چاکراهاانرژی درمانیپربازدیدترین‌ها

چاكراها و شفابخشي

چاكراها و شفابخشي

چاكراها و شفابخشي

چاكراها و شفابخشي

چاكراها گرداب‌هايي هستند كه انرژي از طريق آنها به بدن وارد و از آن خارج مي‌شود. وقتي كه رشد يافته باشند، مانند به صورت يك چرخ مي‌گردند. در بيشتر مباحث مربوط به چاكراها از هفت چاكراي اصلي بحث مي‌شود ولي ما عملاً صدها چاكرا داريم كه در سراسر بدنمان جاي گرفته‌اند. هر نقطة طب سوزني و acupressure يك گرداب انرژي و بنابراين يك چاكرا است. انرژيي كه اين گرداب‌ها را به كار مي‌اندازد از چند منبع مي‌آيد كه يكي از آنها كنداليني يا انرژي تكاملي خودماست و ديگري نيروي روحاني نهفته در وجود ما مي‌باشد. اين انرژي‌ها از درون بدن مي‌آيند و از چاكراها تراوش مي‌كنند.

 

چاكراها و شفابخشي. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
چاكراها و شفابخشي

 

چاكراها انرژي هم دريافت مي‌كنند. ما ممكن است از افراد ديگر چه به صورت ملايم و ناخودآگاه، چه به صورت آگاهانه انرژي دريافت كنيم. وقتي كه انرژي ما به وسيلة‌ ديگران جذب مي‌شود ما ممكن است در يك چاكراي خاص احساس ربوده شدن كنيم. وقتي كه انرژي دريافت مي‌كنيم ممكن است احساس كنيم زير بارش شديدي از نيرو قرار مي‌‌گيريم. انرژي روحاني يا پرانا و ديگر انرژي‌ها همگي پيرامون ما هستند (ما در اقيانوسي از انرژي به سر مي‌بريم). ممكن است انرژي‌ها از مراكز چاكرا هم در بدنمان جريان يابند.

چاكراها و شفابخشي

افرادي كه رشد تكاملي آنها كمتر توسعه يافته است معمولاً انرژي بسيار بيشتري نسبت به آنچه ارسال مي‌كنند دريافت مي‌نمايند. در هنگام ضعف يا بيماري افراد ممكن است از آدمهاي سرزنده‌تر يا رشد‌يافته‌تر كسب انرژي كنند. آنهايي كه احساس ضعف يا تحليل رفتن مي‌كنند يا داراي تصور پاييني نسبت به خود هستند ممكن است به شدت تحت تأثير انرژي‌هاي ديگران قرار گيرند و عملاً جذب ديگران شوند كه در هر دو حال به آنها جذب‌كننده (مكنده) گفته مي‌شود.

اين نام از چند نظر صحيح نيست چون كه عمل جذب انرژي از ديگران ممكن است در شفايابي و كسب قدرت كافي براي ادامة حيات سودمند باشد، اگر انسان بتواند به كساني كه انرژي نياز دارند آن را ببخشد، كاري بسيار عالي انجام داده است. بخشيدن، قسمتي از عمل ما هنگام عيادت از بيماران يا دوستان افسرده است. ما انرژي را از چاكراهاي خود به چاكراهاي آنها مي‌بخشيم تا كمكشان كنيم.

بخشيدن به ما قدرت مي‌دهد؛ وقتي انرژي از ما جذب يا مكيده مي‌شود ما ممكن است ضعيف شويم. افرادي هستند كه به طور عادت به جاي اينكه انرژي در خود ايجاد كنند آن را از ديگران جذب مي‌كنند، اينها را مي‌توان واقعاً جذب‌كننده ناميد.

افرادي كه از نظر روحاني زياد توسعه يافته نيستند ممكن است در معرض نيروهاي منفي قرار داشته باشند. انرژي منفي به چاكراهاي آنها وارد شده سبب مي‌شود بيش از پيش احساس بدتري پيدا كنند يا به نحو منفي‌تر عمل نمايند. يك شخص افسرده معمولاً انرژي‌هاي دريافتي را از طريق چاكراها را در يك سطح افسرده قرار مي‌دهد كه فقط مشكلات را بدتر مي‌كنند.

افراد تكامل يافته، انرژي ارسالي بيشتري نسبت به انرژي دريافتي دارند. چاكراهاي آنها مثل گل‌هاي در حال شكوفا شدن مي‌مانند. وقتي كه بيشتر رشد مي‌كنند انرژي كنداليني تابش يافته از چاكراهاي آنها با انرژي الهي در مي‌آميزد و همچنان به تابش و برون‌ريزي ادامه مي‌دهد. سپس، تغيير جهت مي‌دهد و از طريق دست‌ها و پاها و (گاهي از ديگر نواحي بدن) بر مي‌گردد و تركيبي از اين انرژي‌ها را به قسمت‌هاي بدن ارسال مي‌كند.

 

چاكراها و شفابخشي. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
چاكراها و شفابخشي

 

رشد و توسعة ما طي عصر آبي رو به افزايش است؛ ما حالت‌ها و نحوة‌ بودن‌هاي مختلفي را كه مرتبط با چاكراهاي مختلف در اين فرآيند هستند، تجربه مي‌كنيم. اين چاكراها در كتاب حاضر فهرست‌وار آورده شده‌اند تا شما را در كسب شناخت بيشتري از فركانس‌هاي مختلف انرژي كه حالات جسماني، احساسي، ذهني و روحاني شما را كنترل مي‌كنند و بر آنها مؤثر هستند، ياري دهند.

طي تطهير، شما در مي‌يابيد كه ترس‌ها يا مشكلات حاصل از اين زندگي ممكن است در سطوح خاصي از بدن محبوس يا محدود شوند. شما ممكن است همچنين لذت‌ها يا احساسات بسيار خوبي را پيدا كنيد كه قبلاً از وجود آنها اطلاع نداشته‌ايد و در سلول‌هاي بدن رها نشده‌اند و در الگوي انرژي محبوس مانده‌اند. گاهي ترس از آينده كاملاً آشكار خواهد بود.

من به شاگردان تازه كار كنداليني پيشنهاد مي‌كنم كه بگذارند جريان انرژي مستقيماً به جاي ستون مهره‌ها از قسمت جلوي بدنشان به جريان افتد. بسياري از اوقات تمام گلبرگ‌ها به طور كامل رشد نمي‌كنند و چرخاندن فقط جريان انرژي را مختل مي‌كند.

انرژي‌هايي كه از چاكراها خارج يا به آنها وارد مي‌شوند بر ماهيچه‌ها، سيستم عصبي و غده‌ها تأثير مي‌گذارند. اين انرژي‌ها بر تمام سيستم تأثير مي‌گذارند بنابراين يك چاكراي بسته، مي‌تواند مشكلاتي در تمام نواحي پيرامون ايجاد كند.

اگر چاكراها باز و به خوبي روان باشند شخص احساس ارتعاش و تابش مي‌كند و آماده است تا به زندگي عشق بورزد. اما وقتي چاكراها به طور نسبي يا كاملاً بسته باشند شخص دسترسي كامل به انرژي خود ندارد، اين امر به سردرگمي، افسردگي و آشفتگي عمومي منتهي مي‌شود. انرژي‌ها مي‌توانند بر اثر گرفتگي ماهيچه‌ها، وضعيت نامناسب بدن يا انباشته شدن انرژي در چاكراها، مسدود شوند.

رنگ‌هاي ارتعاشي در يك چاكرا، نشان دهندة‌ هماهنگي و رشد هستند. نواحي مات يا خاكستري چاكراها نشان دهندة وجود مشكلات از جمله رشد‌نيافتگي، منفي‌گرايي، ترس از ارتباط با جهان يا گرفتگي جسماني، عاطفي و ذهني ميباشند.

بعضي چاكراها نسبت به چاكراهاي ديگري كه پيرامون آنها هستند، خيلي فعال‌ترند، اين به معني آن است كه به آن چاكراي خاص بيش از حد توجه داشته ايد و آن را با جذب انرژي از چاكراهاي پيرامون پركرده‌ايد. اين كار منجر به ناخوشي مي‌شود. از سوي ديگر، مسدود كردن يك چاكرا در تمام آن ناحيه ايجاد گرفتگي مي‌كند. به عنوان مثال، بستن چاكراهاي جنسي از بيم انرژي جنسي ممكن است تمام ناحية پايين شكم را مسدود كرده و ْ فعاليت‌هاي طبيعي آن را كند نمايد.

تيرگي در قسمتي از چاكرا ممكن است نشان‌دهندة‌ افكار منفي، گرفتگي انرژي يا رشد نيافتگي گلبرگ‌ها باشد.

چاكراها و شفابخشي

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 

شما چقدر از قدرتی که در دست هایتان وجود دارد استفاده می کنید؟

می توانید قبل از اینکه بیماری ایجاد شود آن را در نطفه خفه کنید

شما از نیرویی که درونتان هست دچار شگفتی و هیجان می شوید!!

درمانگری فوق العاده است, اگر بدانید دقیقا چکار می کنید.

در کمتر از 6 روز انرژی درمانی را یاد بگیرید.

دکتر آرام به صورت محدود دوره ای به نام انرژی درمانی برگزار می کنند, این دوره قدرتی که تا به حال از آن مطلع نبودید را برایتان رونمایی می کند.

 این دوره به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول

 برگزار می شود.

 

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by