هیپنوتیزم

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

الان که اصول اساسی هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم فوری را فهمیده‌اید، آیا می‌دانید که دارای دانش و توانایی برای هیپنوتیزم کردن دوست یا شریک خود هستید؟ شما ممکن است دارای دوست یا شریکی باشید که به هیپنوتیزم و بهبود خود علاقمند است. الان شیوه‌ی ساده‌ای را به شما نشان می‌دهم که می‌توانید با آن فرد دیگری را به سرعت و به راحتی هیپنوتیزم کنید.

شما ممکن است حتی دوست داشته باشید تا به نوبت همدیگر را هیپنوتیزم کنید- یعنی در هیپنوتیزم شریک هم شوید. البته، قبل از شروع شریک شما باید اصول اساسی هیپنوتیزم را همچون شما بداند. مهمترین نکته‌ای که شریک هیپنوتیزم‌گر شما باید بداند این است که چه چیزی انتظار دارد و چه چیزی انتظار ندارد. شما باید از شریک خود بخواهید تا بخش سوءتعبیرهای هیپنوتیزم را بخواند.

زمانی که اصول اساسی فهمیده شد، می‌توانید از شریک خود بخواهید تا به عنوان شروع بخش «القای اصلی» را بخواند. فقط از شریک یا دوست خود بخواهید تا بر روی صندلی راحتی بنشیند، چشمانش را ببندد و به شما گوش کند. در این نوع هیپنوتیزم اگر شریک شما چشمانش را ببندد، برای هر دوی شما آسان‌تر خواهد بود.

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

 

زمانی که چشمان شریک شما بسته شد، فقط بخش «القای اصلی» از فصل اول کتاب را برای او بخوانید، با این تفاوت که هر جا به ضمیر «من» برخورد کردید، ضمیر «تو» یا «شما» را جایگزین آن کنید. متن دست نوشته را به آرامی و با لحنی آرامش‌بخش درست همانطور که برای خود این کار را انجام می‌دادید بخوانید. بعد از تمام شدن قسمت آسانسور و شمارش از 1 تا 10، به شریک خود بگویید که الان هیپنوتیزم شده است و مستقیماً به بخش «بیداری» در انتها بروید.

بعد از القاء، شریک یا دوست شما هدف خاصی از دست نوشته‌های موجود در بخش 2 را انتخاب می‌کند. زمانی که او دست نوشته‌ای را انتخاب کرد، آن را لای کتاب قرار دهید و حالا می‌توانید هیپنوتیزم کردن شریک خود را از طریق خواندن بخش القای خود هیپنوتیزم فوری خواننده شروع کنید.

یکبار دیگر تاکید می‌کنم که مجبور خواهید بود تا به جای ضمیر «من» از ضمیر «تو» یا «شما» استفاده کنید. هنگامی که به انتهای بخش القاء رسیدید، جمله‌های هیپنوتیزم با چشمان باز و چگونگی خواندن آن دست نوشته را حذف کنید.

به جای آن، فقط به صفحه‌ای که دست نوشته‌ی انتخابی شریک شما قرار دارد مراجعه کرده و شروع به خواندن پیشنهادها کنید. یکبار می‌گویم که خواندن بخش «بیداری» را فراموش نکنید. بعد از خواندن بخش «بیداری»، باید جلسه‌ی آن روز را تمام کنید. تا زمانی که به نتایج مورد نظر خود برسید، باید هیپنوتیزم را روزی یکبار تکرار کنید.

اگر دوست دارید، می‌توانید بنشینید و چشمان خود را ببندید و از شریک خود بخواهید تا شما را به همین شیوه هیپنوتیزم کند.

چگونه بلافاصله دیگران را هیپنوتیزم کنیم

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

این دوره به هم به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک ۳۹، ط اول برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by