هیپنوتیزم

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

پیشنهادهای زیر به این منظور طراحی شده است تا مشکلات پوستی را کاهش داده یا از بین ببرد و شرایط عمومی پوست را بهبود ببخشد. در هر جا که بیماری خاصی ذکر می‌شود، می‌توانید کلمه‌ی دیگری را که نشان‌دهنده‌ی بیماری شماست جایگزین کنید.

«من پوست سالم و شفافی دارم.

«من می‌خواهم که جذاب‌تر به نظر برسم ….. زیرا پوستم به تدریج شفاف شده و الان سالم‌تر می‌شود. هنگامی که پوستم صاف می‌شود، گردش خونم بهبود می‌بخشد ….. و برای پوستم خون و مواد مغذی مورد نیاز برای شفاف، سالم و جذاب شدن را فراهم می‌کند. بافت پوستم احساس طبیعی بودن می‌کند زیرا هر نشانه‌ای از لک و التهاب از بین رفته است. پوست من کاملاً زنده است و دارای مقدار لازم رطوبت برای سالم و شفاف بودن می‌باشد. از حالا به بعد بدن من مواد زائد را بهتر از قبل دفع می‌کند و این کار لکه‌ها را از پوستم حذف می‌کند.

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

«من با اعتماد به نفس در آینه به خود نگاه می‌کنم زیرا پوستم شفاف و سالم است. هنگامی که از لکه‌ها و التهاب پوست خود را رها می‌کنم، طبیعتاً احساس جذابیت و اجتماعی بودن بیشتری می‌کنم. من در مورد پوست خود کمتر و کمتر نگران هستم ….. زیرا پوستم نرم و شفاف می‌شود.

«من تصور می‌کنم که در مقابل یک آینه‌ی سه وجهی ایستاده‌ام، آینه‌‌ای که بدنم را از زوایای گوناگون نشان می‌دهد. صورت و قفسه‌ی سینه‌ام همانطور که به انعکاس خود در آینه نگاه می‌کنم، با درخششی خاص پوست صاف و سالمی را نشان می‌دهد. هنگامی که به انعکاس پشت خود نگاه می‌کنم، می‌فهمم که پوست آن ناحیه تمیز و شفاف است. تمامی بخش‌های پوستم از سر تا پاها سالم و عاری از هرگونه لکه‌ای است. پوست من زیبا، صاف و سالم است.

داشتن پوستی صاف و شفاف

«الان پوستم ….. نسبت به عوامل محیطی کمتر حساس است. ذهن ناخودآگاهم الان راه‌های سالم حذف مواد زائد و سمی را از بدنم پیدا می‌کند. و هنگامی که یاد می‌گیرم تا آرام شوم و خود را از استرس رها کنم، پوستم شفاف‌تر و شفاف‌تر می‌شود. من خود را تائید و تحسین می‌کنم. من خود را کاملاً می‌پذیرم ….. مشکلات پوستی‌ام قطعاً از بین خواهند رفت. پوستم صاف‌تر و صاف‌تر می‌شود ….. همچون انعکاس یک دریاچه‌ی آرام کوهستانی.

«حالا در مورد ظاهر خود آرامش بیشتری دارم. من نسبت به زندگی‌ام احساس آرامش و راحتی می‌کنم. من به تمامی تنش موجود در ذهنم اجازه می‌دهم تا از بین برود. بنابراین، در سرتاسر روز احساس آرامش و راحتی می‌کنم. و از آنجایی که در ذهنم احساس آرامش و راحتی می‌کنم، بدنم نیز احساس آرامش و راحتی می‌کند. بدنم احساس آرامش و راحتی می‌کند، بنابراین دیگر هیچ لکه‌ای بر روی پوستم ظاهر نمی‌شود ….. زیرا استرس در درونم از بین رفته است. استرس از ذهن و بدنم بیرون رفته است. همه چیز خوب است. من احساس سلامتی می‌کنم. بنابراین، پوستم احساس سلامتی می‌کند.»

(بخش بیداری)

«با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می‌رسم، کاملاً هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می‌کنم. دو ….. از محیط اطراف خود آگاه می‌شوم ….. احساس رضایت، امنیت و آرامش می‌کنم. سه ….. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه‌ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش‌بینی و تازگی می‌کنم. پنج ….. پنج ….. پنج ….. الان کاملاً به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم.»

داشتن پوستی صاف و شفاف با هیپنوتیزم

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد و شما می توانبد برال با موسسه تجسم خلاق تماس بگیرید

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول 

دریافت کنید و بعد از دریافت پکیج  شما دارای یک پشتیبان می شوید که  بعد از انجام تمرینات و تکنیکها اگر سوالی یا مشکلی داشتید می توانید با پشتیبان خود تماس بگیرید و مشکل خود را با پشتیبان و یا دکتر آرام با وقتی که در اختیار شما قرار می دهند حل کنید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by