چاکراهاانرژی درمانیکندالینی

چاکرا چیست

چاکرا چیست

چاکرا چیست

چاکرا چیست

چاكراها گرداب‌هايي هستند كه انرژي از طريق آنها به بدن وارد و از آن خارج مي‌شود. وقتي كه رشد يافته باشند، مانند به صورت يك چرخ مي‌گردند. در بيشتر مباحث مربوط به چاكراها از هفت چاكراي اصلي بحث مي‌شود ولي ما عملاً صدها چاكرا داريم كه در سراسر بدنمان جاي گرفته‌اند. هر نقطة طب سوزني و acupressure يك گرداب انرژي و بنابراين يك چاكرا است.

انرژيي كه اين گرداب‌ها را به كار مي‌اندازد از چند منبع مي‌آيد كه يكي از آنها كنداليني يا انرژي تكاملي خودماست و ديگري نيروي روحاني نهفته در وجود ما مي‌باشد. اين انرژي‌ها از درون بدن مي‌آيند و از چاكراها تراوش مي‌كنند.

چاكراها انرژي هم دريافت مي‌كنند. ما ممكن است از افراد ديگر چه به صورت ملايم و ناخودآگاه، چه به صورت آگاهانه انرژي دريافت كنيم. وقتي كه انرژي ما به وسيلة‌ ديگران جذب مي‌شود ما ممكن است در يك چاكراي خاص احساس ربوده شدن كنيم.

وقتي كه انرژي دريافت مي‌كنيم ممكن است احساس كنيم زير بارش شديدي از نيرو قرار مي‌‌گيريم. انرژي روحاني يا پرانا و ديگر انرژي‌ها همگي پيرامون ما هستند (ما در اقيانوسي از انرژي به سر مي‌بريم). ممكن است انرژي‌ها از مراكز چاكرا هم در بدنمان جريان يابند.

افرادي كه رشد تكاملي آنها كمتر توسعه يافته است معمولاً انرژي بسيار بيشتري نسبت به آنچه ارسال مي‌كنند دريافت مي‌نمايند. در هنگام ضعف يا بيماري افراد ممكن است از آدمهاي سرزنده‌تر يا رشد‌يافته‌تر كسب انرژي كنند.

آنهايي كه احساس ضعف يا تحليل رفتن مي‌كنند يا داراي تصور پاييني نسبت به خود هستند ممكن است به شدت تحت تأثير انرژي‌هاي ديگران قرار گيرند و عملاً جذب ديگران شوند كه در هر دو حال به آنها جذب‌كننده (مكنده) گفته مي‌شود.

چاکرا چیست

اين نام از چند نظر صحيح نيست چون كه عمل جذب انرژي از ديگران ممكن است در شفايابي و كسب قدرت كافي براي ادامة حيات سودمند باشد، اگر انسان بتواند به كساني كه انرژي نياز دارند آن را ببخشد، كاري بسيار عالي انجام داده است. بخشيدن، قسمتي از عمل ما هنگام عيادت از بيماران يا دوستان افسرده است. ما انرژي را از چاكراهاي خود به چاكراهاي آنها مي‌بخشيم تا كمكشان كنيم.

چاکرا چیست. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
چاکرا چیست

بخشيدن به ما قدرت مي‌دهد؛ وقتي انرژي از ما جذب يا مكيده مي‌شود ما ممكن است ضعيف شويم. افرادي هستند كه به طور عادت به جاي اينكه انرژي در خود ايجاد كنند آن را از ديگران جذب مي‌كنند، اينها را مي‌توان واقعاً جذب‌كننده ناميد.

افرادي كه از نظر روحاني زياد توسعه يافته نيستند ممكن است در معرض نيروهاي منفي قرار داشته باشند. انرژي منفي به چاكراهاي آنها وارد شده سبب مي‌شود بيش از پيش احساس بدتري پيدا كنند يا به نحو منفي‌تر عمل نمايند. يك شخص افسرده معمولاً انرژي‌هاي دريافتي را از طريق چاكراها را در يك سطح افسرده قرار مي‌دهد كه فقط مشكلات را بدتر مي‌كنند.

افراد تكامل يافته، انرژي ارسالي بيشتري نسبت به انرژي دريافتي دارند. چاكراهاي آنها مثل گل‌هاي در حال شكوفا شدن مي‌مانند. وقتي كه بيشتر رشد مي‌كنند انرژي كنداليني تابش يافته از چاكراهاي آنها با انرژي الهي در مي‌آميزد و همچنان به تابش و برون‌ريزي ادامه مي‌دهد. سپس، تغيير جهت مي‌دهد و از طريق دست‌ها و پاها و (گاهي از ديگر نواحي بدن) بر مي‌گردد و تركيبي از اين انرژي‌ها را به قسمت‌هاي بدن ارسال مي‌كند.

رشد و توسعة ما طي عصر آبي رو به افزايش است؛ ما حالت‌ها و نحوة‌ بودن‌هاي مختلفي را كه مرتبط با چاكراهاي مختلف در اين فرآيند هستند، تجربه مي‌كنيم. اين چاكراها در كتاب حاضر فهرست‌وار آورده شده‌اند تا شما را در كسب شناخت بيشتري از فركانس‌هاي مختلف انرژي كه حالات جسماني، احساسي، ذهني و روحاني شما را كنترل مي‌كنند و بر آنها مؤثر هستند، ياري دهند.

طي تطهير، شما در مي‌يابيد كه ترس‌ها يا مشكلات حاصل از اين زندگي ممكن است در سطوح خاصي از بدن محبوس يا محدود شوند. شما ممكن است همچنين لذت‌ها يا احساسات بسيار خوبي را پيدا كنيد كه قبلاً از وجود آنها اطلاع نداشته‌ايد و در سلول‌هاي بدن رها نشده‌اند و در الگوي انرژي محبوس مانده‌اند. گاهي ترس از آينده كاملاً آشكار خواهد بود.

من به شاگردان تازه كار كنداليني پيشنهاد مي‌كنم كه بگذارند جريان انرژي مستقيماً به جاي ستون مهره‌ها از قسمت جلوي بدنشان به جريان افتد. بسياري از اوقات تمام گلبرگ‌ها به طور كامل رشد نمي‌كنند و چرخاندن فقط جريان انرژي را مختل مي‌كند.

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 این دوره فوق العاده به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول

 برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by