تله پاتی

چگونه می توانیم از تله پاتی برای برقراری ارتباط استفاده کنیم؟

تله پاتی و حس ششم

چگونه می توانیم از تله پاتی برای برقراری ارتباط استفاده کنیم؟

تله پاتی و حس ششم

در نوشته های قبلی در مورد تمریناتی که ذهن را مرتب میکنه و باعث میشه بتونیم خوب تمرکز کنیم چیزهایی نوشتم و تمریناتی گفتم برای انجام یک ارتباط خوب و یا اثر گذاری از راه دور خوب
باید تمرینات قبلی را خوب انجام داده باشید.
شما با خواندن این مقاله می تونید حتی از راه دور با شخص مورد نظرتان ارتباط کلامی برقرار کنید و آنچه را که می خواهید به او القا کنید با ما همراه باشید..
چون در غیر این صورت ذهن شما هنگام تله پاتی درگیر مسائل حاشیه ای میشود و یک ارتباط خوب را از دست خواهید داد وقتی ذهن شما از افکار و انرژیهای نصفه و نیمه آزاد وخالی باشد براحتی یک شروع خوب را خواهید داشت.
 
تزکیه روح از مقدمات تله پاتی است و تعهد اخلاقی که به خودتان و من میدهید تا در جهت خلاف استفاده نکنید.
تله پاتی و حس ششم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
تله پاتی و حس ششم. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده

تله پاتی 

در نوشته های قبلی در مورد تمریناتی که ذهن را مرتب میکنه و باعث میشه بتونیم خوب تمرکز کنیم چیزهایی نوشتم و تمریناتی گفتم برای انجام یک ارتباط خوب و یا اثر گذاری از راه دور خوب باید تمرینات قبلی را خوب انجام داده باشید.
چون در غیر این صورت ذهن شما هنگام تله پاتی درگیر مسائل حاشیه ای میشود و یک ارتباط خوب را از دست خواهید داد وقتی ذهن شما از افکار و انرژیهای نصفه و نیمه آزاد وخالی باشد براحتی یک شروع خوب را خواهید داشت.
 
تزکیه روح از مقدمات تله پاتی است و تعهد اخلاقی که به خودتان و من میدهیدتا در جهت خلاف استفاده نکنید. شما میدانید و خدای خودتان که در جهت خلاف استفاده کنید و بعد توبه کنید.
اما اگر من بعد از چک کردنتان احساس کنم در راه خلاف استفاده میکنید چاکرای مربوطه را در شما به تعادل قبل از تمرین بر میگردانم تا وقتی که لازم باشد. این را یک تهدید بگیرید و از دوستانی که با تمرینات قبلی یک کمی شیطونی کردن بپرسید که دیگر نتونستن نتیجه بگیرن ویا حتی تمرین کنند و یا وقفه افتاده ودیر از قبل نتیجه گرفتن..این تمرین که تمرین اساسی تله پاتی است باید دو نفره انجام شود تمرین بسیار بسیار ساده برای این تمرین احتیاج به ۵ کارت دارید که اندازه آنها اندازه ی ورقهای بازی باشد.

و روی هر یک از آنها یک شکل ساده ی خاص کشیده شده باشد

میتوانید کارتها رابا مقوا و کاغذ کلفت بسازید و روی کاغذ اول ستاره کاغذ دوم مربع کاغذ سوم دایره کاغذ چهارم مثلث و کاغذ پنجم چند خط مورب کنار هم رسم کنید همراه با نفری که میخواهید تله پاتی را تمرین کنید در جای ساکتی قراربگیرید تمرین به این صورت است که یک نفر به عنوان فرستنده و یک نفر گیرنده است و دور بعد جای نفرات عوض میشود
 
نفر گیرنده چشمان خود را میبندد و به حالت آلفا میرود (اگر تمرین آلفا را انجام داده باشید با گذاشتن ۳ انگشت روی هم بلافاصله به حالت آلفا میروید) نفر فرستنده ۳ نفس عمیق میکشد و آرام میگیرد سپس یک کارت را نگاه میکند و به گیرنده نگاه کرده و ذهنا شکل را بطرف گیرنده میفرستد بعد از یک دقیقه که شکل را ارسال کرد از گیرنده میخواهد که بگوید کارت مورد نظر چیست.
سپس کارتهای بعدی هم به همین صورت تا کارت پنجم. به گیرنده نمیگوییم که درست گفته یا اشتباه تا کارتها تمام شود. سپس به او میگوییم و جای گیرنده و فرستنده عوض میشود این تمرین را ۳ دور در روز انجام دهید.

دکتر آرام طی دوره هایی که در تجسم خلاق برگزار می کنند این دوره را در طی ۵ جلسه برگزار می نمایند.

در طی این دوره شما با اصول علمی و عملی تله پاتی و حس ششم آشنا می شوید.

انجام تمرین های مربوط به این استعداد درونی را در شما تقویت می کند.

در این دوره به شما دورشنوایی ، دوربینی ، دور حسی،  آموزش داده می شود.

در این دوره همچنین تله پاتی از طریق تکنیک های فرستندگی و ارسال پیام به شما آموزش داده می شود.

گاهی اوقات افراد از این طریق می توانند پیشگویی انجام دهند.

این دوره شامل تکنیک ها و تمرین های صوتی و تصویری می باشد.

کسانی که نمی توانند این دوره را در مرکز تجسم خلاق حضور داشته باشند می توانند از پکیج غیرحضوری دوره استفاده نمایند. پکیج شامل فیلم های آموزشی و تکنیک های صوتی و جزوات آموزشی دکتر آرام می باشد.

برای آگاهی از نزدیک ترین زمان برگزاری دوره تله پاتی و تقویت حس ششم با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرید.

تماس: ۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

آدرس کانال تلگرام:  https://t.me/aramgroup

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by