هیپنوتیزم

تکنیک رهایی از استرس با هیپنوتیزم

تکنیک رهایی از استرس با هیپنوتیزم

تکنیک رهایی از استرس با هیپنوتیزم

 

پیشنهادهای زیر برای کاهش یا حذف اضطراب و تنش عصبی طراحی شده است.

«الان اضطراب و عصبیت خود را در طول روز از بین می‌برم.

«در سرتاسر روز احساس آرامش و راحتی می‌کنم، درست همانند احساسی که الان دارم. من از اضطراب و تنش خود را رها کرده و برای همیشه اضطراب را از بدن و ذهن خود بیرون می‌کنم. در طول روز، هر زمان که تنش ماهیچه‌ای بیش از حد در بدنم وجود دارد کاملاً از آن آگاه می‌شوم. و هنگامی که از آن آگاه می‌شوم، نفس عمیقی می‌کشم. بعد از آن، هنگامی که نفس خود را بیرون می‌دهم، ناحیه‌ی تنش‌زا نیز آرام می‌شود. هنگامی که بدنم به آرامش می‌رسد، بلافاصله احساس بهتری می‌کنم. با رها شدن از این تنش، از اضطراب نیز خود را رها می‌کنم ….. زیرا هنگامی که بدنم به آرامش می‌رسد، داشتن حس اضطراب و استرس بسیار سخت می‌شود.

 

تکنیک رهایی از استرس با هیپنوتیزمدکتر آرام,تجسم خلاق,خلق آینده
تکنیک رهایی از استرس با هیپنوتیزم

 

«از حالا به بعد به هنگام کار کردن احساس آرامش و تمرکز می‌کنم. در طول روز دارای دیدگاه و باورهای مثبتی هستم ….. و زندگی را لذت‌بخش‌تر می‌بینم. به هنگام سر و کله زدن با افراد و در روابط خود، کاملاً احساس آرامش می‌کنم. الان که از منابع انرژی بدنم به شیوه‌ای عاقلانه‌تر استفاده می‌کنم، بدنم سالم‌تر شده است. در مورد برنامه‌هایم احساس خوش‌‌بینی بیشتری می‌کنم زیرا اضطراب همچون قطرات آب در یک روز گرم تابستانی در حال بخار شدن است. من از زمان خود برای لذت بردن از افراد، مکان‌ها و رویدادهای زندگی روزانه‌ام استفاده می‌کنم.

«هنگامی که برای شروع یک روز جدید از خواب بلند می‌شوم، تصور می‌کنم که احساس آرامش کاملی دارم. من خود را به گونه‌ای ترسیم می‌کنم که با داشتن حسی از آرامش و خوش‌بینی عمیق خمیازه‌ای کشیده و از خواب بلند می‌شوم. در حالی که احساس تازگی و سر حال بودن می‌کنم، می‌فهمم که رها شدن از اضطراب چقدر شیرین است.

هنگامی که به سمت حمام رفته و شروع به تمیز و پاکیزه کردن بدنم می‌کنم، حس درونی تمیزی و پاکیزگی در بدن و احساساتم رخ می‌دهد. تمامی بدنم احساس پاکیزگی و می‌کند و می‌دانم که می‌توانم در طول روز احساس آرامش، تمرکز و مثبت بودن کنم. حس نهفته‌ای از آرامش و امنیت در درون من وجود دارد که در تمامی بخش‌های بدن و افکارم رسوخ کرده است. نگرانی و اضطراب از بدنم رخت بربسته است ….. و به جای آن در طول روز احساس خوشحالی و آرامش می‌کنم.

«از حالا به بعد می‌خواهم حسی از آرامش و رها از اضطراب داشته باشم. هر زمان که اضطراب را در وجود خود مشاهده کردم، تنها کاری که باید انجام بدهم این است که مشت خود را گره کرده و در حالی که به آرامی تا 3 می‌شمارم آن را آزاد کنم. هنگامی که به عدد 3 می‌رسم و هنگامی که اضطراب و تنش را کاملاً از مشت خود رها می‌کنم، اضطراب از بین می‌رود و احساس آرامش و آسایش می‌کنم.»

 

(بخش بیداری)

«با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می‌رسم، کاملاً هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می‌کنم. دو ….. از محیط اطراف خود آگاه می‌شوم ….. احساس رضایت، امنیت و آرامش می‌کنم. سه ….. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه‌ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش‌بینی و تازگی می‌کنم. پنج ….. پنج ….. پنج ….. الان کاملاً به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم.»

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 

 این دوره فوق العاده به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول

 برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by