تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آب و مغناطيس درماني
 
قبلاً درباره تأثير خاصيت آهن‌ربايي روي همه اشكال مختلف حيات از جمله مايعات صحبت كرديم. اكثر افراد فعال در امور آهن‌ربا درماني نوشيدن آب مغناطيسي را همراه با كاربرد آهن‌ربا توصيه مي‌كنند. به اين ترتيب درمان كامل مي‌شود. آب آهن‌ربايي شده را مي‌توان براي مقاصد پيشگيري از بيماري يا ادامه رژيم غذايي پس از درمان مصرف كرد.
وقتي آب يا مايع ديگري براي مدتي در ارتباط با آهن‌رباي دائمي باشد، خاصيت آهن‌ربايي وارد آب مي‌شود. آب را مي‌توان به شيوه‌هاي گوناگون آهن‌ربايي كرد.
يك روش آن است كه يك آهن‌ربا را روي ظرف خالي آويزان كنيد و بعد آب را به صورت جريان باريكي روي آهن‌ربا بريزيد تا در ظرف جمع شود. اين روش زياد توصيه نمي‌شود زيرا نقايصي دارد.
روش ديگر آن است كه آهن‌ربايي را به مدت چند ساعت در ظرف پر از آب قرار دهيد. به اين ترتيب آب به تدريج آهن‌ربايي مي‌شود. اين روش نيز محدوديت‌هاي مخصوص به خود را دارد.
روش سوم كه بهترين روش است اين است كه آب را داخل دو ليوان يا دو ظرف با كف صاف بريزيد. يك ظرف بايد روي مركز آهن‌ربايي قرار بگيرد كه قطب شمال آهن‏ربا در آن قرار داده شده است و ظرف ديگر بايد روي ظرفي گذاشته شود كه در معرض نيروي قطب جنوب آهن‏ربا قرار دارد. آهن‌رباها بايد از نوع ديسكي، صاف و گرد با قطر حدوداًٌ ده سانتيمتر باشند. كف ظرف بايد سطح آهن‌رباي مورد استفاده را بپوشاند. ظرف‌ها بايد از جنس شيشه، فولاد، ضدزنگ يا پلاستيك باشند.
اين امر به جريان آزاد نيروي آهن‌ربا كمك خواهد كرد. مي‌توانيد ظرفها را ساعت‌ها روي آهن‌رباها قرار دهيد. پس از برداشتن ظرف‌ها از روي آهن‌رباها، مي‌توانيد آب هر دو ظرف را مخلوط كنيد و يا جداگانه نگه داريد. اگر آب‌ها را با هم مخلوط كنيد، تبديل به آب دوقطبي مي‌شوند. و اگر مخلوط نكنيد مي‌توانيد از هر كدام به عنوان آب آهن‌ربايي شده با قطب شمال يا جنوب به طور جداگانه استفاده كنيد.
وقتي آب آهن‌ربايي مي‌شود، ميزان مغناطيسي شدن و كارآيي درماني خاصيت آهن‌ربايي دوقطبي يا تك قطبي آن بايد بررسي شود. ميزان آهن‌ربايي شدن آب بستگي به مقدار آب مورد استفاده، قدرت آهن‌ربا و طول مدت تماس با آب دارد. قدرت آهن‌رباها را مي‌توان اندازه گرفت ولي هيچ راهي براي اندازه‌گيري ميزان آهن‌ربايي شدن آب وجود ندارد.
 

آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني آب و مغناطيس درماني

در تاریخ : شنبه، 14 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4410 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق