هیپنوتیزم

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

 

پیشنهادهای زیر برای کمک به داشتن حافظه‌ای بهتر طراحی شده است.

«من دارای توانایی یادآوری واضح و مشخص تمامی چیزها هستم.

 

حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

«با شروع از همین الان، حافظه‌ی من به شدت بهبود می‌بخشد. من از فراموش کردن چیزها خود را رها می‌کنم. من می‌فهمم که صرف نظر از اینکه چند وقت پیش افراد را دیده‌ام نام آن‌ها را به راحتی به یاد می‌آورم.

من به سرعت تاریخ و مکان‌ها را به یاد می‌آورم. من بدون زحمت چیزهایی را که مدت‌ها پیش رخ داده بود به یاد می‌آورم. من حوادثی را که مدت کوتاهی پیش رخ داده است را با جزئیات کامل به یاد می‌آورم. من به حافظه‌ام برای یادآوری تمامی چیزها به هنگام نیاز داشتن به آن‌ها اعتماد می‌کنم.

 

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم. هیپنوتیزم, هیپنوتیزم اریکسونی,اسرار خود هیپنوتیزمی,خودهیپنوتیزم,هیپنوتیزم فوری,هیپنوتیزم سریع,پدر هیپنوتیزم, دکتر آرام,تجسم خلاق,خلق آینده,خواب,خواب مصنوعی,القای ذهنی,تلقین
تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

«ذهنم به شکل کامل و بی‌نقصی عمل می‌کند. مغزم همچون دستگاه ویدئو است و هرآنچه را که می‌بینم، می‌شنوم، مزه، لمس یا احساس می‌کنم را ذخیره می‌کند. مغزم همچنین تمامی ایده‌هایم را ذخیره می‌کند. اطلاعات در مغزم قرار می‌گیرد و من دسترسی کاملی به تمامی اطلاعات موجود در آن دارم.

این ذهن و مغز من است ….. و می‌خواهم از توانایی آن برای پیدا کردن اطلاعاتی استفاده کنم که در جستجوی آن هستم یا به آن نیاز دارم. حافظه‌ی کوتاه مدتم کامل و شفاف است. حافظه‌ی بلند مدتم زمانی که به آن احتیاج دارم در اختیارم است.

«از حالا به بعد هر زمان که نیاز به یادآوری هر گونه اطلاعاتی پیدا می‌کنم فقط آرام می‌شوم و اطلاعات ذخیره شده با شفافیت کامل به ذهن خودآگاهم رسوخ پیدا می‌کند. روز به روز توانایی‌ام برای یادآوری حوادث و تمامی اطلاعات قوی‌تر و سریع‌تر می‌شود.

من اعتماد به نفس بیشتری در توانایی‌ام برای یادآوری تمامی چیزهایی که می‌دانم بدست می‌آورم. من بسیار باهوش هستم و ذهنم قوی و نافذ است. حافظه و توانایی‌ام برای استفاده از آن عالی است. حالا من دارای حافظه‌ی قوی‌ای هستم.

«حافظه‌ام همچون یک دستگاه ویدئو است. حافظه‌ام هر آنچه را که می‌بینم و هر آنچه را که می‌شنوم ….. تا آخرین جزئیات آن به یاد می‌آورد. حالا تصور می‌کنم که دسترسی به حافظه همچون فشار دادن کلید PLAY بر روی دستگاه ویدئو است ….. من می‌توانم هر آنچه را که ضبط می‌کنم ….. هر آنچیزی را که می‌بینم و می‌شنوم به سرعت و آسانی PLAY کنم.

«ذهنم همچون یک کامپیوتر بسیار پیچیده با ذخیره‌ی اطلاعاتی نامحدود است. هر آنچه را که در ذهنم قرار می‌دهم در بانک حافظه‌ام باقی می‌ماند.

آنچه که باید انجام دهم فکر کردن به یک کلمه‌ی کلیدی و مهم برای دستیابی به هر نوع اطلاعاتی است که به آن نیاز دارم. ذهنم همچون یک کامپیوتر بسیار سریع و گسترده عمل می‌کند. من اطلاعات را به راحتی در آن پیدا می‌کنم.

(بخش بیداری)

«با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می‌رسم، کاملاً هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می‌کنم. دو ….. از محیط اطراف خود آگاه می‌شوم ….. احساس رضایت، امنیت و آرامش می‌کنم. سه ….. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه‌ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش‌بینی و تازگی می‌کنم. پنج ….. پنج ….. پنج ….. الان کاملاً به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم.»

تکنیک داشتن حافظه‌ای قوی با هیپنوتیزم

 

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 

 این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد و شما می توانبد برای رزرو با موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول 

تماس بگیرید شما دارای یک پشتیبان هستید که  بعد از انجام تمرینات و تکنیکها اگر سوالی یا مشکلی داشتید می توانید با پشتیبان خود تماس بگیرید و مشکل خود را با پشتیبان و یا دکتر آرام با وقتی که در اختیار شما قرار می دهند حل کنید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by