تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
 
فعال سازي كامل چشم سوم
فعال سازي كامل چشم سوم با كنداليني، گامي سترگ است كه بايستي با كمك يك استاد يا گورو انجام گيرد. من شخصاً پيرو "گوروايسم" نيستم. ليكن بايستي صادقانه بگويم بدون راهنمايي يك استاد قوي و آزموده و يا بياد آوردن كاملاً آگاهانه زندگي گذشته خود كه طي آن آموزش لازم را ديده باشيد انجام اين كار فايده اي ندارد.
تا آن هنگام كه چشم سوم كاربردي نداشته باشد ميزان موفقيت ناچيز است. به عنوان مثال وقتي كه شما چاكراها را باز مي كنيد تا واقعيت لطيف را درك كنيد نه تنها تصوير ايجاد مي كنيد بلكه احساسها و عواطفي را باز مي كنيد كه به شما كمك مي كنند تا اين نمودها را هر چه بيشتر بفهميد. در خصوص كاربرد فعالانه نيز همين گونه است. هر گاه با چاكراي قاعده اي آگاهانه كار كنيد(پذيرش كامل تجسد، ارتباط با زمين كامل) ، و با چاكرا ي قلب و چاكراي تاج نيز (پذيرش مقصدي بالاتر براي زندگي) ممكن است براستي معجزه هائي را تجربه كنيد.
در هر صورت فعال سازي كامل چشم سوم منوط است به متوازن بودن ساير چاكراها كه همان كنداليني است و سرانجام منجر به روشن شدن ضمير واقعي يك روح تجسد يافته مي شود. راه ميان بر ديگري وجود ندارد كه احتمالاً بتوانيد از طريق آن بطور كامل وجود خود را متوازن سازيد.
بعداً چند عبارت تأكيدي را جهت كاربرد فعال خواهم افزود.
تا كنون اين عبارات و چند موضوع تداعي شده با آنها افكار مرا در خصوص چشم سوم تشكيل مي داده اند. آن را به مثابه يك رويكرد شخصي بگيريد و هر گاه فكر كنيد براي شما مفيد است چه بهتر. هر گاه بيش از حد از واقعيت شما دور باشد باز هم خوب است. هر كس زندگاني را مي گذراند و هر زندگاني يقيناً از ديگران متفاوت است.
 

فعال سازي كامل چشم سوم فعال سازي كامل چشم سوم فعال سازي كامل چشم سوم فعال سازي كامل چشم سوم فعال سازي كامل چشم سوم

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4564 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق