تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
سرطان و مغناطيس درماني
برخي انواع سرطان نيز با نتايج خوبي با آهن‌ربا علاج‌پذير هستند. ولي بايد در قسمت سرطاني بدن فقط از قطب شمال آهن‌ربا استفاده كنيد، زيرا استفاده از قطب جنوب آهن‌ربا باعث افزايش رشد سلول‏هاي سرطاني و تكثير آنها مي‌شود. تحريك كردن غده تيموس با قطب جنوب آهن‌ربا مي‌تواند سيستم دفاعي بدن را تنظيم كند و به نابودي سلول‏هاي سرطاني نيز كمك كند. تحريك كبد نيز به سم زدايي در بدن كمك مي‌كند. قطب جنوب به افزايش جريان خون و اكسيژن در سرتاسر بدن كمك مي‌كند كه به اين ترتيب سلول‏ها نيز كارشان را بهتر انجام خواهند داد. در بيماري‏هايي همچون سرطان كه زندگي انسان را تهديد مي‌كنند، آهن‌ربا درماني را مي‌توان به شكل مفيدي با انواع درمان‏هاي پزشكي به كار برد.
گزارشهاي زيادي مبني بر استفاده از آهن‌ربا براي درمان سرطان در نقاط مختلف دنيا وجود دارد. آزمايش‏هايي كه روي موش‏ها و خرگوش‏ها انجام شده است نيز كارآيي آهن‌ربا عليه سرطان را نشان مي‌دهد.
در چين نوعي سينه بند مغناطيسي با اجزاي نرم قابل انعطاف طراحي كرده‌اند. پزشكان چيني معتقدند اين سينه‌بند مغناطيسي مي‌تواند زوائد پستان را بدون هيچ عوارض جانبي كوچك كند.
 
 
 

سرطان و مغناطيس درماني سرطان و مغناطيس درماني سرطان و مغناطيس درماني سرطان و مغناطيس درماني سرطان و مغناطيس درماني سرطان و مغناطيس درماني

در تاریخ : شنبه، 14 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(5845 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق