تله پاتی

7 نکته مهم برای تله پاتی سمعی

تله پاتی و حس ششم

7 نکته مهم برای تله پاتی سمعی

تله پاتی و حس ششم

تله پاتی سمعی

تحقیقات نشان میدهد که اطلاعات تله پاتیک با امواجی با فرکانس بسیار پائین منتقل می شود امواج EFL تله پاتیک از دسته امواج خیلی بلند هستند که قادرند تقریبا از هر چیزی عبور کنند بجز اعماق زیاد دریاها حداقل ۵۰ الی ۷۰ درصد از افکار بیهوده ای که به ذهن شما خطور میکند ناشی از افکار ذهنهائی هستند که در اطراف شما قرار دارند.

 

شاید باورتان نشه ولی در انتها شما این توانایی را به دست میارین که با شخص مورد نظرتان تله پاتی کنید و هر چی را که می خواین رو به ذهن او وارد کنید کافیه برای رسیدن به این تکنیک تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

 

همه ما در حال ارسال و دریافت تاثیراتی از سایر ذهنها در سطوح بسیار دقیق و ظریف هستیم بطوری که بسیاری از ایده ها و روند افکار ما بدین صورت جمع شده و شکل می گیرند. ما از منبع ویا حتی اتفاقاتی که می افتد اطلاعاتی نداریم, ما فکر می کنیم که تمام ایده هایمان از خودمان نشات گرفته است.

 

انواع تله پاتی سمعی. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
انواع تله پاتی سمعی. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده

 

رمز این کار این است که شما طوری هماهنگ شوید

که دریافت کننده افکار لطیفی در مغزتان باشید و افکاری را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید. این یک تله پاتی است. دو قلو های همسان معمولا این کار را خیلی راحت انجام میدهند چون الگوی ارتعاش مغزی آنها با یکدیگر مشابه میباشد.

اما شما چگونه می توانید اینکار را انجام دهید ؟

به عنوان یک تمرین ،با یک دوستی که (ترجیحا فردی که او را خوب می شناسید) در یک اتاق دیگری قرار می گیرد کار خود را شروع کنید. یک وضعیت راحت ،ریلکس به خود گرفته و چند نفس عمیق بکشید. به خود تلقین کنید که دریافت کننده تله پاتیک هستید.

ذهن خود را بوسیله تجسم یک تخته سیاه ویا یک ساحلی که مملو از برف است ساکت و خاموش کنید. حالا به تصویرفردی که در اتاق دیگر می با شدنگاه کرده و این فرد را در چشم ذهن خود تصور کنید.

هوشیاری آگاهانه فرد فرستنده به شما کمک میکند که فرکانس طنین داری را تولید کنید و دریافت تله پاتی شما افزایش یابد. از خودتان بپرسید “این شخص در حال گفتن چه چیزی به من است؟ ” افکار خود را قالب بندی کرده و از نظر ذهنی به آن تصویر بگوئید “با من صحبت کن ،با من صحبت کن ” سپس منتظر جواب باشید.بعد از مدتی شما در داخل سر خود چرخشی را احساس می کنید.

ممکن است اول بگوئید که این تخیل صرف است اما اینطور نیست اگر شما خودتان را از پذیرش تصورات بیهوده معاف کنید

در آن صورت تله پاتی را از دست داده اید

اجازه دهید برای پذیرش بهتر فرستنده یک پیغام کلامی را که از نظر احساسی شامل کلمات محرکی است رابرایتان بفرستد. همچنین اجازه دهید که فرستنده، ارسال این کلمات هیجانی را با یک زبان بیگانه (که برای شما نا آشنا می باشد ) بفرستد و ببینید که چه اتفاقی می افتد.

از فرستنده بخواهید که در حالیکه صورت شما را در چشم ذهن خود تصور میکند, پیامی را از طریق تنفس های ریتمیک برایتان بفرستد مشخص شده که ریتم به میزان زیادی در توانائیهای تله پاتیک کمک کننده میباشد.

ارسال پیام همراه با فرکانس یکنواخت باعث سهولت فرایند انتقال می گردد. دستگاه های خاصی برای این منظور استفاده می شود اما تنظیم تنفس با ضربان قلب طبیعی تر است. اگر شما از یک مترونوم با ۶۰ ضربه در دقیقه استفاده کنید.

قلبتان نیز بزودی خود را با این ریتم ریلکس شده همزمان میکند و امواج مغزیتان نیز آهسته شده و در فاز آلفا قرار می گیرد. بعضی از افراد با تجسم ذهنی حرکات بدن که در جستجوی پاسخ می باشد ،قدرت پذیرش خود را تقویت می کنند.

دریافت کننده خود را در حال اسکیت کردن آهسته همراه با ریتمی که به سمت جلو واطراف فرستنده است خودرا تجسم می کند. اگر فرستنده نیز در همان اتاقی باشد که شما قرار دارید فرکانس ۶۰ ضربه در دقیقه مترو نوم می تواند توسط هر دو نفر شما شنیده شود و بدین ترتیب فرستنده هم می تواند به سهولت ریتم خود را هماهنگ کند

او تجسم می کند که بدن تخیلی اش با یک ریتم دقیقا مشابه در حال حرکت به طرف گیرنده می باشد. این ارتباط ریتمیک به میزان بسیار زیادی می تواند انتقال و پذیرش فرستنده را تسهیل کند. شما ممکن است خود را طوری تصور کنید که درحالیکه از یک پاندول بزرگ ساعت آویزان هستید و با ریتم مترونوم به سمت عقب وجلو می روید.

در حالیکه در وسط هوا معلق هستید بطور ذهنی به دوست تله پاتیک خود با یک ریتم پهلو به پهلو نزدیک می شوید در هر مورد برای رسیدن به حداکثر نتیجه حرکت داخلی بدن را احساس کنید. در مرحله بعد ،شما به همراه دوستتان به ۵ قطعه موسیقی متفاوت ومتمایز گوش فرادهید.

از نظر ذهنی بدون اینکه به دوست خود چیزی بگوئید برای خودتان یکی از این قطعات را انتخاب کنید. حالا در مقابل یکدیگر نشسته ویک احساس مثبت را به سمت دوست خود انتشار داده و کلیه افکار دیگر را کنار بگذارید.

حالا در حالی که ارسال افکار مثبت را ادامه می دهید در ذهن خود قطعه ای موسیقی را که جدا از این ۵ قطعه باشد انتخاب کرده و شروع به نواختن آن کنید.

آیا دوست شما در انتخاب اصوات موزیک موفق بوده است؟

یک فایده جانبی این تمرین این است که در هرزمانی که فرستنده این قطعه موسیقی را در آینده می شنود

همان احساسات ایجاد شده ممکن است دوباره بروز کند!

دفعه بعد در حالیکه در حال صحبت با دوست خود می باشید, یک زمانی را که هر دو طرف بر آن توافق دارید را انتخاب کرده وبا اعلام این موضوع که او دریافت کننده می باشد, با تاثیرات تله پاتیک در ذهن یکدیگر صادق باشید و روشهای مختلفی را با یکدیگر تجربه کنید.

و نکته آخر این است که:از تله پاتی برای کمک به مردم استفاده کنید و با تمرین در تله پاتی سمعی میتوانید حتی متوجه پیامهائی شوید که با زبان های ناشناخته برای شما باشند.

تله پاتی حسی

در آزمایشی که با زوجهای جوان داشتیم به زنان آنهابرای اندازه گیری پاسخ پوستی به استرس یک وسیله گالوانیک وصل شده بود. شوهران در اتاق دیگری قرار گرفته و پاهای تعدادی از آنها در داخل لگنهائی از یخ قرار داده شده بود.

هرچند که زنان آنها از وضعیت سخت همسرانشان در اتاق کناری بی اطلاع بودند اما دستگاهها در زنانی که شوهرانشان در استرس بودند تغییرات بیشتری را در مقایسه با کسانی که شوهرانشان استرسی نداشتند ثبت کرده بودند.

در یک سطح نا خود آگاه ،آنها در حال گرفتن واکنشهای همسرانشان بودند. تعدادی از بهترین درصد موفقیت در دریافتهای تله پاتی زمانی نتیجه می داد که مشاهده کنندگان بر روی یک احساسی که بوسیله فرستنده تولید شده بود متوقف می گردیدند.

پیامی با مفهوم احساسی قوی ، دامنه بیشتری دارد. برای مثال اغلب وقتی وارد یک اتاقی می شوید که قبلا در آن جرو بحث و مشاجره بوده است احساس “عصبانیت” می کنید. همینطور خواسته های قوی احساسی ،عشق و یا یک وضعیت مورد باعث افزایش دامنه انتقال می شود.

بنابراین بسیار عاقلانه است که برای تست ESP

از تصاویریاستفاده کنیم که برانگیزنده قوی احساسات باشد تا اینکه از کارتهائی با سمبلهای ساده استفاده شود. تمرینات قبلی تله پاتی صوتی و بینائی راپوشش داده بودند ،این تمرین انتقال تله پاتیک از نظر حرکتی، بویائی وچشائی را تحت پوشش قرار می دهد.

از یک آشنا با جنس مخالف بخواهید که در روبروی شما در یک وضعیت راحتی بنشیند.  فرستنده بر روی احساسات هیجانی تمرکز میکند و به عنوان یک حامل امواج آنها را تحت کنترل خود دارد.

با هیجانات مثبت ومنفی آزمایش را انجام دهید و به تفاوتها توجه کنید. حال یک مزه مشخص را تجسم کنید و آن را انتقال دهید مثلا شیرینی یک شیرینی شکلاتی و یا ترشی یک لیمو ویا تلخی یک قهوه سیاه ویا شوری چیپس سیب زمینی را سپس یک بوی مشخصی را مثل بوی یک ظرف ادویه ،بوی یک گل مخصوص،تنباکو ویا گیاه را وسپس یک حس ویژه را منتقل کنید

مثل قرار گرفتن بر روی یک کوه یخ، در دست داشتن یک مار و یا یک توپ با سوزنهای تیز ،نشسته بودن بر روی یک فیل یا بازی با یک سگ با موهای بلند و ژولیده و بالاخره احساس حرکتی را منتقل کنید افتادناز یک ساختمان بلند ،زنده مدفون شدن در یک تابوت،پارو زدن در یک قایق و یا رساندن پاها به نوک سرتان در حالت خوابیده را منتقل کنید. 

در مرحله بعدی دوستتان را به اتاق دیگری فرستاده ویا طوری بچرخید که پشتتان به سمت دوستتان قرار گیرد. حالا اجازه دهید که دوستتان ۴ لیوان آب همراه با نمک ،شکر،عصاره لیمووقهوه فوری را که جداگانه تهیه شده را تست نماید. در حالیکه دوست شما این مزه ها را به سمت شما میفرستد حالتهای احساسی و هیجانی او را در نظر بگیرید.

همین کار را برای حس لامسه ،نیشگون گرفتن ،نیش یک سر سوزن ،شانه کردن مو ،نوازش پوست نیز انجام دهید. به دوستتان بگوئید که از گیاهان ،تنباکو ویا شیشه های ادویه بوهائی را انتخاب و به سمت شما بفرستد بعنوان یک دریافت کننده زمانیکه خودتان را با دوستانتان هماهنگ کنید تمام حسهای خود را نیز بطور هماهنگ باز نگاه دارید. 

تله پاتی Telepathy و چند تمرین برای تقویت و امتحان آن

 

کلمه تله پاتی نخستین بار توسط “فردریک مایرز Fredric Mayers” یکی از پایه گذاران انجمن تحقیقات روانی انگلستان بکار گرفته شده است.

این کلمه که از دو لفظ یونانی مشتق شده یکی تله (Tele) به معنی دور و دیگری پاتوس (Pathos) به معنی احساس می باشد که در واقع احساس از دور معنی می دهد.این پدیده شامل دو بخش میشود:

 • یکی انتقال افکار و احساس به قصد اشخاص دیگر و دیگری دریافت
 • افکار و احساس دیگران که آن را “فرایابی” می نامیم قبل از همه

باید بگوییم که در تمرینات تله پاتی همکاری دو نفر ضروری است: شخصی افکار می کند “وسیط” یا مخابره گیرنده می گویند. عامل فرمانی را که مایل است القا کند باید دقیقا در ذهنش طرح نماید و آن را از طریق فکر بشکل تجزیه به وسط القا کند.

عامل باید فکرش را آن چنان روی فرمان متمرکز کند که گویی خود مقصد انجام آن فرمان را دارد.پس برای تمرین ، عامل هیچ گاه تمرین را بر روی کسی انجام ندهد که از قصد وی برای تمرین بی خبر باشد.

برای مثال ناگهان در خیابان بر روی غریبه ای سعی به تله پاتی نکنید که هم انرژی درونی شما را به هم می ریزد و هم بی نتیجه خواهد بود. فرمان های تله پاتیکی که برای شروع پیش نهاد می شود عبارتند از: بایستید. دست راستتان را بلند کنید. فلان شی را بردارید و غیره .عامل  فرمانش را باید در ذهن پخته کند و سریع به شخص منتقل کند.

و نباید در انتقال تعلل به خرج دهد. برای مثال وقتی متمرکز می شود و در ذهن القا می کند که  بایست ، وقتی فرمان را ارسال کرد می بایست دیگر ذهنش را از  تمرکز خارج کند و پی ارسال آن نباشد و به وسیط متمرکز نشود که ببیند چه کاری انجام می دهد. بنابراین متمرکز شده و ارسال می کند.

و بعد بی خیال در تمرین از آن جهت که وسیط از قصد عامل با خبر است یعنی می داند که عامل در حال ارسال فرمانی است باید کاملا بی تفاوت باشد و هرگونه افکاری را از ذهن خود دور کند. در واقع وی باید در خلاء فکری کامل باشد و فقط منتظر یک تحرک درونی بماند که وی را وادار سازد تا کاری را انجام دهد.هر گاه در ذهن وسیط چند فکر همزمان خطور کرد ابتداکمی تامل کند

و سپس فکری که قوت و تحریک بیشتری دارد به اجرا در آورد که انتقال فکر دهد و شخصی که آن را دریافت می کند.شخص اول را “عامل” یا مخابره کننده و نفر دوم که دریافت.

تمرین با تماس مستقیم

در باز کردن در برداشتن کتاب و غیره و همچنین کشیدن یک شکل ساده هندسی نوشتن یک اسم یا یک کلمه مشخص:

در این تمرین لازم است که عامل مچ دست وسیط را گرفته آن گاه  فرمانهایش را صادر نماید.فرمان هایی چون : بسوی تمرین با تماس غیر مستقیم که هر دو سر روزنامه ای لوله شده یا یک تکه پارچه یا یک قطعه چوب را بدست گرفته و فرمان های مشابه داده شود بعد از آن که در تمرینات تماس مستقیم موفقیت حاصل آمد لازم است

تمرین تماس غیر مستقیم انجام شود بدین صورت. تمرین بدون تماس بعد از حصول نتیجه از دو تمرین قبل لازم است که تمرین بدون تماس انجام گیرد.

بدین ترتیب که پشت سر وسیط می ایستید و در حالی که  نگاهتان را به پشت گردن او دوخته اید فکرتان را کاملا روی وسیط  متمرکز می کنید و فرمان راصادر می نماید.صدور فرمان باید ساده و جز به جز باشد و پشت سر هم اما دنبال ارسال فرمان نباشید. تمریناتی چون استفاده از تصاویر و یا اسامی مختلف و تمرین با کارت نیز وجود دارد که در نوشته های آتی خواهم آورد.

توصیه ها

وقتی دست وسیط در دستان شماست هیچ گونه فشاری بقصد پیش راندن و متوقف کردن واسطه انجام ندهید علاقه و احساس عاطفی متقابل بین عامل و وسیط نتیجه بهتری ایجاد خواهد کرد اگر در تمرین اول نتیجه نگرفتید دلسرد نشوید و ایمان داشته باشید.

بهتر است چشمان وسیط با باند و پارچه ای مشکی بسته شود. هر جلسه بیشتر از ده فرمان داده نشود. نباید به قصد تفریح و اذیت و آزار از این پدیده استفاده کرد چرا که مقداری نیروی عصبی مصرف می شود و ممکن است این عمل شخص را به نقصان قوا و ضعف اعصاب گرفتار سازد

مبحث امروز یکی از مباحث بسیار جذاب برای خودمه ، یکی از موضوعاتی که خیلی وقت بود که ذهن منو به خودش مشغول کرده بود بحث تله پاتی بود و این که اصلا تله پاتی چی هست و مگه ممکنه یه نفر بتونه اون چیزی رو که توی ذهن خودش هست رو به ذهن دیگری منتقل بکنه  راستش خودم الان به این موضوع اعتقاد پیدا کردم که همچین چیزی میشه .

در ضمن برای خودم هم بار ها اتفاق افتاده :

مثلا یه بار برادرم داشت به چیزی فکر میکرد و من هم که کنارش نشسته بودم به طور ناخود آگاه همون موضوعی که برادرم بهش فکر می کرد وارد ذهنم شد و با تعجب دیدم که برادرم شروع کرد به صحبت در باره همون موضوع !!

در باره شما هم حدس میزنم که این اتفاق افتاده باشه پس واجب شد که پست امروز رو بخونین. تو این پست روش استفاده از این ویژگی یا به عبارتی کنترل کردنش برای ارسال تصورات و خواسته های ذهنی به طور ارادی رو می نویسم:

تله‌پاتی پدیده یا قابلیتی است برای برقراری ارتباط بین افراد، که عمدتاً به صورت غیرقابل کنترل و در شرایط خاص نیز به صورت کنترل شده، به وقوع می‌پیوندد.

این پدیده، اگرچه در مصادیق روزمره‌

 آن در عین سادگی، موضوعی قابل توجه و جالب به نظر می‌رسد ولی به جهت امکاناتی که ایجاد می‌کند می‌تواند به عنوان شیوه‌ای خاص و استراتژیک، در دسترسی یافتن به اطلاعات و انتقال آن نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اما یکی از نکاتی که در این موضوع بسیار حائز اهمیت است، وجود اصول و قوانین بنیادین در به‌کارگیری تله‌پاتی به عنوان یک فن و تکنولوژی باطنی است. لازم است بدانیم که وقوع پدیده‌های مربوط به جهان باطنی همچون وقایع این جهانی، دارای اصول و قوانین خاص خود هستند و پدیده‌های روحی و  باطنی نیز اغلب بر اساس همین اصول و قوانین بنیادین و مشترک رخ می‌دهند.

از این جهت قصد داریم در این شماره به معرفی برخی از اصول پایه تکنولوژی ارتباط ذهنی که تاکنون شناخته شده است، بپردازیم. شناخت کامل هر پدیده‌ای، به اقتدار درآوردن و کنترل آن را نتیجه می‌دهد

و هر گاه بر چیزی اقتدار پیدا کنیم، قدرت تسلط و تصرف بر آن چیز را می‌یابیم. در علم تله‌پاتی نیز برخی از مفاهیم و مطالب پایه‌ای وجود دارند که اطلاع از آنها در تجربه‌ی این پدیده تأثیرگذار است.

نتایج تحقیقات در این زمینه نشان داده است که با شناخت اصول  اولیه ارتباط تله‌پاتیک، شرایط برقراری ارتباط مؤثرتری مهیا می‌شود. همچنین آگاهی بر مؤلفه‌های آن، رهنمون تجربه‌ی آگاهانه تله‌پاتی می‌گردد و تله‌پاتی را از یک پدیده‌ی کنترل نشده به پدیده‌ای قابل کنترل تبدیل می‌کند.

برخی از اصول بنیادی تکنولوژی تله‌پاتی از این قرار است:

فاصله: در هر تمرین یا برنامه تله‌پاتیکی بین فرستنده و گیرنده‌ی پیام، فاصله‌ای وجود دارد که می‌تواند از چند سانتی‌متر تا چند هزار کیلومتر متفاوت باشد.

افراد به همان میزان از ظرفیت و قابلیتی که در فواصل نزدیک کسب می‌کنند می‌توانند در فواصل طولانی هم دریافت داشته باشند. بنابراین میزان فاصله در نحوه و نتیجه‌ی ارتباط تله‌پاتیکی کمترین تأثیری ندارد.

زمان: زمان نیز از مؤلفه‌هایی است که در ارتباط تله‌پاتیک تأثیرگذار است.

مناسب‌ترین زمان برای ارتباطات فکری، ساعات آخر شب و صبح زود است.

زمانی که ما بیدار و مشغول فعالیت هستیم، خودآگاه ما فعال است. برعکس هر زمان که ما در وضعیت سکوت و آرامش، چشمان‌مان را ببندیم، ناخودآگاه ما فعال می‌شود. در زمان آرامش، کانال‌هایی که برای فعالیت و کارآیی روحی لازم‌اند، رها و آزاد می‌شوند و انسان بهتر و بیشتر می‌تواند با ناخودآگاه خود رابطه برقرار کند.

فرستنده: فرستنده‌ی پیام تله‌پاتیک که به سوژه یا گیرنده، پیام می‌فرستد باید لحنی داشته باشد که گویی سوژه خود به این مطالب فکر کرده و آن را با زبان خویش بیان می‌دارد. برای مثال اگر هدف این باشد که گیرنده‌ی پیام دست راستش را بلند کند، این پیام یا فرمان به این صورت صادر می‌شود: «حالا من دست راستم را بلند می‌کنم».

اگر از ضمیر دوم شخص استفاده شود در این حالت سوژه اطلاعات نادرستی را دریافت می‌کند که آن را کاملاً مربوط و مرتبط با خودش نمی‌داند و فکر می‌کند منظور فرد یا شخص دیگری است. انگیزه و علاقه: در حالت کلی اگر ما عملی را انجام می‌دهیم به این دلیل است که به واسطه‌ی یک احساس یا انگیزه،برای انجام آن کار تشویق یا تحریک شده‌ایم.

این انگیزه ممکن است یک ارزش روحی باشد. پیام تله‌پاتیکی نیز بایستی آنچنان تأثیر داشته باشد که سوژه با شور و شوق درصدد انجام آن برآید و برای آن انگیزه‌ی قوی و روشنی وجود داشته باشد.

تجسم و تصور: انسان، تصاویر و به ویژه سمبل‌ها را بهتر، راحت‌تر و سریع‌تر از کلمات درک و فهم می‌کند. برای انتقال بهتر پیام‌های تله‌پاتیک، به جای کلمات اغلب از تصویر استفاده می‌شود؛ مثلاً به جای کلمه‌ی سگ، سوژه در شرایطی تجسم می‌شود که سگی را در ذهنش مجسم می‌کند.

مشخصات فردی: در ارتباط تله‌پاتیک، جنسیت از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین نتایج در شرایطی فراهم می‌شود که فرستنده‌ی پیام، مرد و هدف یا گیرنده یک زن باشد.

در شرایط عکس نتیجه از آنچه گفته شد کمتر است.

اما برخلاف تأثیر جنسیت، پژوهش‌های انجام شده نشان می‌دهد سن در قدرت و قابلیت تله‌پاتی تأثیر ندارد. باور و اعتقاد: بهترین تله‌پات‌ها کسانی هستند که به این استعداد و هنر آدمی اعتقاد بیشتری دارند. هر قدر فردی در این زمینه از ایمان و اعتقاد قوی‌تری بهره‌مند باشد به پیشرفت‌های بهتری نایل می‌شود.

شرایط جوی: بر اساس تحقیقات جدیدی که صورت گرفته، نقش شرایط و اختلالات جوی در میزان قدرت‌ها و قابلیت‌های روحی به خوبی نشان داده شده است. معمولاً در شرایط نامناسب جوی از انجام تمرینات تله‌پاتیک خودداری می‌شود. هوای آرام و کمی خنک و یا ابری و کمی بارانی بدون رگبار، بهترین زمان برای انجام تمرینات تله‌پاتیک است.

تعداد افراد :

برای انجام یک تجربه‌ تله‌پاتیک حداقل به حضور دو موجود زنده نیاز است. در اینجا از دو موجود زنده صحبت شده و نه لزوماً دو سوژه‌ی انسانی ، زیرا تله‌پاتی بین گیاهان و جانوران و یا بین انسان با گیاهان و جانوران هم تحقق پیدا می‌کند.

از سوی دیگر ادراکات تله‌پاتیک به صورت دسته‌جمعی هم تحقق پیدا می‌کند. اما گاهی زمانی که به صورت گروهی این گونه آزمایش‌ها انجام می‌شوند احتمال دریافت نادرست پیام وجود دارد  اگر گیرنده در دریافت پیام دچار اشتباه شود

امکان دارد آن را درست به همان صورت به دیگران هم منتقل سازد. والری سانفو »، نویسنده‌ کتاب اصول بنیادی‌ دانش تله‌‌پاتی در بیان تجربه‌‌ای در این رابطه چنین عنوان می‌کند :

« در یک تجربه‌ی تله‌پاتیک گروهی ، من به همراه یک دستیار، بنا بود رنگ زرد را برای گروه مخابره کنیم. در لحظه‌ آزمایش من به یک خورشید پرعظمت زرد فکر کردم و دستیارم به یک قناری زرد فکر کرده بود.

در تجزیه و تحلیل به دست آمده متوجه اختلال و آمیزش این مفاهیم در اذهان سوژه‌ها شدیم. برخی از سوژه‌ها به احساس رنگ زرد یا خورشید نایل شده بودند و عده‌ای هم یک پرنده ، یک بال و یا یک دایره را در ذهن‌شان دریافت کرده بودند.

ذهنیت سوژه :

کسانی که با ریزه‌کاری‌ها و محدودیت‌های تله‌پاتی آشنایی ندارند، تصور می‌کنند هر وقت که بخواهند می‌توانند از تله‌پاتی به جای تلفن و تلکس استفاده کنند. اینها بد نیست به این نکات توجه داشته باشند که همیشه نمی‌توان به صورت ارادی و برنامه‌ریزی شده  به ارسال پیام‌های دلخواه اقدام کرد . همچنین در تجربیات و ارتباطات تله‌پاتیک نمی‌توان هر پیام و دستوری را برای هر فردی ارسال کرد و این که تصویر ذهنی هر فرد ، از هر واژه‌ای ، تصور خاصی دارد.

برای مثال اگر ما به گل یا پرنده خاصی فکر کنیم و آن را از طریق تله‌پاتی ارسال کنیم، این احتمال وجود دارد که سوژه ، گل یا پرنده‌ی دیگری را به صورت متفاوتی دریافت کند.

اما با وجود لحاظ نمودن کلیه‌ این اصول بنیادی و البته مسائل دیگری که در اینجا امکان پرداختن به آنها مهیا نشد، هم چنان یک سؤال در ذهن وجود دارد و آن اینکه : آیا می‌توان روی افکار دیگران اثر گذاشت ؟

پاسخ این سؤال مثبت است.

این اصل و روش شناخته‌ شده‌ای است که نه تنها در بسیاری از تبلیغات تجاری ، بلکه از طرف دولت‌ها و ایدئولوژیست‌ها نیز مکرراً مورد استفاده قرار گرفته و می‌گیرد.

اکثر آنها برای تأثیرگذاری و دستکاری تفکر افراد جامعه به نفع خویش از این روش استفاده می‌کنند. در واقع تله‌پاتی برای برخی افراد سودجو ، ابزار مؤثری محسوب می‌شود.

 

تکنیک فوق العاده القای ذهنی برای برقراری ارتباط 

دکتر آرام طی دوره هایی که در تجسم خلاق برگزار می کنند این دوره را در طی ۵ جلسه برگزار می نمایند. در طی این دوره شما با اصول علمی و عملی تله پاتی و حس ششم آشنا می شوید.
انجام تمرین های مربوط به این استعداد درونی را در شما تقویت می کند.
در این دوره به شما دورشنوایی ، دوربینی ، دور حسی،  آموزش داده می شود.
در این دوره همچنین تله پاتی از طریق تکنیک های فرستندگی و ارسال پیام به شما آموزش داده می شود.
گاهی اوقات افراد از این طریق می توانند پیشگویی انجام دهند.
این دوره شامل تکنیک ها و تمرین های صوتی و تصویری می باشد.
کسانی که نمی توانند این دوره را در مرکز تجسم خلاق حضور داشته باشند می توانند از پکیج غیرحضوری دوره استفاده نمایند. پکیج شامل فیلم های آموزشی و تکنیک های صوتی و جزوات آموزشی دکتر آرام می باشد.
برای آگاهی از نزدیک ترین زمان برگزاری دوره تله پاتی و تقویت حس ششم با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرید.
تماس: ۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳
آدرس کانال تلگرام: aramgroup@
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

 1. با سلام و خسته نباشید. استاد من آزمون راهنمایی میخواهم. لطفا کمکم کنید . حدود 13 ساله خواب شخصی رو میبینم(از شیش سالگی تا الان)حداقل سالی 30 بار خواب ایشونو میبینم. تعبیر بیشتر خواب ها به معنی علاقه اون فرد به من بوده. این فرد رو توی بیداری هرگز ندیدم تا آذر ماه 1397 . بعضی وقت ها صدای این شخص رو میشنیدم و خیلی نشونه های دیگه. ایشون از نظر فرکانس و رفتار و خلق و قو و علایق کاملا به من شبیه حتی عادت های مشا بهی داریم .حدود 6 ماهه سعی در برقراری تله پاتی ذهنی داشتم و تا حدودی موفق شدم ولی نمیدونم میتونم به وسیله این روش واقعا توی دنیای واقعی باهاش ارتباط برقرار کنم یا نه.

  1. با سلام وقتتون بخیرو دوست عزیز دوره پرواز روح بهتون کمک میکنه که اطلاعات دقیق تر و جامع تری رو ازشون بگیرید که بدونید دقیقا کجا هستند و با این دوره بهشون نزدیک میشید

 2. استاد عزیز منتظر پاسخ خوبتون هستم .

  تلپاتی در چه صورت مفید هست و چطور استفاده کنیم که باعث بهم ریختگی ذهنی ما نشه .

  1. سلام خدمت شما
   میتونید از مقالات داخل سایت استفاده بفرمایید که بطور کامل در مورد تله پاتی توضیح داده شده است
   با سپاس

 3. سلام بر استاد عزیزم
  مقالات شما اینقدر زیبا هستند . که من خیلی لذت می برم از خودن مقالاتتون .
  در این مقاله اشاره کردید :
  روی کسی انجام ندهد که از قصد وی برای تمرین بی خبر باشد.برای مثال ناگهان در خیابان بر روی غریبه ای سعی به تله پاتی نکنیدکه هم انرژی درونی شما را به هم می ریزد و هم بی نتیجه خواهد بود.

  من در گذشته برای اولین بار در خیابان برای تست روی اشخاص مختلف انجام میدادم . آن شب از لحاظ روحی خیلی بهم ریختم . که دقیقا همین ها رو اینجا شما گفته بودید .
  ولی خوب سوال من اینجاست .آیا تلپاتی محدودیتی داره ؟ و کار بدیه ؟
  اگر قرار ما با تلپاتی از لحاظ روحی بهم بریزیم . که خیلی بده .
  ممنون میشم که منو راهنمایی کنید

  1. درود بر شما
   ممنونم
   بله محدودیت هایی دارد درست نیست روی هر کسی انجام شود. به هر حال با تله پاتی روی افکار شخص مورد نظر دستکاری انجام می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by