هیپنوتیزم

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

 

سیستم ایمنی قوی

پیشنهادهای زیر برای حمایت از یک سیستم ایمنی قوی در بدن طراحی شده است.

«من عملکرد سیستم ایمنی بدنم را برای مبارزه با بیماری‌ها افزایش می‌دهم.

«من می‌خواهم که سالم و خوشحال بوده و از یک زندگی پر رونق برخوردار باشم. من سیستم ایمنی بدن خود را قدرتمند می‌کنم. الان سیستم ایمنی بدنم را آنقدر تقویت می‌کنم تا با ارگانیسم‌های مهاجم مبارزه کند.

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

 

«تصور می‌کنم که بدنم همچون یک پادشاهی است. من می‌خواهم پادشاهی‌ام را سالم و معتدل نگه دارم. من حاکم این پادشاهی هستم ….. و بر روی ارتش‌های گسترده‌ای از سلول‌های جنگجو که می‌جنگند و از پادشاهی‌ام در برابر متجاوزان دشمن دفاع می‌کنند تسلط دارم. من تصور می‌کنم که سلول‌های خاصی که همچون سربازان به شمشیر مسلح هستند را ….. در جستجوی ویروس‌های ناخواسته‌ی متجاوز روانه می‌کنم. سربازان من باهوش هستند.

الان ارتشم، سربازان T‌ام، را فرا می‌خوانم. آن‌ها ارتش خاصی هستند ….. بسیار قوی و قدرتمند. سربازان T جدیدی الان شکل گرفته و حتی مشغول تمرین هستند. الان سربازان T بیشتری را برای حمله به ویروس‌های وحشی ناخواسته‌ی متجاوز تمرین می‌دهم. و سربازان T‌ام تفاوت بین سلول‌های سالم و مهاجم را می‌دانند.

و هنگامی که مهاجمان را پیدا می‌کنند، سربازان T‌ام به سرعت و ماهرانه خود را از آن‌ها خلاص می‌کنند ….. تا آرامش به پادشاهی ….. پادشاهی من ….. پادشاهی بدنم بازگردد. و هنگامی که سربازان ‌ Tحمله کردن به مهاجمان را به پایان می‌رسانند، من پیام رسان‌های خاصی را که بعد از جنگ سربازان T را آرام می‌کنند روانه می‌کنم ….. بعد سربازان را به خانه می‌فرستم ….. تا استراحت کرده و خود را برای جنگ بعدی آماده کنند.

«سلامتی من مهم است ….. زیرا فرد مهمی هستم. من فردی توانا هستم و خود را تحسین می‌کنم. من شایسته‌ی داشتن بدنی سالم هستم. من احساس خوبی درباره‌ی خود دارم. جهان مکان بهتری برای زندگی کردن است زیرا من وجود دارم. من شخص خوبی هستم و شایسته‌ی آنم تا با من رفتار خوبی شود ….. شایسته‌ی آنم تا با احترام با من رفتار شود.

من شایسته‌ی آنم تا با خود رفتار خوبی داشته باشم ….. با بدنم با احترام رفتار کنم. من به خود این اجازه را می‌دهم تا الان سیستم ایمنی سالمی داشته باشم ….. یک سیستم ایمنی کاملاً سالم. سیستم ایمنی بدنم به شکل کاملی عمل می‌کند. ذهنم می‌داند چگونه فرایندهای ناخودآگاه را برای ایجاد تعادل کامل در بدنم فعال کند. ذهن ناخودآگاهم فرایندهای ناخودآگاه را برای ایجاد سلامتی و تعادل کامل فعال می‌کند. سلامتی و تعادل کامل همین الان.»

(بخش بیداری)

«با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می‌رسم، کاملاً هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می‌کنم. دو ….. از محیط اطراف خود آگاه می‌شوم ….. احساس رضایت، امنیت و آرامش می‌کنم. سه ….. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه‌ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش‌بینی و تازگی می‌کنم. پنج ….. پنج ….. پنج ….. الان کاملاً به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم.»

تکنیک داشتن سیستم ایمنی قوی با هیپنوتیزم

 

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد و شما می توانبد با موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول 

تماس بگیرید و بعد از رزرو شما دارای یک پشتیبان می شوید که  بعد از انجام تمرینات و تکنیکها اگر سوالی یا مشکلی داشتید می توانید با پشتیبان خود تماس بگیرید و مشکل خود را با پشتیبان و یا دکتر آرام با وقتی که در اختیار شما قرار می دهند حل کنید.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by