هیپنوتیزم

دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم

دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم

دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم

دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم

 

به دوست و شریک خود عشق ورزیدن

پیشنهادهای زیر برای از بین بردن ناراحتی و رنجش در مورد دوست خود و بالا بردن احساسات مثبت در مورد او طراحی شده است.

دستورالعمل خاص:

هر جایی که چند نقطه مشاهده کردید، نام دوست خود را بگویید.

«من می‌خواهم به ………. اظهار عشق و علاقه‌ی بیشتری بکنم. الان عشق بیشتری به ………. دارم.

«الان تصمیم می‌گیرم تا از داشتن احساسات ناراحتی و رنجش درباره‌ی ………. خود را رها کنم. می‌خواهم که در روابطم خوشحال باشم. من در روابط خود خواهان تعادل هستم. بنابراین، احساس عشق و صمیمیت به ………. می‌کنم.

«من از فکر کردن درباره‌ی مسائل منفی خودداری می‌کنم و اجازه می‌دهم که این افکار از ذهنم همچون قطره‌ی کوچکی از آب که در یک روز آفتابی و گرم بخار می‌شود بیرون برود. به جای آن، می‌خواهم تا بر روی ویژگی‌های شگفت انگیزی که ………. دارد، دفعات بسیاری که با همدیگر بوده‌ایم، خنده و احساسات خوبی که با هم قسمت کرده‌ایم تمرکز کنم. ………. چیزهای خوب زیادی انجام می‌دهد و من الان به تدریج هر کار زیبا و قشنگی را که ………. انجام می‌دهد تشخیص می‌دهم، خواه آن برای من یا برای هر کس دیگری باشد. ………. حقیقتاً فوق‌العاده است – به همین دلیل در وهله‌ی اول ………. را می‌خواهم.

 

دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
دستورالعمل عشق ورزیدن با هیپنوتیزم

«الان دوباره به ملاقات‌هایمان فکر می‌کنم و آن‌ها را به یاد می‌آورم گویی که امروز رخ داده‌اند یا احساسم را نسبت به ………. تصور می‌کنم. فقط نگاه کردن به ………. باعث می‌شد که احساس فوق‌العاده‌ای نسبت به او داشته باشم. شروع رابطه با ………. شور و شعف خاصی به من می‌داد. من آنچه را که رخ می‌داد می‌دیدم و حقیقتاً درباره‌ی ………. احساس شگفت انگیزی داشتم.

من هیچ تقاضایی نداشتم و کاملاً ………. را به عنوان یک فرد پذیرفتم. من به یاد می‌آورم که چه میزان عشق را حقیقتاً نسبت به او احساس می‌کردم. من به یاد می‌آورم که هنوز چه قدر او را دوست دارم. تا الان فراموش کرده بودم که حقیقتاً چقدر ………. را دوست دارم.

«همیشه در رفتارم نسبت به شریک و دوستم کامل عمل نمی‌کنم. بعضی وقت‌ها اشتباه می‌کنم. برخی از رفتارهایی که انجام می‌دهم، برخی از عادت‌هایم، برخی از چیزهایی که می‌گویم کمتر از حد ایده‌آل هستند. اما می‌پذیرم که همیشه کامل نیستم. بنابراین، می‌پذیرم که ………. هم همیشه کامل نیست.

من بهترین کاری را که می‌توانم انجام می‌دهم. ………. هم بهترین کاری را که می‌تواند انجام می‌دهد. من به خود اجازه می‌دهم تا انسان باشم و به ………. نیز اجازه می‌دهم تا انسان باشد. اگر ………. کامل باشد، این اصلاً خوب نیست، چون این موضوع فشار زیادی را بر روی من وارد می‌کند تا کامل باشم.

به جای آن، زمان آن فرا رسیده است تا فشار را کم کرده و بفهمیم که هر دوی ما دارای ویژگی‌های خاص خود هستیم، ویژگی‌هایی که باعث می‌شود انسان باشیم، ویژگی‌هایی که باعث می‌شود دوست داشتنی شویم، ویژگی‌هایی که باعث می‌شود احساس عشق نسبت به یکدیگر داشته باشیم. حتی نقص‌ها نیز می‌تواند باعث شود احساس عشق و علاقه‌ی زیادی نسبت به ………. داشته باشم.

«من نسبت به ………. مهربان خواهم بود. من نسبت به ………. ملایم‌تر و با لطافت بیشتری رفتار می‌کنم. من از به کار بردن کلمات زشت و رکیک نسبت به او خودداری می‌کنم. اگر کار ناخوشایندی نسبت به او انجام دهم یا حرف نامناسبی بر زبان بیاورم، از ………. می‌خواهم تا مرا ببخشد. من احساس عشق و صمیمیت زیادی نسبت به ………. می‌کنم و آن عشق را از طریق رفتار آرام و عاشقانه‌ی خود به او نشان می‌دهم.

«از حالا به بعد هر زمان که در حضور ………. احساس رنجش می‌کنم، از این احساسات آگاه خواهم شد. سپس نفس عمیقی می‌کشم و آن را به آرامی آزاد می‌کنم. هنگامی که این کار را انجام می‌دهم، تمامی احساسات منفی‌ام نسبت به ………. نیز از بین خواهد رفت.

من می‌فهمم که روحیه‌ام بلافاصله نسبت به ………. بهتر خواهد شد. من به یاد خواهم آورد که ………. چقدر برای من مهم است و ………. چه حرف‌های فوق‌العاده‌ای گفته و چه کارهای شگفت انگیزی انجام داده است. من می‌فهمم که دیگر از دست ………. آزرده خاطر نمی‌شوم و به جای آن به عشقی که نسبت به ………. دارم اجازه می‌دهم تا از طریق افکار، کلمات و اعمالم در او بدرخشد.

«من ………. را دوست دارم. من به ………. احترام می‌گذارم. من ………. را تحسین می‌کنم. من می‌خواهم که احساسات صمیمانه‌ی خود را به ………. بیان کنم.»

(بخش بیداری)

«با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می‌رسم، کاملاً هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می‌کنم. دو ….. از محیط اطراف خود آگاه می‌شوم ….. احساس رضایت، امنیت و آرامش می‌کنم.

سه ….. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه‌ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش‌بینی و تازگی می‌کنم. پنج ….. پنج ….. پنج ….. الان کاملاً به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می‌شوم.»

 

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

این دوره به هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک ۳۹، ط اول برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by