تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
رقص آزاد و كنداليني
در رقص آزاد بدن به وسيلة رقص، در بيان و ابراز احساسات، افكار يا حواس جسماني كمك مي‌شود. اسلوب هر كسي در اين مورد متفاوت است، زيرا هر شخصي با روش متفاوتي كار مي‌كند. چنانچه، در رقصيدن احساس راحتي نمي‌كنيد، مي‌توانيد وارد اتاق خواب شويد، در را قفل كنيد، يا منتظر بمانيد تا هيچ كس در خانه نباشد، بعداً برقصيد. بسياري افراد (به ويژه مردان) در انجام حركات آزاد رقص راحت نيستند، آنها ممكن است تاي‌چي را ترجيح دهند. تاي‌چي يك شكل حركت انرژي چين باستان است كه در آزاد كردن و روان كردن انرژي فوق‌العاده مؤثر است. بعضي افراد ممكن است به اين نتيجه برسند كه رقص انرژي را خيلي سريع و بيش از حد آزاد مي‌كند و بايد آهنگ حركت آن اندكي آهسته‌تر شود.
رقص آزاد عموماً شامل حركت زياد دست‌هاست و به اين وسيله انرژي را آزاد مي‌سازد و تغييرات زيادي در بدن به وجود مي‌آورد. با سفت كردن و قوز دادن شانه‌ها، شما مي‌توانيد انرژي را در بدن خود كنترل كنيد و آن قسمت از انرژي را كه حركت دست به طور اتوماتيك آزاد مي‌سازد، در كنترل نگه داريد.
در ابتدا، اكثر افراد فقط با حركت دادن قسمت بالايي بدن راحت هستند، اما سعي كنيد نيمة پاييني بدن را هم حركت دهيد. بسياري از افراد احساس مي‌كنند به وسيلة بدن‌هاي خود بالا نگه داشته شده‌اند يا محدود شده‌اند و دوست دارند از بدن خود رها شوند. آنها فراموش مي‌كنند كه محدوديت‌هايي را اول يا از طريق كنترل بروز انرژي يا ايجاد تنش بدني از طريق ترس، نگراني و يا كار بيش از حد به وجود آورده‌اند. ما مي‌توانيم ياد بگيريم كه در بدن خود احساس آزادي كنيم.
مي توانيد موسيقي خود را تغيير دهيد؛ انواع مختلف، تأثير متفاوت دارند. اگر هيچ موسيقي در اختيار نداريد، مي‌توانيد احساسات درون خود را “به صدا درآوريد”. در اين به صدا درآوردن، هر سروصدايي را كه مي‌خواهيد، از حلقوم خود خارج كنيد. يك جايگزين آن است كه يك آهنگ تصوري را به صدا درآوريد يا احساس كنيد.
عوامل ديگر براي شروع كار شامل رقصيدن به حالت نشسته، كش دادن به حالت رقص يا دراز كشيدن و تصور حالت رقص مي‌باشد.
 

رقص آزاد و كنداليني\r\nرقص آزاد و كنداليني\r\nرقص آزاد و كنداليني\r\nرقص آزاد و كنداليني\r\nرقص آزاد و كنداليني

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3807 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق