصويري ايشان مربوط به شبكه‌هاي تلويزيوني و سمينارهاي برگزار شده مي‌باشند.

 

دوره كارگاهي که در تجسم خلاق توسط دکتر آرام برگزار شده است. 

دوره خلق آینده : آینده تان را خلق کنید. حتما این دوره را بگذرانید دوره ویژه

دوره پاکسازی و فعال سازی چاکراها ( پاکسازی درون). این دوره را حتما بگذرانید. دوره ویژه

دوره تحول و پیشرفت زندگی دوره ایکه مرکز تجسم خلاق به همه دوستان توصیه می‌کند.

دوره طب انرژی در مورد مریدین ها و کانال های انرژی بدن می‌باشد

دوره های کارگاهی مغناطیس درمانی از دورههای دیگر استاد آرام هستند.

دوره اعجاز چاکراها دوره ای برای شناخت چاکراها و کار کردن بر روی چاکراها می‌باشد.

دوره ارتباط موثر دوره‌ای برای ارتباط بهتر با نزدیکانتان و رسیدن به اهداف تنها با صحبت کردن.

دوره خود هیپنوتیزمی حرفه ای از دوره خاص در مورد هیپنوتیزم است.

دوره یادگیری سریع و آسان در مورد روش های یادگیری و کنکور می‌باشد.

دوره هاله بینی از روش های دیدن انرژی های اطراف بدن است.

دوره هوش هیجانی روشی برای افزایش کاربری ای کیو جهت ثروت و موفقیت.

دوره تفکر سالم و خلاق روشی برای تفکر و سالم اندیشیدن می‌باشد.

 

کدامیک از دوره های دکتر آرام میتواند به من کمک کند؟

آموزش های دکتر آرام متوع هستند. اما دوره هایی به شما پیشنهاد داده می شود که بتوانید حداقل ده برابر سرمایه گذاری که می کنید از آن بهره ببرید. این سه دوره برای همه افراد ضروری و اساسی هست.

اولین دوره ای که باید شرکت کنید تا بتوانید مشکلات و آلودگی هی انرژی را  در درونتان پاک و تمیز کنید دوره پاکسازی و فعال سازی چاکرا ها است. این دوره فوق العاده به صورت غیر حضوری هست و میتوانید در هر جایی که هستید تمرینات آن را انجام دهید. 

دومین دوره ای که باید بگذرانید دوره خلق آینده است. در دوره خلق آینده شما می توانید آینده تان را در سه بخش سلامتی، پول وثروت، عشق و روابط بسازید و خلق کنید. دوره ای فراتر از انتظار و تصور شما. از تکنیک های این  دوره در طول زندگی تان می توانید بهره ببرید. انجام تمرین‌های دو دوره بالا می تواند تاثیرات شگرفی در ذهن و جسم شما ایجاد کند. با این دو دوره منتظر معجزه ای باشید!

دوره سوم برای کسانیکه که می خواهند کاری بیشتر از غصه خوردن و ناراحت بودن برای خود و نزدیکانشان انجام دهند. دورهای انرژی درمانی یا درمانگری است. شما از قدرت و نیروی که در درون تان هست خبر ندارید. از الان میتوانید تصور کنید دستان تان درد و ناراحتی های عزیزان تان را از بین می برد. ریشه درد را بخشکانید.

دوره خلق آینده و پاکسازی چاکراها (پاکسازی درون) به صورت غیرحضوری و آنلاین هم برگزار می شود. دوره درمانگری فقط به صورت حضوری برگزار می شود. 

در تلگرام ما را دنبال کنید و جدید ترین اطلاعات و مطالب را دریافت کنید 

واحد پشتیبانی :

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

ارتباط با موسسه تجسم خلاق:

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید :

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫26 نظرها

 1. سلام یه پسر 18 ساله شکست عشقی خورده و ممکنه مواد هم مصرف کرده باشه.و الان کاملا روی رفتارش کنترلی نداره و ذهنش اشفتس میشه با هیپنوتیزم درمانش کرد؟

  1. با سلام روزتون بخیر و شادی دوست عزیز خواستتون از ما رو کانل در تلگرام یا واتساپ توضیح دهید که بتونیم بهنر راهنماییتون کنیم.
   09011594943

 2. سلام استاد آرام بزرگوار تمیدوارم حالتون خوب باشه من از سالها پیش کتابهاتتونو میخوندم و یه کطلبی در کتاب انرژی درمانیتون دیدم که یک چیز خاصی به ذهنم رسیده، من سالهای ساله مبتلا به مشکل خود ارضایی هستم و مطالب جالبی در کتاب انرژی درمانیتون در مورد وضو و نقش اون در کانالها و اثراتش بر چاکراها دیدم خواستم بپرسم ایا دایم الوضو بودن یا هر چه بیشتر وضو داشتن میتونه کمکم کنه برای ترک و نیز راه دیگری هم وجود داره بتونم ترک کنم باهاش?
  متاسفانه وضع مالیم جوری نیست که کار دیگه ایی برای ترک خودارضایی بتونم بکنم در حال حاضر

  1. دورود . دوست عزیز وضو گرفتن از نظر انرژی می تواند انرژی های شما را هماهنگ تر کند و افکار پریشان را برای شما کمتر ایجاد کند. ولی چون یک حس طبیعی در بدن هست ان را از بین نمی برد. بهتر است انرژی تان را به سمت موفقیت ببرید تا بتونید از انرژی برای کسب و کارتان استفاده کنید.

 3. باسلام خدمت دکتر آرام عزیز…. من چند وقت پیش سی دی های آلفا رو از موسسه گیلنا تهیه کردم ولی مثل اینکه اشتباها به جای کتاب وجزوه همراه سی دی ها کتاب مهارت های کاربردی زندگی رو برام فرستادن بهشون اطلاع دادم ولی مثل اینکه جزوشو برام جداگانه نمیفرستن .میخواستم بدونم میتونم اون کتاب یا جزوه همراه سی دی هارو از آکادمی شما خریداری کنم اصلا جزوه یا کتابی همراه سی دی هاهست واسمش چیه؟؟؟ ممنون

  1. با سلام روزتون بخیر و شادی دوست عزیز بله می تونید از موسسه کتاب یادگیری خلاق و آلفای ذهنی رو تهیه بفرمایید . جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید 02188302523

 4. با عرض سلام خدمت دکتر آرام.
  من موسوی هستم. سنم 21 سال است.
  سه الیٰ چهار سالی است که من اگر بخواهم، میتوانم بدنم را به حالت گزگز شدن در آورم.
  مثل آن حالتی که بدن در مقابل سرما، یک تکانی میخورد( شبیه جرقه مانند ) این احساس جرقه مانند در بدن من رو لازم نیست در سرما تجربه کنم،طوری شده که تا اراده کنم میتوانم ایجاد کنم.
  سوال من این است که این امر چه فایده‌ای دارد؟
  چه استفاده‌ای از این کار میتوانم بکنم؟
  در چه سطحی هستم؟
  با تشکر…

 5. سلام. منظورتون از اینکه روی خودم کار کنم چیه؟ من اگه میدونستم که باید چیکار کنم که مزاحم شما نمیشدم …..
  ببخشید ولی میشه بگین چجوری میتونم این دوره خلق آینده رو تهیه کنم یا بهش دسترسی پیدا کنم خواهشا کمکم کنید!!!!!

  1. سلام دوست عزیز این دوره 23 مهرماه برگزار می شود و ظرفیت محدود است برای اینکه این دوره فوق العاده رو از دست ندهید با موسسه تماس بگیرید 02188302523

 6. ببخشید دقیقا منظورتون از کار کردن رو خودم چیه ؟؟؟؟؟ من اگه میدونستم که چیکار کنم که از شما درخواست کمک نمیکردم میشه کتابی پیشنهاد کنید یا راهکاری…. به این دوره خلق آینده دقیقا از کجا میتونم دسترسی پیدا کنم؟؟؟؟

  1. دوست عزیز کار کردن روی خودتون منظورم برنامه ریزی ذهنتون هستش که از طرف خودتون و یا اطرافیانتون از کودکی برای شما طراحی شده . شما با استفاده از تکنیک های خلق آینده که فایل های صوتی هستش که از امواج آلفا و تتا استفاده شده می تونید به ضمیر ناخودآگاهتون دسترسی پیدا کنید و روی ذهنتون کار کنید که یک برنامه جدید به ذهنتون بدید. جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان هم میتونید با موسسه تماس بگیرید که توضیحات تکمیلی تر رو خدمتتون ارائه بدن دوستان . 02188302523

 7. باسلام خدمت استاد گرامی . من 18 سالمه و کنکوری هستم تقریبا دو یا سه ساله که دچار خیال پردازی مفرط شدم و باخودم خیلی حرف میزنم همیشه افراد خاصی رو کنار خودم تصور میکنم اوایل فقط این تصوراتم وقتی تنها بودم اتفاق می افتاد ولی الآن حتی وقتی با افراد خانوادم هم هستم اتفاق می افته و من ناخداگاه واردش میشم وموقع درس خوندن هم تمرکزم رو از دست میدم ودوباره وارد خیالاتم میشم راستش خجالت میکشم در مورد این مشکل با کسی صحبت کنم ودر مورد خیالاتم براش بگم با شما توسط یکی از دوستام و موسسه گیلنا آشنا شدم خیلی دنبال راهکار گشتم من نمیدونم چکار کنم یا چه کتابی روانشناسی رو مطالعه کنم که موثر باشه بهم کمک کنه خواهش میکنم راهنماییم کنید……. از لطفتون ممنون

  1. سلام دوست عزیز. بهتر است روی خودتان کار کنید تا بتواتنیداین خیالپردازی را از بین ببرید یا ان را کنترل کنید که در اینده براتون مشکل ایجاد نکند و بتوانید از انه بهره هم ببرید. میتونید از دوره خلق آینده دکتر ارام استفاده کنید این دوره بهتون کمک میکنه که هم از مشکلات و استرس ها دوره بشوید و هم بتونید ان را در جهت مثبت استفاده کنید و بهره زیاد ببرید.

 8. سلام خدمت استاد گرامی. می شود یک دوره های آموزشی را دو نفره خرید و هر دو استفاده کنند

  1. سلام روز بخیر کتاب های مارو هم میتونید حضوری تشریف بیارید از مؤسسه تهیه کنید و یا اینکه میتونید از سایت هم خریداری کنید

 9. سلام و درود فروان براستاد یکه تاز خود هینوتیزم و ریلکسیشن اینجاب ازطریق موسسه کنکور آسان است با جنابعالی آشناشده ام و توانسته ام دراین خصوص موفقیت هایی رو کسب کنم
  ازشما سوالی داشتم اینجانب از لحاظ فیزیکی از ناحیه دوپا
  معلولیت جسمی-حرکتی دارم آیا روشی هست که بتوانم
  بهبود پیداکنم
  باتشکر ازشما

  1. سلام روز بخیر آقای دکتر درمان انجام نمیدهند کتاب انرژی درمانی و مطالعه کنید شاید بتونه کمکتون کنه

 10. سلام استاد عزیز وضع مالی من اونقدر نیست که بتونم از آموزشِهای بی نهایت با ارزش شما استفاده کنم آیا شما از این نوع آموزشِها به صورت رایگان ندارید یا کم هزینه که منم بتونم استفاده کنم و زندگیم رو نجات بدم

  1. درود. در سایت تجسم خلاق بیش از 12000 مقاله رایگان هست که می تونید استفاده کنید .
   با ارزوی موفقیت شما

 11. با سلام. من سالها قبل در حدود ۱۴ الی ۱۵ سال قبل در کلاسهای استاد آرام نزدیک هفت تیر شرکت میکردم و راضی بودم . الان خارج از ایران زندگی میکنم . سوال من این است که آیا ایشون در زمینه انرژی درمانی بیمار میپذیرند؟

  1. درود بر شما
   خیلی خوشحال هستیم که دوباره با شما در ارتباط هستیم. دورههای انرژی درمانی دیگر برگذار نمی شود.
   الان می تونیداز طریق اپلیکشین تجسن خلاق هر جا که هستیددر برنامه های ما شرکت کنید. چنانچه مشکل فیزیکی یا بیماری داشته باشید از طریق برنامه های قرار داده شده در اپلیکیشن تجسم خلاق می تواند آن را برطرف کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by