تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
منشا عدد شناسي
 
عدد شناسي دانش اعداد و ارقام مي باشد و نيروهايي كه در وراي آنان مخفي هستند را به معرض نمايش مي گذارد.
اولين كتاب در زمينه عدد شناسي توسط چيرو نوشته شد. اما حتي قبل از چيرو، عده اي از برهماييهاي زمان ودا در زمينه علوم اعداد، نجوم و مطالعه اجسام سماوي متبحر و زبردست بودند. اين برهماييها از نسل ماهاراشي بزرگ بودند كه خود لرد دتاترايا دانش اعداد را بر اساس نجوم و سياره شناسي به او ياد داد.
چيرو در مدت زماني كه جوانتر بود و زمانيكه به جنوب هند سفر مي كرد با گروههاي مختلفي از مردم برهمايي آشنا شد كه دانش خود را از آنها بدست آورده است.
برهماييها بر تمامي موضوعاتي كه به علوم رمزي و يا معاني مخفي اعداد در رابطه با زندگي انسان مربوط مي شود تسلط داشتند. با اينحال، آنها به چيرو اجازه دادند تا اينكه در مورد نظريه هاي مربوط به طبيعت مرموز اعداد و همچنين كلمات سانسكريتي مرتبط با آنها ياد بگيرد، اين يادگيري به رابطه اعداد با سيارات و تأثيراتشان بر روي زندگي بشر و مواردي از اين دست گسترده بود. چيرو بعد از اينكه اين اسرار را به چنگ آورد به سرزمين بومي و موطن خود بازگشت. بعد از چندين كاربرد تجربي كه در مورد اعداد و سيستمهاي صوتي آن داشت در نهايت او با دقت كامل موفق به تعيين كردن حروف انگليسي معادل با حروف سانسكريتي شد.
بعد از اينكه او به نتيجه مطلوب رسيد، اسرار مربوط به دانش اعداد و نيروي صوتي ماوراي آنان و تأثيرات سيارات بر روي اين اعداد و غيره را بوسيله نوشتن كتابهايي در زمينه عدد شناسي فاش كرد.
جهان به اهميت عدد شناسي و اينكه چگونه مي تواند اين مسئله بر روي شانس انسان تأثير بگذارد واقف شد.
بنابراين تنها هند باستان را مي توان زادگاه اينگونه علوم دانست.
حتي قبل از چيرو، جان هيدن كتابي با عنوان ”راهنماي مقدس“ در زمينه سيارات و غيره را نوشت. چيرو از راهنمايي اين كتاب استفاده كرد و كتاب مربوط به عدد شناسي را براي اولين بار به جهان آورد. زماني كه اسرار اين كتابها و نقش اعداد بيان شد، اين مسئله در سرتاسر جهان گسترش پيدا كرد و امروزه هر كسي به خوبي در مورد اين علم اطلاعاتي دارد.
 

منشا عدد شناسي منشا عدد شناسي منشا عدد شناسي منشا عدد شناسي منشا عدد شناسي منشا عدد شناسي

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(5823 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق