هیپنوتیزم

تست هیپنوتیزم پذیری

تست هیپنوتیزم پذیری

آیا شما هیپنوتیزم می‌شوید

 

تست هیپنوتیزم پذیری  زیر می‌تواند به شما نشان دهد که هیپنوتیزم می‌شوید یا نه؟

هیپنوتیزم یکی از روشهای تأثیر بر روی نا خودآگاه می‌باشد. از طریق هیپنوتیزم ما می‌توانیم به خواسته‌ها و آرزوهای خود بهتر و سریعتر دست یابیم. هیپنوتیزم در آرامش و اعتماد به نفس ما نقش زیادی دارد. امواج مغزی در حالت هیپنوتیزم در سطح آلفا قرار می‌گیرد. در سطح آلفا دسترسی مستقیم به ناخودآگاه داریم. با هیپنوتیزم می‌توانیم یادگیری خود را بالا ببریم. خود هیپنوتیزم یکی از زیر شاخه‌های هیپنوتیزم است که فرد به تنهایی می‌تواند بر روی خود تأثیر گذارد. از قدرت‌ها و توانایی هیپنوتیزم ایجاد بی حسی و بی دردی است.

با این توضیح آیا شما هیپنوتیزم می‌شوید. تست زیر شما را در این زمینه کمک می‌کند.

بر روی تصویر مارپیچ چرخان زیر کلیک کنید تا بزرگ شود. به مدت ۳۰ ثانیه به آن نگاه کنید. سپس به دست راستتان نگاه کنید. ببینید چه اتفاقی می افتد برای جواب تست دوباره به همین صفحه بر گردید.

 

برای بزرگ شدن تصویر کلیک کنید

 

جواب تست کلیک کنید.

 

 

آیا شما می‌توانید انرژی درمانی کنید.

انرژی درمانی درمان از طریق پرانا یا انرژی می‌باشد.پرانا یا انرژی یا کی نیروی حیات است که اگر در بدن ما سطح پرانا افزایش یابد بیماریها چه جسمی و چه ذهنی سریعتر بهبود می‌یابد. این انرژی در همه جا و به وفور یافت می‌شود و در انحصار فرد  خاصی نیست. با یادگیری روش‌های انرژی درمانی می‌توانید خودتان دیگران را شفا دهید. می‌توانید در چند دقیقه سردرد را تسکین دهید به طور کامل دردها را تسکین دهید. بیماریها را شفا دهید و از اینکه به دیگران کمک می‌کنید احساس خوبی داشته باشید. انرژی درمانی یکی از بهترین روش‌ها برای کمک به خود و دیگران است. با انرژی درمانی به خودتان و دیگران کمک کنید.

آیا شما قادر هستید انرژی درمانی کنید. آیا این نیروی شفا دهی قابل اندازه گیری است.

 

 

تست هیپنوتیزم پذیری

 

آیا شما هاله‌تان را می‌بینید؟ هاله شما چه رنگی است؟

نور درخشانی در اطراف بدن ما وجود دارد. هاله انرژی یا این نور درخشان نشانگر خصوصیت فیزیکی یا ذهنی ما می‌باشد. از طریق میزان و رنگ آن قادر هستیم به خصوصیت فرد پی ببریم، هاله انرژی یا کالبد نورانی از چند سانتی متری شروع می‌شود و ممکن است تا یک متر هم ادامه یابد. خصوصیات و مشکلات ذهنی و جسمی ما بر روی هاله انرژی مؤثر است. بچه ها قادر هستند که هاله را ببینند ولی همانطور که بزرگ می‌شوند به دلیل نوع آموزشی، کم‌کم  این خصوصیت را از دست می دهند. برای دیدن هاله ما باید به صورت موازی نگاه کنیم. دید موازی و یادگیری تکنیک‌های مربوطه به ما می‌آموزد که هاله انرژی را ببینیم. از خصوصیات فردی نیز می‌توان رنگ هاله را حدس زد و آن را تشخیص داد. دستگاه GDV کریلیان و AVS از وسایلی هستند که به ما رنگ هاله را نشان می‌دهند.

هاله شما چه رنگی است.

 

تجسم خلاق: با تجسم خلاق زندگیتان را متحول کنید.

هر چند در مورد تجسم خلاق کلاس و کتاب‌های زیادی نوشته شده است ولی هنوز در این کتاب‌ها و دروه‌ها درست به تصویر کشیده نشده است. زیرا قدرتی شگرف در تجسم خلاق نهفته است. تجسم خلاق همان تکنیک بکارگیری ذهن برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوها است. البته تجسم خلاق منکر تلاش و کار نمی‌باشد. بلکه در تجسم خلاق می‌آموزیم که چگونه از کار و تلاشمان نتیجه مطلوب را کسب کنیم. ما می‌خواهیم شما در اوج باشید. ما می‌خواهیم شما احساس خوبی داشته باشید. ما می‌خواهیم که کنترل ذهن و جسمتان را در اختیار داشته باشید. دوره تجسم خلاق آن چیزی است که قبل از هر کاری باید از آن آگاه باشیم. تجسم خلاق میانبری است برای رسیدن به آنچه می‌خواهیم. ما در تجسم خلاق می‌خواهیم شگفتی آدمی را تجربه کنید. ما در تجسم خلاق می‌خواهیم ذهن و جسمتان را در اختیار داشته باشید.

 

با تجسم خلاق زندگیتان را متحول کنید.

 

تست هیپنوتیزم پذیری

 
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by