دوره انرژی درمانی

 

انرژی درمانی

انرژی درمانی چیست؟

دوره انرژی درمانی

انرژی درمانی و بیماری ها

همایش رایگان

مقالات

کتاب

ثبت نام

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینک در کشور های دیگر  به صورت دو روز کامل برگذار می شود 

یاد گیری انرژی درمانی ساده می باشد. در کتاب مقدماتی انرژی درمانی ترجمه استاد ارام این تمرینات به طور کامل و ساده بیان شده است. انرژی درمانی یک روش طبیعی بدن می باشد. و معمولا کسانی که انرژی درمانی را رد می کنند اطلاعاتی در مورد ان ندارند . 

شما می توانید با خواندن کتاب انرژی درمانی وانجام تمرینات ساده ان این تکنیک را در طی چند ساعت بیاموزید . شاید این سوال مطرح شود که چگونه می توان یک روش درمانی را در طی چند ساعت اموخت . چو ن این روش یک حالت طبیعی بدن می باشد و درمانگر کمک می کند تا بدن در جهت درمان سریعتر عمل کند به همین دلیل نیاز به دانش پزشکی خاصی نمی باشد و تنها با تحریک انرژی حیاتی در بدن می تواند به سرعت بهبودی در بدن کمک کرد و همانطور که اگر سردرد داشته باشید خودش ممکن است بهبود یاد و نیازی به دارو ندارید و بدن خودش خودش را درمان می کند . در این روش درمانی هم بدن خودش را درمان می کند با این توضیح که زودتر از روش های درمانی دیگر این کار را انجام می دهد و  همانطوری که حالمان که خوب است زخم هایمان زودتر بهبود می یابد با افزایش انرژی در بدن می تواند سرعت بهبودی را افزایش داد. این روش درمانی طبیعی هیچ گونه عوارض ندارد. البته باید متذکر شد که انرژی درمانی شاه کلید حل تمام مشکلات و بیماری های ما نمی باشد و مثل هر روش درمانی دیگر یک سری توانایی ها و یک سری محدودیت هایی را دارد. همانطور که شما کتابی را مثلا مطالعه می کنید و با استفاده از این کتاب می توانید به بیمار دیابتی خود بهتر کمک کنید از این روش درمانی نیز می توان در کنار طب کلاسیک به خود و خانواده خود کمک کرد تا زودتر بهبودی یابد. این روش درمانی هیچگونه تداخلی با روش های درمانی دیگر ندارد. و از انجایی که خود بدن موجب بهبودی خود می شود بیماری سرکوب نمی شود.

مطالب بالا از کتاب انرژی درمانی مقدماتی ترجمه استاد آرام می باشد.

در صورتیکه کتاب فوق را خوانده باشید و سوالی داشته باشید می توانید با استاد آرام در ارتباط باشید و با ایشان مطرح کنید.

 

 

‫2 نظرها

  1. سلام اقای دکتر ارام .من در نظر دارم کار انرژی درمانی را بعنوان یک حرفه بیاموزم .از کجا باید شروع کنم؟ خواهشمندم مرا راهنمائی بفرمائید.با کمال احترام.بهروز کاشفی از سوئد

    1. با سلام روزتون بخیر وشادی دوست عزیز بایستی دوره های پرانیک هیلینگ رو پشت سر بذارید . و باتوجه به اینکه این دوره ها رو در ایران تنها به صورت حضوری برگزار میکنیم اگر شرایط حضور در کلاس رو داشته باشید که چه بهتر و لذا گواهی پایان دوره از آمریکا خدمتتون صادر میگردد. اما اگر این شرایط رو ندارید می تونید در همان سوئد دوره پرانیک هیلینگ رو در موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند بگذرانید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن