روشن بینی ، دیدن اشیاء و موجودات ماورائی

روشن بینی ، دیدن اشیاء و موجودات ماورائی
 
كلمه روشن‌بینی به معنی واضح دیدن و به مفهوم قوه ذهنی و بصیرت فوق‌طبیعی، قدرت درك و مشاهده اشیا و افرادی است كه نمیتوان با كمك حواس عادی آنها را تشخیص داد. 

روشن بینی ، دیدن اشیاء و موجودات ماورائی
 
كلمه روشن‌بینی به معنی واضح دیدن و به مفهوم قوه ذهنی و بصیرت فوق‌طبیعی، قدرت درك و مشاهده اشیا و افرادی است كه نمیتوان با كمك حواس عادی آنها را تشخیص داد. 
 
انواع روشن‌بینی
نوع اول : ارادی كه با یك زندگی پاك و سالم امكان رشد میابد و با آموزش میتوان به شكلی موثر و مفید مورد استفاده قرار گیرد.
نوع دوم : غیر ارادی است كه گاه میتواند خطرناك باشد زیرا شخص با هستی و ذات‌های دیگر ملاقات میكند و جهان‌های دیگر را میبیند و میتواند تجارب روحی انسان را قبل از تولد و پس از مرگ و در جهان‌های نادیدنی ببیند.
یك روشن‌بین قادر است چیزهایی مثل ارواح را كه با چشم ظاهر نمیتوان دید و دارای فركانس بالاتری هستند را ببیند.
البته باید متذكر شد كه هر روشن‌بینی با هر نوع سطح آگاهی قادر به دیدن تمامی انواع ارواح نیست و تنها قادر است ارواحی كه از نظر آگاهی با آنها هماهنگ است را ببیند.
 
 
سایكومتری
یكی از شاخه‌های روشن‌بینی كه در مورد مشاهده گذشته ، حال و آینده میباشد سایکومتری است .
در این نوع روشن‌بینی، اغلب روشن‌بینان اتفاقات و حوادث بد و غم‌انگیز را مشاهده میكنند، مثل دیدن یك سانحه هوایی .
دلیل آن این است كه روشن‌بینان عموماً در سطح آگاهی پایینی قرار دارند و از آنجایی كه اتفاقات ناگوار هم از لحاظ ارتعاشی و انرژی در سطح منفی و پایین‌تر آگاهی اتفاق میافتند به‌وفور این‌گونه وقایع را درك میكنند.
شخص روشن‌بین میتواند از طریق لمس شی‌ای به تاریخچه آن شی و افرادی كه آن را لمس كرده‌اند پی ببرد و از گذشته، حال و آینده مالك آن مطلع شود.
 
در روشن‌بینی دو شاخه اصلی وجود دارد : فیزیكی و غیرفیزیكی
روشن‌بینی فیزیكی : تا به ‌حال برایتان اتفاق افتاده كه از گوشه چشمتان به چیزی نگاه كنید و وقتی صورتتان را برگردانید چیزی نیابید.
شاید این را خیالات و تصورات خود بپندارید اما باید گفت كه قسمت‌های بیرونی چشم حساس‌تر از قسمت‌های مركزی آن هستند ، مشاهده در روشن‌بینی فیزیكی به همین شكل است.
روشن‌بینی غیر فیزیكی : به معنی دیدن تصاویری در چشم ذهنی و با پلك‌های بسته میباشد ، برای بیدارسازی این قابلیت‌ها ، نیاز به صبوری ، تمرین و ممارست و زمان است. 

یک پاسخ برای “3”

  1. سلام ممنون از مطالبی که به اشتراک گذاشتید . من هر چند وقت یکبار به طور کاملا غیر ارادی ،بیشتر مواقعی که قبل از بخواب رفتنم هست و مواقعی که تازه بیدار شدم یا بین خواب و بیداری ،صحنه هایی میبینم یا صداهایی میشنوم که بعدش عینا اتفاق میفتن .معمولا هم خوابهایی میبینم که کاملا صادق هستن . خودم دوست دارم اگه راهی باشه بتونم این حس رو تقویت کنم که فقط غیرارادی نباشه بنظرتون چه کاری واسه بهتر شدنش میتونم انجام بدم ؟

    1. درود بر شما
      این ویژگی را برخی از افراد دارند با تمرین های همانند مراقبه یا خلسه می تونید این را تقویت کنید
      موفق باشید

  2. باسلام وخسته نباشید محضر استاد گرامی . استاد من از شهرستان مزاحم میشم استاد حدود ده سالی هست در زمینه انرژی درمانی مطالعه وکار میکنم به یک جاهایی هم رسیدم اما چند وقتی میخام کندالینی وچشم سوم خودم فعال کنم حس من میگه در استانه این تحول هستم هر شب تمرین دارم واسه من مقدور نیست در کلاس های حضوری شما شرکت کنم از انجا که فرمودید این تمرینات زیر نظر استاد باشه من چند مدتی تمریناتم را متوقف وکم کرده ام واین جا دسترسی به استاد ندارم ایا واسه این بخش نیز دوره غیر حضوری دارید به صورت انلاین باشه لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *