تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آزمايش روي اهرام
 
 
در اين فصل طي آزمايشاتي نشان دهيم درون هرم نوعي انرژي وجو دارد كه نحوه واكنش جسم با هوا را تغيير مي‌دهد.
ابتدا آزمايش موميايي را انجام مي‌دهيم. بدين منظور يك سبي‌زميني رسيده، سفت و به رنگ قرمز روشن برداريد.وجود خال روي سيب‌زميني نشانه گنديدگي است. بنابراين از اين سيب‌زميني‌ها استفاده نكنيد. سيب زميني استفاده شده در اين آزمايش بايد رسيده، ولي سفت باشد.
هرم را از روي ميز برداريد و سيب زميني نمونه را درست در مركز و در ارتفاعي به اندازه يك سوم ارتفاع كل هرم از قاعده قرار دهيد. هرم را روي آن بگذاريد. يكهفته يا بيشتر به آن دست نزنيد. در اين اثنا ميز يا هرم نبايد حركت ‌كند. روز هفتم هرم را برداريد و سيب زميني را آزمايش كنيد.
اگر آزمايش طبق دستور العمل گفته شده انجام شده باشد، سيب زميني چروك شده و همه آب آن،از بين رفته است، اما اثري از گنديدگي يا كپك نيست. حتي مصرف آن ضرري ندارد. مزه‌اش هم نه تنها تغييري نكرده، بلكه بهتر هم شده است.
همين آزمايش را مي‌توان روي يك خوشه انگور سياه صورت داد. يك خوشه كوچك انگور سياه رسيده بچينيد و آن را طبق روش گفته شده داخل هرم قرار دهيد. همان روشي را كه در مورد سيب زميني گفتيم، به كار بگيريد. بعد از اتمام دوره زماني مورد نياز مجدداً مشاهده مي‌كنيد دانه‌هاي انگور چروك شده‌اند، اما هنوز خوشمزه هستند.
مي‌توانيد همين آزمايش را براي بررسي تأثير هرم روي شير تكرار كنيد. ليواني برداريد و آن را كاملاً تميز كنيد. به خاطر داشته باشيد كه نبايد از فنجان استفاده كنيد. بعد از تميز كردن ليوان آن را كاملاً خشك كنيد و سپس شير را داخل آن بريزيد تا سه چهارم فنجان پر شود.
براي انجام اين آزمايش لزوماً از هرمي 15 سانتيمتري استفاده كنيد، چون هرم 10 سانتيمتري خيلي كوچك است. باز همانطور كه شرح داديم، فنجان شير را به مدت 24 ساعت داخل هرم قرار دهيد. شير را بيرون بياوريد و آزمايش كنيد. باز هم مشاهده مي‌كنيد، شير رو به سفتي گذاشته و تبديل به پنير شده است.
آزمايش جالب ديگر (كه البته باعث صرفه جويي مي‌شود) با تيغ اره انجام مي‌شود. اين روزها بسياري از اره‌ها دسته پلاستيكي دارند، چون از اره فلزي بهتر است. در بسياري از مطالعات، تيغ اره دو لبه نسبت به تيغ اره معمولي نتيجه بهتري.داده است.
همانطور كه مي‌دانيد، معمولاً تيغ اره دو لبه تا هفت بار خوب كار مي‌كند، اما بعد لبه آن كند و كار كردن با آن دشوار مي‌شود.
براي انجام اين آزمايش كار را با يك تيغ اره نو شروع كنيد. پس از اتمام كار با اره، تيغه را زير شير آب بشوييد و روي آن بدميد تا همه ذرات آب و رطوبت از آن جدا شود. سپس تيغه را داخل هرم قرار دهيد.
براي كسب بهترين نتيجه بايد برخي نكات را رعايت كنيد. طبق دستوراتي كه قبلاً گفتيم، بايد ميزي محكم بايد داشته باشيد كه محور مغناطيسي روي آن مشخص شده و نقطه مركزي هرم زير رأس قرار گرفته باشد.
با فرض اينكه همه دستورات را مو به مو اجرا كرده‌ايد، هرم را بردريد و اره را طوري داخل آن قرار دهيد كه لبه اره دقيقاً در خط مركزي و در طول محور قرار گيرد. تيغه اره بايد نزديك نقطه مركزي و زير رأس قرار گيرد تا در ارتفاع يك سوم، يك نيمه از تيغه به سمت شمال و نيمه ديگر به سمت جنوب قرار باشد.
اره را به همان حال رها كنيد و بگذاريد هرم همانطور به طرز صحيح روي آن قرار گيرد. اره را بعد از گذشت 24 ساعت، يعني هنگام استفاده بعدي برداريد. باز هم بعد از اره كردن، آن را بشوييد و داخل هرم بگذاريد.
اگر اين فرآيند به درستي صورت گيرد، تا سي دفعه بدون ايجاد مشكل از اره استفاده كنيد. حتي بعضي‌ها گفته‌اند همان اره را يك سال تمام استفاده كرده‌اند. اين روش را امتحان كنيد. به هر حال اين روش، يكي از روش‌هايي است كه از طريق آن مي‌توانيد از مزاياي هرم كاملاً بهره‌مند شويد.
آزمايش بعدي، شارژ كردن آب با انرژي هرم است. عبارت ”شارژ كردن“ زماني به كار مي‌رود كه نيرويي خارجي، كيفيت ماده‌اي را تغيير دهد. بنابراين وقتي نيروي الكتريكي خارجي به باتري تزريق مي‌شود، مي‌گويند باتري ”شارژ“ شده است.
به همين منوال اگر آب مدتي در معرض ميدان مغناطيسي قرار گيرد، خصوصيات آن آشكارا تغيير مي‌كند. بنابراين آب با استفاده از قطبي مغناطيسي، مثل قطب شمال مغناطيسي يا قطب جنوب مغناطيسي، شارژ مي‌شود.
بعضي اوقاتبراي شارژ كردن آب به طريق مغناطيسي، هر دو قطب به كار مي‌رود. در مطالعات تجربي مختلف، در كشور روسيه، ثابت شده است، اگر از اين آب براي آبياري گياهان بهره ببريم، سريع‌تر و بهتر رشد مي‌كنند و قد و قواره آنها نيز بلندتر مي‌شود.
آب مغناطيسي، يكي از روش‌هاي درماني محبوب متخصص مغناطيس درماني است. اين نوع آب در درمان بيماري‌هاي مختلف به ويژه بيماري‌هاي روده‌ مؤثر است.
شايد شنيده باشيد آب با تشعشعات رنگي انرژي خورشيدي شارژ شده است. در اين روش آب را در بطري‌هاي شيشه‌اي با رنگ‌هاي خاص مي‌ريزند و در معرض نور خورشيد قرار مي‌دهند تا تشعشعات خاصي از خورشيد جذب شود. اين شيوه نيز در ميان متخصص رنگ درماني محبوبيت زيادي دارد.
به همين منوال آبي كه داخل هرم نگهداري شده است، انرژي آزاد شده داخل هرم را جذب مي‌كند كه به آن ”آب شارژ شده هرمي“ مي‌گويند. گزارشات نشان مي‌دهند استفاده منظم از اين نوع آب در بهبود بافت پوست مؤثر است. همچنين اعتقاد بر اين است كه اين نوع آب پوست حيوانات را درخشان مي‌كند. مصرف منظم اين نوع آب، سطوح انرژي را بهبود مي‌بخشد و سيستم ايمني بدن را تقويت مي‌كند. بعضي از بيماري‌هاي معده نيز با اين شيوه علاج مي‌شوند.
 

آزمايش روي اهرام ،هرم،اهرام،آزمایش روی هرم

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4061 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق