تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
اهرام چارچوب مسي
محققاني كه روي انواع مختلف اهرام تحقيق مي‌كنند به اين نتيجه رسيده‌اند، بهترين ماده براي ساخت اهرام، طلا است.اما به دليل هزينه بالاي طلا، از مس، كه ارزان‌تر است، استفاده مي‌كنند. رنگ كردن لوله هرم با لايه طلا ظاهراً همان تأثير اهرام ساخته شده از طلا را دارد. مي‌گويند اين نوع اهرام بسيار توانمندند. مطالعات به عمل آمده نيز مؤيد اين مطلب است كه از اهرام سنتي با همان اندازه و داراي وجوه به هيچ وجه ضعيف‌تر نيستند.
ساخت هرم از لوله مسي نسبت به ساخت هرم از لوله پلاستيكي، كه در بالا شرح داديم، تا حدودي متفاوت و پيچيده است. در مورد هرم چارچوب مسي، روش اصلي ساخت يكسان است. بدين منظور به جاي زانويي مستطيلي، از سه زانويي سوراخ دار استفاده مي‌شود. دو تا از اين زانويي‌ها براي قرار دادن زانويي سوم استفاده مي‌شود كه داراي زاويه 51 درجه و 51 دقيقه نسبت به آنها است. زانويي سوم براي قرار دادن لوله عمودي در دو انتهاي چارچوب قاعده به كار مي‌رود. در اينجا بايد لزوماً از رأس هرم استفاده كرد. رأس هرم بايد طوري ساخته شود كه داخل آن متشكل از لوله‌هاي چارچوب عمودي به هم قفل شده باشد. نوك هرم از ERP ساخته شده است و كلاهكي طلايي روي آن را مي‌پوشاند. تجربه نشان مي‌دهد اين شيوه، بهترين نتيجه ممكن را در پي دارد.
اين هرم در واقع تركيبي از دو هرم است. يكي از آنها از چارچوب مسي و ديگري از پلاستيك ساخته شده است.
مي گويند رأس هرم قيزه زماني از بلور كوارتزي تشكيل مي‌شده است.ديگر رأس هيچ هرمي بلور كوارتز وجود ندارد، ولي مطالعات مختلف نشان مي‌دهد از بلور كوارتزي موجود در رأس براي ماكزيمم كردن ميزان قدرت بدست آمده از هرم استفاده مي‌شده است. بنابراين همه اهرام چارچوب مسي نيز براي تشكيل رأس همين اصل را به كار مي‌گيرند و براي افزايش قدرت هرم، كل چارچوب را، كه شامل زانئيي‌هاي قسمت كنج است، رنگ طلايي مي‌زنند.
 
نحوه قرار دادن
همانطور كه در بخش‌هاي ديگر اين كتاب شرح داديم، اگر ساختماني كه هرم در آن به كار مي‌رود روي يك محور مستقيم باشد، ابتدا بايد روش قرار دادن وجهي را امتحان كنيم. اگر ساختمان نسبت به محور بيش از 10 درجه انحراف داشته باشد، احتمال اينكه روش قطري بهتر جواب دهد، بيشتر است. به هر حال آزاد هستيد هر دو روش را امتحان كنيد و سپس به اين نتيجه برسيد كدام روش بهتر جواب مي‌دهد.
هرم چارچوب مسي مزاياي مختلفي دارد. اولاً خراب نمي‌شود و عمري طولاني دارد. همه اعضاي خانواده مي‌توانند از اين هرم استفاده كنند. اين هرم براي آپارتمان‌ها و خانه‌هاي كوچكي مناسب است كه در آنها فضا ارزش زيادي دارد و امكان اختصاص فضايي مخصوص به هرم وجود ندارد. اين هرم را مي‌توان ظرف فقط پنج يا ده دقيقه مونتاژ و در همين مدت زمان قطعات آن را از هم جدا كرد. بنابراين مي‌توان هر زمان كه نياز باشد، هرم را مونتاژ و بعد از استفاده قطعات آن را از هم جدا كرد و زير كت قرار داد تا فضاي اضافي اشغال نكند.
 
آموزش فراروانشناسي
فراروانشناسی ، متافیزیک ، عرفان ، اهرام ، پرانا

اهرام چارچوب مسي، اهرام،اهرام مسی

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3979 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق