کتاب تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی)

تجسم خلاق

تجربیات

دوره حضوری

دوره غیرحضوری

همایش

مقالات

کتاب

CD تصویری

ثبت نام

کتاب تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی): 
مهارت های کاربردی زندگی


انجام تكنيك‌هاي اين كتاب مي تواند زندگي شما را متحول كند. اين گفته كساني است كه تكنيك‌هاي اين كتاب را در زندگي روزمره بكار گرفته‌اند. استاد آرام به دنبال تجربياتي كه در زمينه روانشناسي كاربردي، انرژي درماني و هيپنوتيزم داشته‌اند براي اينكه بتوانند به علاقمندان اين مباحث كمكي كرده باشند اين كتاب را به صورت تكنيك به رشته تحرير آورده‌اند. افراد مي‌توانند با انجام تكنيك‌هاي ارائه شده در اين كتاب تحولي نو در زندگيشان ايجاد كنند. تكنيك‌هاي ارائه شده در كتاب مهارت‌هاي كاربردي زندگي همان تكنيك‌هاي تجسم خلاق هستند كه به طرق مختلف در زندگي ما كاربرد دارند.
براي استفاده بيشتر از اين تكنيك‌ها استاد آرام به تهيه سي‌دي‌هاي صوتي و تصويري مجموعه نموده‌اند كه براي كاربرد بيشتر استفاده مي‌شوند. اين كتاب شامل 30 بخش، 30 سي‌دي صوتي و 30 سي‌دي تصويري مي‌باشد. براي تهيه سي‌دي‌هاي مجموعه ‌تكنيك‌هاي مهارت‌هاي كاربردي زندگي( تجسم خلاق ) با مركز تجسم خلاق تماس بگيريد.
براي استفاده بهتر علاقمندان دوره هاي كارگاهي به صورت محدود برگزار مي گردد.

مقدمه مهارت‌هاي كاربردي زندگي تجسم خلاق (هیپنوتیزم کاربردی):
از هيچ كس پنهان نيست كه روانشناسي در زندگي انسان نقش بسزايي دارد و كساني كه با تكنيك‌هاي آن آشنا باشند مي‌توانند در زندگي و موفقيت‌هايشان نتايج بهتري را كسب كنند. تقريباً تمام روابط و رفتارهاي انسان از نظر روانشناسي قابل آناليز و تغيير مي‌باشد و با اينكه مي‌خواهيم از اين علم بيشتر استفاده كنيم ولي بهره كمتري از آن مي‌بريم، زيرا بسياري از روشهاي روانشناسي بر مبناي از بين بردن بيماري مي‌باشد و روشهايي كه بتواند جلوي بيماري را بگيرد و يا حتي ايجاد مشكل را در فرد از بين ببرد كمتر معرفي مي‌شود از همه مهمتر بسياري از روش‌هاي روانشناسي فقط در حد تئوري هستند و قابليت اجرايي ندارند. در صورتي كه بسياري از علوم ديگر در زندگي انسان نقش بسزايي ايفا مي‌كنند. اما روانشناسي با وجود اينكه قدمت طولاني دارد نتوانسته است نقش مهم و حياتي را در زندگي روزمره انسان ايفا كند و فقط بعضي از افراد كه به شدت دچار مشكل مي‌شوند سعي مي‌كنند از آن استفاده كنند.
اين كتاب با هدف كاربردي كردن تكنيك‌هاي روانشناسي طراحي شده است. در اين كتاب ما نيازهاي افراد را طبقه بندي كرده‌ايم و براي هر كدام از آنها راه حل كاربردي ارائه داده ایم؛ كه خود افراد مي‌توانند با صداي خودشان روش را روي كاست ضبط كنند و از آن بهره ببرند. اين كتاب فقط براي اين آماده نشده است كه بيمار باشيم تا بتوانيم از آن استفاده كنيم بلکه استفاده عمده و اساسي را كساني مي‌برند كه در عين سلامتي كامل بخواهند با مهارتهاي كاربردي زندگي آشنا شوند. شايد مهارتهاي كاربردي زندگي، زيباترين نامی باشد كه براي اين مجموعه مي‌توان در نظر گرفت. استفاده منظم از آنها موجب مي‌شود تا بتوانيم از كيفيت‌ زندگي استفاده بهتري ببريم. مهارتهاي كاربردي زندگي به اين موضوع اشاره دارد كه تكنيكهاي روانشناسی را در سطح زندگي روزمره براي بالا بردن كيفيت زندگي خود بكار گيريم و استفاده كنيم.
كاربردي كردن تكنيكهاي روانشناسی يك مسير طولاني است كه فقط با تلاش قابل انجام مي‌باشد. ما در طي اين مسير طولاني توانسته‌ايم تجربه‌هاي زيادي داشته باشيم كه نتيجه آنها را در اين كتاب در اختيار علاقمندان قرار مي‌دهيم. اين كتاب مي‌تواند كتاب مرجع براي استفاده تمام روشها و مهارتهاي فردي باشد. بهتر است كه تمام بخشها حداقل به مدت يك هفته روزي يكبار اجرا شود.
اگر احساس مي‌كنيد كه قسمتي از كتاب را نياز نداريد يا به نظرتان مسخره مي‌آيد شما به آن قسمت از كتاب بيشتر از قسمتهاي ديگر نياز داريد. هر بخش از دو قسمت تشكيل شده است كه قسمت اول متن يا ارائه تكنيك است و قسمت دوم آن تمرين يا سناريوي آن مي‌باشد شما مي‌توانيد سناريو را بر روي يك كاست بخوانيد و آن را بارها اجرا كنيد و يا مي‌توانيد CDهاي موجود در مؤسسه تجسم خلاق را تهيه و استفاده كنيد.
این تکنیک ها بارها در دوره‌های آموزشی اين مركز (تجسم خلاق) انجام شده اند و با دقت زیاد انتخاب گردیده اند. اين كتاب در دوره مقدماتي و پيشرفته همراه CDهاي صوتي و تصويري آماده شده براي كسانيكه نمي‌توانند به صورت حضوري در دوره‌ها شركت كنند و يا از اين كتاب به صورت عملي استفاده كنند، شما می‌توانید دوره های این کتاب را از مرکز تهیه کنید و از آنها بهره‌مند شوید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by