متولدين 1، 10، 19 و 28 ام ژانويه

متولدين 1، 10، 19 و 28 ام ژانويه تحت سلطه عدد 1 و خورشيد هستند. ماه ژانويه در قلمروي سياره زحل نيز قرار دارد. بنابراين خورشيد و زحل تأثير زيادي روي شما مي‌گذارند كه اين باعث آميخته‌اي از خصوصيت‌ها و ويژگي‌ها مي‌شود. (نكته: جزئياتي كه در مورد عدد 1 ذكر مي‌شوند به همان اندازه در مورد سه تاريخ ديگر اين گروه نيز صدق مي‌كنند. به علاوه، خصوصيات فردي متولدين 10، 19 و 28 ام به صورت جداگانه بيان مي‌شوند.)

 

 

تاريخ تولد: 1 ژانويه

اگر در اولين روز ماه ژانويه به دنيا آمده‌ايد، خصوصيات و ويژگي‌هاي شما به صورت زير مي‌باشند:

(1) به خاطر تأثير سياره زحل بانشاط، پر اشتياق، باهوش و علاقمند به هنر هستيد كه ويژگي‌هاي اصلي شما به حساب مي‌آيند. (2) شخص حساسي هستيد و به طبيعت عشق مي‌ورزيد. (3) مي‌توانيد در حال تلاش و فعاليت از زندگي لذت ببريد. (4) به خاطر تأثير سياره زحل، بعضي اوقات نسبت به نتايج كارهايتان شك مي‌كنيد و به همين دليل كند تصميم‌گيري مي‌كنيد. (5) به خاطر شخصيت اجتماعي خود به راحتي با مردم معاشرت مي‌كنيد و دوستان خوبي مي‌يابيد. (6) يك هنرمند مادرزادي هستيد و در زمينه‌هاي مختلفي استعداد داريد. (7) اگرچه سياره زحل باعث سرسخت بودن شما در زندگي شده است، ولي نمي‌توانيد براي يك مدت طولاني به يك شغل يا حرفه بپردازيد. (8) از بينش قوي بهره مي‌بريد و قدرت يادگيري بالايي داريد. به همين دليل در مناظرات، گفتگو با ديگران و مباحثات گروهي موفق خواهيد بود. (9) مي‌توانيد با بهره‌گيري از شيوايي كلام و قدرت سخن‌وري خود روي ديگران تأثير بگذاريد. (10) اراده قوي شما باعث مي‌شود در فكر و عملتان مستقل باشيد. (11) به طور طبيعي تنها در صورتي به يك كار يا فعاليت علاقه نشان مي‌دهيد كه خودتان رهبري آن را به عهده بگيريد. (12) عليرغم اجتماعي بودن، نظرات عجيبي در مورد وظايف و آداب و رسوم اجتماعي داريد. (13) تا زماني كه همسايگان شما در كارتان دخالت نكنند، به آنها احترام مي‌گذاريد. البته تنها همسايگان باهوش را مي‌پسنديد. (14) مرتب در حال نوسان هستيد؛ بعضي اوقات خيلي عملي هستيد، ولي مواقعي نيز پيش مي‌آيد كه خيلي هيجاني مي‌شويد. (15) گهگاه لجوج و خودخواه مي‌شويد. (16) علاقه زيادي به اختراع كردن داريد، ولي طبيعت ناپايدار و دمدمي شما نمي‌گذارد به نتيجه قابل توجهي دست پيدا كنيد. (17) استعداد خوبي براي علوم رمزي داريد و مي‌توانيد با بهره‌گيري از بينش ذاتي خود كارهاي شگفت‌انگيزي صورت دهيد. (18) بهتر از يك شخص معمولي ويژگي‌هاي انساني را از خود بروز مي‌دهيد. (19) نسبت به مردم دلسوز هستيد و هيجانات و احساساتشان را درك مي‌كنيد و سعي مي‌كنيد محيطي خلوت و آرام برايشان فراهم كنيد. (20) ذاتاً رهبر خوبي هستيد و دوست نداريد از ديگران پيروي نماييد. (21) ايده‌هاي جديدي كه در ذهنتان جوانه مي‌زنند، بيشتر از پول برايتان جذابيت دارند و همواره شما را جوان نگه مي‌دارند.

 

تاريخ تولد: 10 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 1 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) از شخصيت پر ابهت و دلربايي برخوردار هستيد. (2) به خاطر دانش و هوش سرشارتان، ديگران به شما احترام مي‌گذارند. (3) ممكن است بخواهيد از نزديكانتان (مثل پدر، مادر، پدر ناتني و زن) به سود مالي دست پيدا كنيد. (4) پس از سن 46 سالگي به موفقيت دست پيدا خواهيد كرد. (5) اگر به مشاغل خدماتي بپردازيد، به پست‌هاي نسبتاً مهمي مي‌رسيد؛ در تجارت نيز موفق مي‌شويد. (6) ذاتاً انسان صادقي هستيد و شخصيت قدرتمندي داريد. (7) بسته به اينكه از قدرت اراده و شخصيت خود استفاده مناسب يا نادرستي كنيد، مشهور يا بدنام مي‌شويد. (8) معمولاً سلامتي خود را حفظ مي‌كنيد و در صورت ابتلا به بيماري به سرعت خوب مي‌شويد. (9) معمولاً براي كمك به نزديكان و دوستانتان دست به هر كاري مي‌زنيد، ولي به ندرت جواب خوبي‌هاي خود را از سوي آنها مي‌بينيد.

 

تاريخ تولد: 19 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 1 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) اساساً تحت سلطه سه سياره خورشيد، زحل و مريخ قرار داريد. (2) بسيار فعال، پر انرژي و با اشتياق هستيد. (3) دوست داريد در تمامي كارها و فعاليت‌ها سيستماتيك و روشمند عمل كنيد. (4) استعداد ذاتي براي تحقيقات و تجزيه و تحليل علمي داريد. (5) دوست داريد سريع تصميم بگيريد. (6) هميشه سعي مي‌كنيد خودتان را سرگرم طرح‌هاي واقعي و طرح‌هاي ديگر كنيد. (7) به ورزش‌هايي مثل اسب سواري، ورزش‌هاي پهلواني و تير اندازي علاقمند هستيد. (8) گهگاه عجول و شتابزده مي‌شويد، ولي روي خودتان كنترل داريد. (9) اسرار ديگران را محرمانه نزد خود حفظ مي‌كنيد و به همين دليل مردم به راحتي به شما اطمينان مي‌كنند. (10) تاريخ تولد 19 ام هر ماه، نشان دهنده موفقيت و خوشبختي است. (11) بعضي اوقات به سختي مي‌توان شما را درك كرد، زيرا ويژگي‌هاي منحصر به فردي داريد. (12) لجوج هستيد و همين مسئله باعث مي‌شود بعضي مواقع ديگران با شما همكاري نكنند. (13) بسيار هوشيار هستيد و حتي متوجه چيزهاي كوچك نيز مي‌شويد؛ همچنين دوست داريد از ديگران عيبجويي كنيد. (14) نويسنده خوبي مي‌شويد؛ به عبارت ديگر، ايده‌ها و افكارتان را از طريق نوشتن بهتر شرح مي‌دهيد و كمتر مي‌توانيد به صورت شفاهي آنها را بيان كنيد.

 

تاريخ تولد: 28 ژانويه[1]

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 1 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) بسيار بخشنده هستيد و به هيچ وجه خودخواه نيستيد. (2) با كمال ميل به سازمان‌هاي خيره و ساير مؤسسات و در جهت اهداف بشردوستانه مثل اعتلاي جامعه، كمك به پناهندگان و ساختن بيمارستان‌ها كمك مي‌كنيد. (3) بعضي اوقات در زندگي اجتماعي و همچنين زندگي خصوصي خود با مشكلاتي مواجه مي‌شويد. (4) بايد در هنگام انتخاب همسر دقت كنيد. (5) خيلي رويايي هستيد، ولي به خاطر تأثير سياره زحل اين ويژگي خود را تحت كنترل در مي‌آوريد. (6) بعضي اوقات در هنگام ابراز هيجاناتتان به مشكل بر مي‌خوريد. اين مسئله باعث مي‌شود سرد و بيروح به نظر برسيد. (7) اراده‌اي سركش داريد كه باعث مي‌شود عليرغم موانع عظيمي كه بر سر راهتان وجود دارد، طرح‌هاي خود را به انجام برسانيد. (8) تغييرات مكرري در زندگي شما رخ مي‌دهد و ممكن است چرخ سرنوشت به گونه‌اي بچرخد كه وضعيت شما را دگرگون سازد؛ از اين رو بايد براي آينده توشه كافي جمع كنيد. (9) احتمال دارد به خاطر اعتماد به ديگران ضرر زيادي كنيد.

 

ساير عوامل مرتبط با متولدين 1، 10، 19 و 28 ژانويه

مسائل مالي

در مسائل مالي خوش شانس هستيد، اگرچه به خاطر اشتياق زياد خود ممكن است ولخرج باشيد. درآمد خود را صرف زندگي تجملي مي‌كنيد. ممكن است ثروت جمع نكنيد، ولي شخصيت، لباس‌ها و رفتارتان به گونه‌اي است كه ديگران احساس مي‌كنند شخص ثروتمندي هستيد. به قماربازي گرايش داريد و اگر جلوي اين ميل خود را نگيريد، احتمال دارد ضرر زيادي بكنيد. در رسيدن به ثبات مالي با تأخير مواجه خواهيد شد و تنها پس از سن 46 سالگي مي‌توانيد وضعيت مالي خود را سر و سامان دهيد.

 

شغل

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزايش يافته است و به سختي مي‌توان بهترين شغلي كه مي‌توانيد در آن موفق باشيد را مشخص كرد. به هر حال در اينجا سعي مي‌شود راهنمايي‌هاي كلي به شما داده مي‌شود تا اينكه توانايي‌هاي ذاتي و تمايلات طبيعي خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلي كه مي‌توانيد در آنها موفق باشيد را بشناسيد.

بزرگترين مانعي كه بر سر راه متولدين 1، 10، 19 و 28 ام ژانويه قرار دارد اين است كه براي يك مدت طولاني به يك شغل يا حرفه نمي‌پردازند. معمولاً آنها هر 3 يا 4 سال شغل خود را تغيير مي‌دهند. بهتر است آنها در زمينه‌اي مشغول به كار شوند كه بتوانند از هوش خود به بهترين نحو بهره ببرند.

اگر اين حرفه‌ها را انتخاب كنيد، به موفقيت دست پيدا خواهيد كرد: (1) تبليغات، (2) روزنامه نگاري، (3) سينما، (4) تئاتر (روي صحنه)، (5) دكوراسيون منزل يا (6) بازاريابي (به ويژه بازاريابي كالاهاي خارجي).

مي توانيد سفير، مدير عامل، مدير پروژه، طراح مد، توليد كننده سينمايي، مدير فروشگاه، مدير فروش، كتابدار، وارد كننده يا صادر كننده مشهوري شويد.

 

سلامتي

نكته: بيماري‌هايي كه در اينجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نبايد نگران، عصباني و مضطرب شويد. پيشگيري مناسب و مراقبت به موقع باعث مي‌شود همواره سالم و تندرست باشيد.

رويهمرفته از سلامتي خوبي برخودار هستيد و در اين زمينه خوش شانس هستيد. با اينحال بيماري‌هايي وجود دارند كه سلامتي شما را تهديد مي‌كنند و بايد مراقب آنها باشيد. ممكن است به بيماري‌هاي زير مبتلا شويد.

 

قلب

قلب شما از لحاظ ساختاري دچار مشكل است و ممكن است از همان ابتداي طفوليت اين مشكل را احساس كنيد.

 

چشمان

قدرت بينايي شما پايين است و ممكن است زود عينكي شويد.

 

استخوان ها

ممكن است تصادف كنيد و دچار شكستگي استخوان شويد.

 

ساير بيماري ها

احتمال دارد دچار خستگي مفرط شويد. در نتيجه نبايد به خاطر اشتياق زياد خود روي خودتان فشار آوريد. در غير اينصورت، ممكن است دچار تب شويد.

ممكن است دچار آفتاب زدگي شويد و بايد از آن پرهيز نماييد.

به خاطر اينكه ماه ژانويه تحت سلطه سياره زحل قرار دارد، بيماري‌هايي مثل واريس، عصبي بودن، افسردگي، هيجاني شدن، روماتيسم و صفراوي در مورد شما شايع است.

 

همسر

بي‌اختيار به سمت كساني (از جنس مخالف) كه بين اين تاريخ‌ها متولد شده‌اند، جذب مي‌شويد (1) 21 مارس و 20 مه (2) 21 ژوئيه و 20 سپتامبر و (3) 21 نوامبر و 20 ژانويه. نسبت به متولدين اين روزها (در هر ماه) نزديكي خاصي داريد: 2، 4، 5، 7، 9، 11، 13، 14، 16، 20، 22، 23، 25، 29 و 31. به همين خاطر به شما توصيه مي‌شود همسر خود را از متولدين تاريخ‌هاي ذكر شده انتخاب كنيد تا اينكه زندگي مشترك همراه با سعادت و شادكامي داشته باشيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك شوهر

(1) مهربان، حساس، با محبت و دوست داشتني هستيد. (2) از همسرتان مي‌خواهيد در جامعه به جايگاه و وجهه ارزشمندي دست يابد و آن را حفظ نمايد. (3) انتظار داريد اعضاي خانواده به ساز شما برقصند و در عين حال احترام شما را نگه دارند. (4) ولي با اينحال، انسان باملاحظه‌اي هستيد و با همسر و اعضاي خانواده خود همانگونه محترمانه رفتار مي‌كنيد كه با غريبه‌ها هستيد. (5) ازدواج را يك برنامه خانوادگي مي‌دانيد و از آن در جهت دستيابي به موفقيت و هماهنگي در خانواده استفاده مي‌كنيد و در نهايت اين مسئله باعث موفقيت شما در سرتاسر زندگي مي‌شود. (6) با اينحال عيبي داريد كه بعضي اوقات از آن رنج مي‌بريد؛ دوست داريد نشان دهيد از ديگران متفاوت هستيد و به گونه‌اي رفتار مي‌كنيد كه همسرتان احساس مي‌كند نسبت به او بي‌تفاوت هستيد. (7) معمولاً همسر خوبي انتخاب مي‌كنيد و زندگي مشترك نسبتاً خوبي داريد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك زن

(1) علاوه بر اينكه باهوش، تطبيق‌پذير و خوش استعداد هستيد، همدم خوبي براي شوهرتان هستيد. (2) ذاتاً انسان بسيار اجتماعي و صميمي هستيد. (3) خانه شما مركز فعاليت‌هاي اجتماعي مي‌شود. (4) به خاطر مشغله‌هاي زيادي كه داريد، به اين مسئله زياد توجه نمي‌كنيد كه شوهرتان چگونه زمان خود را سپري مي‌كند. (5) اساساً طرز فكر شما غير قراردادي است و به دنبال راه‌هاي جديد انجام كارها هستيد. (6) ترجيح مي‌دهيد خودتان درد و رنج‌ها را تحمل كنيد و اجازه نمي‌دهيد ديگران سختي بكشند. (7) شوهرتان امكانات لازم را براي پيشرفت شما فراهم مي‌سازد. (8) خلق و خوي اشرافي داريد و دوست داريد ديگران به شما احترام زيادي بگذارند. (9) نياز به شوهري با ويژگي‌هاي قوي مردانه داريد تا طبيعت هوسران شما را ارضا كند.

 

متولدين 1، 10، 19 يا 28 ام ژانويه به ازدواج و تشكيل خانواده گرايش ذاتي دارند و در صورتي كه شوهرشان همان اندازه علاقه متقابل به آنها داشته باشد و عاشق زيبايي و لباس‌هاي جذاب باشد (در منزل يا خارج از منزل)، شيفته او خواهند بود.

 

گرايش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمايل داريد با متولدين ماه‌هاي ژانويه، آوريل، ژوئيه و اكتبر روابط دوستي برقرار سازيد. به طور مشابه، با متولدين تاريخ‌هاي 1، 3، 5، 7، 9، 10، 12، 14، 16، 18، 19، 21، 23، 25، 27، 28 يا 30 ام هر ماه روابط نزديكي خواهيد داشت.

دوستاني را ترجيح مي‌دهيد كه فعال، باهوش و چابك باشند.

 

روزها و تاريخ‌هاي خوش يمن

روزهاي خوش يمن براي شما يكشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاريخ‌هاي خوش يمن 1، 5 و 7 ام هستند. به همين خاطر، بايد اين روزها و تاريخ‌ها را براي انجام فعاليت‌هاي مهم برگزينيد تا اينكه بتوانيد در آنها موفق باشيد.

 

شانس شما در بخت آزمايي

مي توانيد بخت خود در مسابقات بخت آزمايي را با خريد بليط‌هايي كه در آنها جمع ارقام يا رقم آخر 1، 5 يا 7 است، امتحان كنيد.

 

رنگ‌هاي خوش يمن

در هنگام فعاليت‌هايي مانند انتخاب لباس يا نقاشي ساختمان سعي كنيد از رنگ‌هاي طلايي، زرد، بنفش و ارغواني استفاده كنيد تا دستيابي به آرامش ذهني و موفقيت در زندگي تضمين شود.

 

جواهرات و سنگ‌هاي خوش يمن

بايد از ياقوت، زمرد و حجرالقمر استفاده كنيد تا اينكه به خوشبختي و كاميابي در زندگي دست يابيد.

 

سال‌هاي مهم زندگي شما

سال‌هايي كه مجموع نهايي ارقام آنها (يعني اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به يك عدد تك رقمي برسيم) به 1 ختم شود (براي مثال 1، 10، 19، 28، 37، 46، 55، 64، 73، 82، 91 و غيره) براي شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده كه اين سال‌ها برايتان سودمند و پربار هستند. در طول اين سال‌ها در زمينه امتحانات، كسب اموال جديد، ترقي، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجي، خريد وسيله نقليه جديد و ساير رويدادهاي خوش يمن به موفقيت دست پيدا مي‌كنيد.

 

كيفيت‌هاي مثبت و منفي

كيفيت‌هاي مثبت و منفي شما را مي‌توان به صورت زير خلاصه كرد:

كيفيت‌هاي مثبت

كيفيت‌هاي منفي

بينش قوي

اهل تنهايي

رفتار جسورانه

گستاخي

اعتماد به نفس

ميل به سلطه طلبي

سلطه طلبي

لجاجت

استعداد تحقيقات

اهل تظاهر و خودنمايي

اشتياق

حسادت

هوش بالا

ولخرجي

اراده قوي

ميل به ولخرجي

خيرخواهي

 

جامعه‌پذيري

 

خوش استعداد بودن

 

شخصيت جذاب

 

 

 [1] متولدين 28 ام ژانويه به اندازه متولدين 1، 10 و 19 ام ژانويه خوش شانس نيستند.