تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
بيماري صرع و هيپنوتيزم
اين واژه براي تشريح بيش از بيست نوع حمله اي به كار مي‌رود كه ماهيت مزمن دارند؛ يعني آنها دوره اي روي مي‌دهند. در وخيم ترين حالت مي‌تواند باعث از دست رفتن هوشياري شود. در حالت خفيف، فقط عضلات صورت تكان مي‌خورند و بيمار اندكي بعد هوشياري خود را به دست مي‌آورد.
متخصص هيپنوتيزم مي‌تواند انقباض هاي غيرارادي عضلات را تشخيص دهد و نحوه ي كنترل آنها را به بيمار بياموزد. بهتر است از روش خودهيپنوتيزمي استفاده شود تا بيمار بتواند در لحظه ي موعود، وارد حالت خلسه شود و آگاهي خود را در حد متعادلي حفظ كند.
 
تصويرسازي ذهني
مديريت فشار روحي مي‌تواند وخامت هر دو نوع اين بيماري را كاهش دهد و به كارگيري خود هيپنوتيزمي مي‌تواند بسيار مفيد باشد. به محض ظاهر شدن اولين علائم حمله، بيمار از نيروي مغز خود براي كاهش آن كمك مي‌گيرد. به آينه ي جادويي نگاه كنيد و بعد لبخند بزنيد. اگر با رايانه كار مي‌كنيد، تصور كنيد كه اين واژگان روي نمايشگر ظاهر مي‌شوند: اين احساس، زودگذر است و من كنترل خود را حفظ خواهم كرد.
 
تلقين
اين مسئله دارد در حال برطرف شدن است. برطرف خواهد شد و ديگر عود نخواهد كرد. قادر هستم بر آن فائق آيم. مغز من علائم الكتريكي را به همه ياخته ها مخابره مي‌كند و به آنها آموزش مي‌دهد كه چگونه اين نشانه‌ها را فورا" كاهش دهند.
 

بيماري صرع و هيپنوتيزم بيماري صرع و هيپنوتيزم بيماري صرع و هيپنوتيزم بيماري صرع و هيپنوتيزم بيماري صرع و هيپنوتيزم بيماري صرع و هيپنوتيزم

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4324 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق