تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدهنگامي كه چاكرا و گلبرگ‌هاي آن به درستي در نوسان اند يك فركانس خاص تشكيل مي‌گردد كه توانايي‌هاي رواني و سطوح عالي‌تر روحاني شخص را شكوفا مي‌سازد. يك شخص رشديافته‌تر در اكتاو بالاتري از فركانس انرژي عمل مي‌كند. هنگامي كه چاكرا تطهير شده و در جهت درست حركت مي‌كند شخص از طريق اين فركانس به اكتاوهاي بالاتر دسترسي دارد و در ابعاد عالي‌تري عمل كند. هنگامي كه توانايي‌هاي رواني و روحاني رشد مي‌يابند آگاهي و شناخت از انرژي كيهاني و استعدادهاي ديگر افزايش مي‌يابد.

به خاطر داشته باشيد كه شخص مبتدي براي شروع نبايد بر روي اكتاوهاي بالاتر كار كند؛ تا نواحي مختلف بدن تطهير و به درستي آماده نشده باشند ممكن است اختلال در جريان انرژي اطلاعات و رفتار به وجود آيد و احساسي از عقب‌گرد در رشد و تكامل دست دهد.

همة توجه خود را به نماد يا رنگي كه قرار است در هر چاكرا ببينيد، متمركز نكنيد. وقتي كه چاكراها پالايش يافته و رشد كرده باشند شما سمبل‌هاي متعددي مثل هلال ماه، مربع، ستاره، مثلث، منشور و دايره مشاهده خواهيد كرد. هنگامي كه روي فركانس‌هاي مختلف انرژي كار مي‌كنيد، رنگها تغيير خواهند كرد. چنانچه خود را به كار زودهنگام با گلبرگ‌ها و رنگ‌هاي تعيين شده براي هر چاكرا مجبور كنيد ممكن است دچار حساسيت‌ و بيماري شويد. هنگامي كه شخص به اكتاوهاي بالاتر مي‌رسد رنگ چاكرا درخشان و شديد مي شود. در يك حالت رشد نيافته، رنگ‌ها خيلي كم‌سو هستند و قسمت‌هاي تيره‌اي ممكن است ديده مي شود.
افراد رشد نيافته كه داراي جريان انرژي چاكراي نامتعادل هستند عمدتاً از طريق يك يا دو چاكرا با جهان ارتباط دارند. مي‌توان گفت شخص يك چاكراي جنسي است! صرف نظر از اين كه در مورد چه چيز صحبت مي كنيد اين شخص بحث را به جنسيت برمي‌گرداند يا از عبارات جنسي استفاده مي‌كند. يك شخص فوق‌العاده عاطفي هميشه دچار احساسات مي‌شود. يك شخص فوق‌العاده ذهن‌گرا ممكن است از عواطف بي‌اطلاع و گاه از بدن خود هم بي‌خبر بماند. ما تا آنجا كه ممكن است بايد براي جريان متعادل چاكرا تلاش كنيم.
 
 

 
خط سايه‌وار نشان‌دهندة محل بدن اثيري است كه چاكراها روي آن واقع هستند.
 
 

چاكرا و گلبرگ‌هاي آن،چاکرا

در تاریخ : سه شنبه، 12 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(3637 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق