تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
تله پاتي – استاد آرام
تله پاتي دريافت افکار يا انتقال فکر مي‌باشد. تله پاتي با چشم سوم ارتباط دارد. روشهاي مختلفي براي تسلط بر تله پاتي پيشنهاد مي‌شود. معمولاً تله پاتي با غده صنوبري در ارتباط است. تکنيک‌هاي مدي‌تيشن نيز به تله پاتي کمک مي‌کند. البته هميشه بزرگنمايي‌هايي هم در مورد تله پاتي انجام شده است. اگر بخواهيم بطور واقعي به موضوع تله پاتي بپردازيم. تله پاتي در بعضي به ما کمک مي‌کند و جواب مي‌دهد و ممکن است در بعضي جاها هم جواب ندهد و گاهي اوقات تله پاتي فرد را اذيت هم مي‌کند. همانطور که گفته شد تله پاتي خواندن افکار يا انتقال فکر مي‌باشد. با انجام تمرين مي‌توانيم غده صنوبري را فعال کنيم و افکاري که هم فرکانس ما مي‌باشند را دريافت کنيم و يا اينکه با راداه و تصوير سازي ذهني(تصوير سازي ذهني زبان انتقال افکار است) مي‌توانيم فردي را وادار به کاري کنيم. تله پاتي از نظر تئوري کاملاً جواب مي‌گيرد ولي از نظر عملي ممکن است که جواب مورد نظر نگيريم به همين دليل بايد با تمرين و ممارست تسلط خود را در تله پاتي افزايش دهيد. بسياري مواقع شده است که کسي مي‌خواسته زنگ بزند و شما از قبل متوجه موضوع شده‌ايد و اين همان تله پاتي است. اکثر تله پاتي هايي که بصورت ناخودآگاه است درست از آب در مي‌آيد و در بعضي مواقع که اراده خودآگانه بخواهيم آن را انجام دهيم. نتيجه مطلوب ممکن است کسب نکنيم که البته با تمرين مي‌توانيم اين وضعيت را بهبود بخشيم. براي تقويت تله پاتي از تمرينات ساده شروع کنيد. حدس بزنيد. سعي کنيد خودتان را آرام کنيد و هر تصوير که بر ذهنتان آمد را مورد برسي قرار دهيد. با کمکي تمرين متوجه مي‌شويد که اتفاقات را داريد پيش بيني مي‌کنيد. براي تسلط بيشتر بروي تله پاتي تمرين نگاه کردن به آينه را انجام دهيد. به نقطه وسط پيشاني در آينه به مدت ۳۰ دقيقه نگاه کنيد. اگر پلک بزنيد مشکلي ندارد ولي سعي کنيد با آرامش و توجه به نقطه پيشاني نگاه کنيد. تله پاتي رااز خودتان شروع کنيد. خودتان را رها کنيد و اجازه دهيد افکار به سراغتان بيايند. سعي نکنيد که اين افکار را کنترل کنيد.
براي انجام تمرينات بيشتر به سايت استاد آرام aramgroupبه قسمت تمرينات تله پاتي مراجعه کنيد يا با شماره ۸۸۳۰۲۵۲۳ جهت مشورت با استاد آرام تماس بگيريد.
تمرينات تله پاتي گاهاً ساده و در بعضي مواقع براي اينکه بتوانيم در شرايط سخت استفاده کنيم. تمرينات سختي را بايد بگذرانيم. تمرين تله پاتي ارتباط مستقيم با ديدن هاله دارد و گاهي اوقات تله پاتي از طريق هاله انجام مي‌گيرد. در تکنيک‌هاي پيشرفته انرژي مي‌توانيم با استفاده از تکنيک دستور دارد به آجنا تاثيرات مستقيمي را روي افراد يا اشيا ايجاد کنيم. در مراحل پيشرفته‌‌تر تله پاتي مي‌توانيد بر روي اشيا تاثير بگذارد
 

تله پاتي – استاد آرام، تله پاتي، دکتر آرام،تله پاتی استاد آرام

در تاریخ : دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(28950 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق