تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید

ُنه سنگ گران‌بها ناورا تناس يعني ياقوت، مرواريد، ياقوت زرد، الماس، زمرد، ياقوت آبي، مرجان قرمز، گومدا و چشم گربه‌اي داراي نيروهاي مرموز و الهي هستند. ويژگي‌هاي هر كدام از اين گوهرها را به طور مفصل شرح مي‌دهيم:

1. ياقوت: ياقوت به خورشيد تعلق دارد و دارنده خود را از اثرات مضر خورشيد در امان نگه مي‌دارد. اين سنگ را مي‌توانيد به رنگ‌هاي قرمز، زرد، بنفش آميخته با رنگ قرمز و سرخ بيابيد. ياقوت به انسان هوش و دانش مي‌بخشد. دارنده اين سنگ صاحب نعمت فرزند مي‌شود، ديگران به او احترام مي‌گذارند و مورد حمايت حكومت حاكمه قرار مي‌گيرد. اين سنگ آرامش ذهني و موفقيت در عرصه‌هاي سياسي و آموزشي و ملك و ثروت به ارمغان مي‌آورد و باعث مي‌شود كه وضع حمل زنان آسان شود. ياقوت انسان را در برابر بيماري‌ها و دشمنان محافظت مي‌كند. با استفاده از اين سنگ مي‌توانيد در زمينه‌هاي اداري به موفقيت برسيد، از مشكلات، بدهي‌ها و بيماري‌ها در امان بمانيد. طول عمر و درمان بيماري‌هاي قلب نيز براي دارنده اين سنگ تضمين مي‌شود.

نكته: متولدين تاريخ‌هاي 8، 17، 26، 6، 15 و 24 هر ماه نبايد ياقوت را به كار ببرند.

2. مرواريد: اين سنگ را مي‌توانيد در رنگ‌هاي زيادي بيابيد؛ ولي انواع سفيد و قرمز رنگ آن بهتر هستند. اگر مرواريد به صورت گرد باشد، چه بهتر. نبايد مرواريد‌هاي تخت را استفاده كنيد. به كار بردن مرواريد باعث مي‌شود كه شخص از آشفتگي‌هاي رواني نجات يابد، از سوي مادر خود شاد شود، در زمينه‌هاي آموزشي به موفقيت برسد و به اموالي مثل زمين و خانه دست پيدا كند. اين سنگ همچنين وضع حمل زنان را آسان مي‌كند. مرواريد سلامتي خوب و طول عمر را براي شخص تضمين مي‌كند و باعث بهبود وضعيت مالي مي‌شود. با بهره‌گيري از آن مي‌توانيد نام نيكي از خود بر جاي بگذاريد و به شهرت برسيد. همچنين اين سنگ شما را صاحب فرزند پسر خواهد كرد. از مرواريد استفاده كنيد تا در شغل خود موفق شويد و آثار شرير ارواح خبيثه را از خود دور سازيد. مرواريد مي‌تواند زوج‌هاي طلاق گرفته را بار ديگر به هم برساند. اين سنگ شانس بد را از انسان دور مي‌كند و همچنين بسياري از بيماري‌ها مثل بيماري‌هاي ذهني، مشكلات گوارشي، آسم، سرفه، چشم درد، مشكلات تنفسي و بيماري‌هاي ريوي را درمان مي‌كند.

نكته: متولدين تاريخ‌هاي 3، 12، 21، 30، 8، 17 و 26 هر ماه نبايد مرواريد را به كار ببرند.

3. ياقوت زرد: اين سنگ به رنگ‌هاي زرد و طلايي يافت مي‌شود و بسيار سنگين، شفاف و درخشان است. ياقوت زرد باعث مي‌شود كه شخص، خردمند، خيرخواه و مذهبي باشد و براي بزرگترها احترام قايل شود. با استفاده از اين سنگ، دستيابي به ثروت، احترام، نام نيك و شهرت را براي خود تضمين كنيد. ياقوت زرد مثل يك طلسم عمل مي‌كند و شما را از خطرات مصون نگه مي‌دارد؛ به اين ترتيب، زندگي آسوده‌اي خواهيد داشت و به آرزوهايتان مي‌رسيد. كساني كه در تحصيلات خود دچار مشكل هستند و نمي توانند در اين زمينه پيشرفت كنند يا مشكل مالي دارند، بايد سعي كنند كه از ياقوت زرد استفاده كنند.

نكته: متولدين تاريخ‌هاي 2، 11، 20، 29، 5، 14، 23، 6، 15، 24، 7، 16، 25، 8، 17 و 26 هر ماه نبايد ياقوت زرد را به كار ببرند.

4. زمرد: سنگي كه به رنگ سبز مخملي زيبا يافت مي‌شود. اين سنگ از سبز مخملي سير گرفته تا سبز علفي ديده مي‌شود و ظاهر تابناك، هموار و شفافي دارد. پرتوهاي درخشاني از اين سنگ ساتع مي‌شود و هيچ لكه و خالي در آن ديده نمي شود. اين سنگ خوش يمن‌ترين گوهر به حساب مي‌آيد.

زمرد به انسان در جهت رسيدن به ثروت كمك مي‌كند و دارنده آن صاحب نعمت فرزند، هوش بالا و اقبال بلند مي‌شود. اين سنگ همچنين سلامتي خوب، ثروت، طول عمر، ملك و دارايي، شادي در زندگي خانوادگي و زندگي بدون دغدغه را به همراه دارد و باعث پيشرفت در زندگي شغلي مي‌شود. با استفاده از اين سنگ نام نيكي از خود بر جاي بگذاريد و به شهرت و احترام نزد همگان برسيد.

زمرد ارواح خبيثه را دور مي‌كند؛

بيماري‌هاي چشم را درمان مي‌كند؛

B.P. و بيماري‌هاي عصبي را كنترل مي‌كند.

باعث مي‌شود كه دشمنان به دوست تبديل شوند؛

نكته: متولدين تاريخ‌هاي 3، 12، 21، 30، 9، 18 و 27 هر ماه نبايد زمرد را به كار ببرند.

5. الماس: اين سنگ را مي‌توان به رنگ‌هاي سفيد، آبي، قرمز و سياه يافت.

اين سنگ طول عمر و پيشرفت در زندگي را تضمين مي‌كند و باعث مي‌شود كه دارنده آن صاحب نعمت فرزند شود و همچنين باعث خوشبختي، هوش بالا، نام نيك، شهرت و بخت خوب مي‌شود. مطمئن باشيد كه اگر از اين سنگ استفاده كنيد، ثروت فراواني كسب مي‌كنيد و در تمامي معاملات موفق مي‌شويد.الماس بيماري‌هاي كليه و اندام‌هاي تناسلي را درمان مي‌كند و ارواح خبيثه و اثرات ناگوار چشم شور را دفع مي‌كند و همچنين با استفاده از آن زندگي مشترك سعادتمندي خواهيد داشت، به مشاغل مرتبط با جواهرات و تزيينات روي مي‌آوريد، لباس‌هاي گران‌بها نصيبتان مي‌شود و اگر زن هستيد، وضع حملتان راحت خواهد بود و به خانه مرفه، فرزندان خوب و نعمت‌هاي اين چنيني دست پيدا مي‌كنيد.
نكته: متولدين تاريخ‌هاي 1، 10، 19، 28، 3، 12، 21، 30، 9، 18 و 27 هر ماه نبايد الماس را به كار ببرند.
6. مرجان قرمز: همانطور كه از نامش پيداست، قرمز رنگ است؛ البته الماس به رنگ قرمز پرتقالي نيز وجود دارد.
مرجان قرمز سلامتي خوب، طول عمر، شجاعت، نام نيك، شهرت و خوشبختي را به ارمغان مي‌آورد. دارنده اين سنگ صاحب نعمت فرزند، هوش سرشار و بخت خوب خواهد شد و در زندگي شغلي خود موفق مي‌شود. اين سنگ همچنين باعث دستيابي به ملك و دارايي، زندگي خانوادگي سازگار و ثروت مي‌شود. مرجان قرمز تمامي بيماري‌ها و مشكلات ذهني و فيزيكي را درمان مي‌كند و انسان را در برابر بلايايي از قبيل طوفان، سيل و آتش سوزي در امان نگه مي‌دارد. اين سنگ همچنين موانع ازدواج را از ميان بر مي‌دارد.
زناني كه قبلاً سقط جنين كرده‌اند، بايد اين سنگ را به كار ببرند تا وضع حمل موفقي داشته باشند.
نكته: متولدين تاريخ‌هاي 2، 11، 20، 29، 5، 14، 23، 7، 15، 25، 8، 17 و 26 نبايد مرجان قرمز را به كار ببرند.
7. ياقوت آبي. اين سنگ را مي‌توان به رنگ‌هاي آبي سير، آبي معمولي و آبي روشن يافت. ياقوت آبي تحت سلطه سياره زحل قرار دارد. اعتقاد بر اين است كه اين سياره آثار بسيار سودمندي به همراه دارد؛ ولي مواردي نيز پيش مي‌آيد كه اين سياره آثار نامطلوبي دارد و در اين صورت ممكن است، زحل كاملاً زندگي دارنده خود را از هم بپاشد. به تجربه ثابت شده است كه بعضي مواقع، همان ياقوت آبي كه قبلاً براي شخص مناسب بود، بعدها آثار بسيار بدي براي او داشته است؛ زيرا بعضي از سنگ‌ها اصولاً بد يمن هستند؛. بنابراين براي استفاده از ياقوت آبي بايد ابتدا آن را امتحان كنيد و تنها در صورتي كه در اين خلال ثابت شد كه سنگ بد يمن نيست، از آن به صورت يك انگشتر استفاده كنيد. مدت زمان يك هفته براي آزمايش اين سنگ كافي به نظر مي‌رسد.
بعد از به كار بردن ياقوت آبي، خدمتكاران خوبي نصيبتان خواهد شد. دارنده اين سنگ به خوشبختي، موفقيت، نام، شهرت، پيشرفت شغلي و حمايت از سوي حكومت مي‌رسد. اين سنگ همچنين سلامتي و موفقيت در تمامي معاملات را به همراه دارد. دارنده اين سنگ به زمين، ساختمان و دارايي دست مي‌يابد و موفقيتش در زمينه سياست تضمين مي‌شود. ممكن است با به به كار بردن ياقوت كبود، پادشاه يا محقق بزرگي شويد.
نكته: متولدين 1، 10، 19، 28، 2، 11، 20، 29، 3، 12، 21، 30، 4، 13، 22، 31، 9، 18 و 27 هر ماه نبايد ياقوت آبي را به كار ببرند.
8. گومدا: سنگي به رنگ قرمز دودي است؛ البته ژيلون گومدا به رنگ عسلي يافت مي‌شود.گومدا باعث سلامتي خوب، پيروزي بر دشمنان، ثروت و دارايي براي دارنده خود مي‌شود.
اين سنگ بيماري‌هاي پوستي را درمان مي‌كند و به انسان دانش و هوش مي‌بخشد؛ همچنين باعث موفقيت در تحصيلات و بهبود وضعيت شغلي مي‌شود. كسب و كار دارنده اين سنگ رونق خواهد گرفت، اثرات ناگوار ناپديد مي‌شوند. شخص مي‌تواند با به كار بردن گومدا بسيار فعال شود، در حرفه‌هاي خدماتي به موفقيت برسد و به ثروت غير منتظره اي دست يابد. استفاده از اين سنگ زندگي بسيار شادي به همراه دارد و دشمني نزديكان از بين مي‌رود، ارواح خبيثه دور مي‌شوند و خواب صحيح و آرامش ذهني خواهيد داشت.
نكته: متولدين تاريخ‌هاي 2، 20، 29، 3، 12، 21، 30، 7، 16، 25، 8، 17، 26، 9، 18 و 27 نبايد گومدا را به كار ببرند.
9. چشم گربه‌اي: سنگي مايل به زرد يا سياه است. در داخل آن يك نوار درخشان وجود دارد كه در هنگام چرخاندن سنگ، حركت مي‌كند.
اين گوهر به سرعت اثر خود را نشان مي‌دهد و قادر است كه ثروت از دست رفته را برگرداند. با استفاده از اين سنگ، فقر و بيماري‌ها ناپديد مي‌شوند. انسان بر دشمنان پيروز مي‌شود و يا از سوي آنها حمايت مي‌شود. با به كار بردن چشم گربه‌اي مي‌توانيد ديگران را جذب خود كنيد. اين سنگ باعث مي‌شود به فلسفه و فعاليت‌هاي ذهني روي آوريد. دارنده اين سنگ به نام نيك، شهرت و ثروت دست پيدا خواهد كرد. كسي كه اين گوهر را به كار ببرد، آرام مي‌شود و عصبانيتش فروكش مي‌كند، از سوي نزديكان و دوستانش ياري مي‌شود و حتي ممكن است كه دشمنان در برابرش سر تعظيم فرود آورند. اگر به كسي پولي قرض داده‌ايد، اين سنگ باعث بازگرداندن آن مي‌شود. چشم گربه‌اي زندگي مرفه براي فرزندانتان را به ارمغان مي‌آورد. اشخاص بدون فرزند با به كار بردن اين سنگ صاحب فرزند خواهند شد. اين سنگ انسان را در برابر تصادفات، جوش و بيماري‌هاي پوستي محافظت مي‌كند و باعث ازدواج سريع مي‌شود.
نكته: متولدين 4، 13، 28، 9، 18 و 27 هر ماه نبايد چشم گربه‌اي را به كار ببرند.

سنگ درماني و گوهرها

در تاریخ : چهارشنبه، 13 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(7280 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق