آرامش

راز چیست؟

راز چیست؟

راز چیست؟

راز چیست؟

 

شايد حيران نشسته ايد و از خود مي‌پرسيد: ”راز چيست؟“ خواهم گفت چگونه آن‌را فهميده‌ام.
همه ما قدرتي بي‌انتها داريم و به وسيله آن كار مي‌كنيم. همه ما خودمان را بر‌اساس قوانيني يكسان راهنمايي مي‌كنيم.

قوانين طبيعي كائنات آن‌قدر دقيق هستند كه حتي در ساختن سفينه‌هاي فضايي هيچ مشكلي نداريم. افراد را به كره ماه مي‌فرستيم و مي‌توانيم با دقتي به اندازه كسري از ثانيه زمان فرود آمدن آن‌را تعيين كنيم.

هر جا كه هستيد- هند، استراليا، نيوزلند، اسكاتلند، لندن، تورنتو، مونترال يا نيويورك- همگي با يك قدرت كار مي‌كنيد. تنها يك قانون وجود دارد كه همان جاذبه است!

راز همان قانون جذب است!

هر چيزي كه وارد زندگي شما مي‌شود، در واقع توسط شما جذب شده است. اين فرآيند جذب، توسط تصاويري صورت مي‌گيرد كه در ذهنتان داريد. پس اين جاذبه همان فكرتان است. هر‌اتفاقي را كه در ذهنتان مي‌افتد، جذب مي‌كنيد.

 

راز چیست؟ تجسم خلاق, خلق آینده, دکتر آرام
راز چیست؟

 

”هر فكري كه به ذهنتان خطور مي‌كند، يك چيز واقعي است. به عبارتي يك قدرت است.“
بزرگ‌ترين معلمان كه تاكنون در اين كائنات زندگي كرده‌اند به ما گفته‌اند كه قانون جذب توانمندترين قانون در كائنات است.

راز چیست؟

قانون جذب در اشعار شاعراني هم‌چون ويليام شكسپير، رابرت برونينگ و ويليام بليك طنين انداز شده است. موسيقيدان‌ هايي مثل لودويگ وان بتهوون اين قانون را در موسيقي خود ابراز كرده‌اند. هنرمنداني مانند لئوناردو داوينچي اين قانون را در نقاشي‌هاي خود به تصوير كشيده‌اند.

متفكران بزرگ از جمله سقراط، افلاطون، رالف والدو امرسون، فيثاغورث، سر فرانسيس بيكن، سر اسحاق نيوتن، يوهان ولفگانگ وان گوته و ويكتور هوگو اين از قانون در نوشته‌ها و تعليمات خود استفاده كرده اند.كساني كه نام‌هايشان هرگز فراموش نخواهد شد و زندگي افسانه‌اي آن‌ها بعد از گذشت قرن‌ها هنوز ادامه دارد.

مذاهبي مثل هندو، سنن هرمسي، بودا، يهود، مسيحيت و اسلام و تمدن‌هاي باستاني مثل بابل و مصر، اين قانون را در نوشته‌ها و داستان‌هايشان بيان كرده‌اند. اين قانون را كه به تمام ‌اشكال خود در اعصار گذشته به ثبت رسيده است، مي‌توان در نوشته‌هاي سرتاسر قرون باستان يافت.

نمايشي از قانون جذب در 3000 سال قبل از ميلاد بر‌روي سنگ حك شده است. اگرچه بعضي‌ها اين دانش را كشف مي‌كردند و تنها خودشان از آن استفاده مي‌کردند، ولي‌ هر‌كسي كه دوست داشت مي‌توانست آن‌را کشف كند.

اين قانون در ابتداي آفرينش شكل گرفته و هميشه بوده و خواهد بود.
اين قانون نظم كامل كائنات را در هر‌لحظه از زندگي و در تك‌تك تجربه‌هاي شما در زندگي را تعيين مي‌كند. فرقي نمي‌كند چه كسي هستيد و كجا هستيد.

قانون جذب كل تجربه زندگي شما را شكل مي‌دهد و اين قانون توانمند همان كاري را مي‌كند كه افكارتان مي‌كنند. شما شخصي هستيد كه از قانون جذب مي‌خواهيد عمل كند و اين‌كار را از طريق افكارتان انجام مي‌دهيد.

در سال 1912 چارلز هانل قانون جذب را اين‌گونه توصيف كرد: ”بزرگ‌ترين و كم خطاترين قانوني كه کل نظام آفرينش به آن بستگي دارد.“

افراد هوشمند هميشه اين موضوع را مي‌دانسته‌اند. مي‌توانيد به مردم بابل باستان نگاه كنيد. آن‌ها هميشه اين راز را مي‌دانسته‌اند. مردم بابل تنها يكي از اين نمونه‌ها است.

مردم بابل باستان و موفقيت بزرگ آن‌ها توسط محققان ثبت شده است. آن‌ها كساني هستند كه يكي از عجايب هفت‌گانه يعني باغ‌هاي معلق بابل را ساختند. آن‌ها با درك و به‌كارگيري قوانين كائنات، يكي از ثروتمندترين نسل‌هاي تاريخ شدند.

نظرتان در مورد اين موضوع که مي‌خواهم بيان کنم، چيست؟ يك درصد از مردم در حدود نود و شش درصد كل پول جهان را در اختيار دارند. آيا فكر مي‌كنيد اين مسئله تصادفي و اتفاقي ‌است ؟

اين عده اندك به هر‌حال چيزي را مي‌دانند. آن‌ها اين ”راز “ را مي‌دانند و اكنون مي‌خواهيم شما را با اين راز آشنا كنيم.

راز چیست؟

افرادي كه ثروت را به زندگي‌هاي خود سرازير كرده‌اند، از ”راز “ استفاده كرده‌اند، چه خودشان به اين مسئله واقف بوده‌اند و چه نبوده‌اند. آن‌ها همواره افكاري در مورد ثروت فراواني در ذهنشان بوده است و اجازه نمي‌دادند افكاري بر‌خلاف اين وارد ذهنشان شود. به غير از ثروت هيچ چيز ديگري در ذهنشان نيست.

چه آن‌ها از اين مسئله آگاه باشند يا نباشند، به‌خاطر اين‌كه افكار غالب ذهنشان در مورد ثروت است، پس ثروت به آن‌ها روي مي‌آورد. قانون جذب نيز اين‌گونه عمل مي‌کند.

مثالي مي‌زنم تا نحوه كار ”راز “ و قانون جذب را نشان دهم: شايد افرادي را مي‌شناسيد كه پول زيادي بدست آوردند و پس از مدتي همه آن‌را از دست دادند و دوباره ظرف مدت كوتاهي آن‌را بدست آوردند.

چه اتفاقي افتاده بود ؟ چه آن‌ها مي‌دانستند يا نمي‌دانستند، افكار غالبشان اين ثروت را برايشان به ارمغان آورده بود؛ سپس آن‌ها اجازه مي‌دادند افكاري در ارتباط با ترس به‌خاطر از دست دادن اين ثروت به ذهنشان راه يابد. همين مسئله باعث شد افكار ترس به‌خاطر از دست دادن ثروت تبديل به افكار غالبشان شود.

راز چیست؟

به اين ترتيب آن‌ها به جاي اين‌كه در مورد ثروت فكر كنند، در مورد از دست دادن آن فكر كرده‌اند و به همين دليل همه آن‌را از دست داده‌اند. به محض از دست دادن اين ثروت، ترس آن‌ها نيز از بين رفته است چون چيزي براي از دست دادن نداشتند.

همين مسئله باعث بازگشت دوباره افكار مرتبط با ثروت به ذهنشان و غالب شدن اين افكار شده است. در نتيجه ثروتشان بازگشته است.
اين قانون به افكارتان بستگي دارد. افكارتان هر‌چه باشند، قانون جذب، کار خود را مي‌کند.راز چیست؟

 

 

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 

این دوره به هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک ۳۹، واحد اول برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by