تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
تطهير و گشودن چاكراها
 
1.با دست محل چاكرا يا چاكراهاي موردنظر را روي بدنتان پيدا كنيد. از جهات پيروي كنيد و به نقاطي كه در تصوير فصل‌هاي قبل ديده مي‌شود نگاه كنيد. به طور كلي انرژي چاكراها متفاوت با نقاط پيرامون احساس خواهد شد.
2.چاكرا را به آهستگي ماساژ دهيد. اين كار به باز شدن آن و آزاد شدن هر نوع گرفتگي در آن كمك مي‌كند. چنانچه، آن نقطه خيلي درد دارد آن را ماساژ ندهيد. در عوض، دست خود را روي چاكرا نگه داريد و به داخل آن انرژي بفرستيد. انرژي اضافي به آزاد شدن گرفتگي كمك مي‌كند. با تصور كردن انرژي كه از دست شما به داخل چاكرا جريان دارد و هر چه بيشتر به باز شدن گرفتگي آن كمك مي كند، انرژي به دنبال تصور شما جريان مي‌يابد. بعد از چند لحظه چاكرا را رها كنيد. روي فرآيند زايدة‌ خنجري زياد فشار نياوريد. چون ممكن است خيلي زود آسيب ببيند.
3.دراز بكشيد يا راحت بنشينيد. بدن را كاملاً شل و آزاد كنيد و بگذاريد افكار و احساسات در وجود شما به جريان افتند. هنگامي كه انرژي از يك چاكرا آزاد مي‌شود اطلاعات به آگاهي شما مي‌رسند، ممكن است پيام خاطرة يك حادثه يا يك طرز تفكر باشد. بگذاريد ذهن به گردش بيافتد، زمان لازم براي رسيدن اين پيام‌ها به آگاهي شما از چند لحظه تا 15 الي 30 دقيقه متفاوت است. هر كاري كه برايتان راحت‌ است انجام دهيد. فرآيند را خيلي زود متوقف نكنيد. اگر چيزي به ذهنتان نمي‌رسد و به همين حالت راحت هستيد پس چه بهتر، اما اگر احساس بي‌قراري، ناراحتي و حساسيت مي‌كنيد احتمالاً بايد ادامه دهيد. به ياد داشته باشيد كه گرفتگي‌ها مدتي طولاني وجود داشته‌اند و شما نمي‌خواهيد دوباره اين گرفتگي‌ها ايجاد يا ادامه يابند. هنگامي كه تطهير كامل شد آزاد شدن انرژي تجربه و احساس نشاط و تجديد قوا پيدا مي‌كنيد.
 
 

تطهير و گشودن چاكراها،نطهیر چکراها، گشودن چاکرا،چاکرا

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(13257 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق