کندالینی

افسردگی در کندالینی

افسردگی در کندالینی

افسردگی در کندالینی

افسردگی در کندالینی

هر كسي كه تطهير كنداليني را تجربه كرده باشد، با افسردگي آشنا خواهد بود، زيرا انرژي‌ها در واقع در عمق بدن به صورت راكد و فشرده قرار گرفته‌اند و منتظر تهذيب از سوي ما هستند. افسردگي به معني اين است كه چيزي “از عمق” حفاري شده و بيرون آمده است تا شما آن را ببنديد.

چرا از افسردگي رواني يا شيميايي، خود افسردگي معمولي در نتيجة يك فرآيند انرژي است كه براي تمام افراد در نقطه‌اي از زندگي آنان وجود دارد. افسردگي در آمريكا بد معرفي شده است. ما بايد فوايد مثبت آن را ببينيم: عمق جديدي از شناخت، توجه و عطوفت؛ ژرف‌نگري و توانمندي‌هاي عظيم و خلاق.

افسردگی در کندالینی. دکترآرام, تجسم خلاق, خلق آینده
افسردگی در کندالینی

از افسردگي‌هاي خود لذت ببريد. به اين فرآيند اساساً به عنوان يك فرآيند خلاق نگاه كنيد، در انرژي‌ها فرو رويد، آنها را تشديد كنيد و سپس به آنها گوش فرا دهيد. اجازه دهيد ذهنتان به گردش افتد. شما ممكن است قسمت‌ هايي از كودكي يا زندگي گذشته يا حوادث اخير يا آينده را به ياد آوريد. افسردگي ممكن است يك راه جديد درك پديده‌ها يا نگرش‌هاي جديد فلسفي پيش رويتان باز كند.

افسردگی در کندالینی

شما ممكن است به تغيير در حالت موي خود احساس نياز كنيد. ممكن است از يك رژيم‌غذايي جديد استفاده كنيد، يك پروژة ابتكاري جديد را آغاز كنيد؛ شما هرگز به طور كامل نمي‌دانيد چه چيز از عمق‌هاي ضمير ناخودآگاهتان بروز خواهد كرد. افسردگي را يك سفر پرماجرا به بعد عميق‌تر زندگي به شمار آوريد.

ضمير ناخودآگاه عملاً دوست ندارد به وسيلة ضمير ناخودآگاه فراخوانده شود؛ ضمير ناخودآگاه در واقع فهرست خودآگاهي ما و تركيبي از خودآگاهي جسماني و عاطفي مي‌باشد. اولين خودآگاهي است كه در يك نوزاد شكل مي‌گيرد.

اولين خودآگاهي است كه در ما به عنوان انسان شكل مي‌گيرد. بخشي از فرآيند كنداليني تبديل اين فهرست خودآگاهي به بخشي از زندگي ما به عنوان ضمير خودآگاه رواني و روحاني است. با انجام اين كار، انرژي و اطلاعات آن ديگر پنهان يا در “فرودست” ديگر سطوح آگاهي ما نيستند، بلكه خيلي قابل استفاده و سودمند مي‌شوند.

اكثر افراد فكر به خودكشي يا آرزوي مرگ را در طول دورة تطهير تجربه مي‌كنند. انديشيدن در مورد پايان دادن به زندگي بخشي طبيعي از اين فرآيند است و بايد چنين هم، درك شود بسياري از راه‌هاي قديمي درحال مرگ هستند و راه را براي زندگي جديد باز مي‌كنند.

روبرو شدن با آرزوي مرگ همراه با شناخت، مي‌تواند آغاز يك حيات نوين باشد. بدن همان است، اما روح جديد است و يك نگرش جديد به وجود مي آورد است. اين فرآيند نمايانگر رهايي از راه‌هاي قديم و كشف راه‌هاي جديد است.

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 این دوره فوق العاده به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول

 برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by