کندالینیانرژی درمانیپربازدیدترین‌ها

انرژی کندالینی چیست؟

انرژی کندالینی چیست؟

قویترین انرژی موجود در عالم فیزیکی است که برای بیدار ساختن و کنترل آن تمرینات زیاد و عبادات بی دریغ لازم است.کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده  است. بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است.

انرژی کندالینی چیست؟

 کمی در مورد کندالینی بدانید.

  انرژی کندالینی چیست؟
 قویترین انرژی موجود در عالم فیزیکی است که برای بیدار ساختن و کنترل آن تمرینات زیاد و عبادات بی دریغ لازم است.کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده  است.
 بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است.
 قدرتمندترین انرژی خانه جهان هستی در وجود شما و سراسر گیتی به سر می برد.
 جایگاه کندالینی در چاکرای ریشه است که شما را به زمین وصل می کند.
 نامهای دیگر آن ” آتش کندالینی” ( Kundalini Fire ) و ” افعی نور” ( Serpent of Light) است
که بدن را تصفیه کرده و نیروی شفابخشی است که هر دردی را درمان می کند.
 
انرژی کندالینی با آگاهی بیدار می شود.
 

آگاهی از وجود خود و درک جریان هستی.

 
این انرژی به صورت پنهان ( یا ماری که چمبره زده و خواب است) در زیر استخوان دنبالچه و در دهانه مقعد (چاکرای ریشه) خوابیده است و منتظر فرصتی برای برخاستن می باشد.
انرژی کندالینی در همه نوع بشر وجود دارد اما نه به مقدار یکسان و قوی ترین انرژی فرا طبیعی است.
 
بیشترین اطلاعات درباره کندالینی از هندوستان سرچشمه گرفته و علم پزشکی امروز در حال بررسی و مطالعه این انرژی حیات بخش است. کندالینی در زبان سنسکریت به معنی” مونثی که حلقه زده” می باشد. معنای آن این است که انرژی کندالینی  یک انرژی مونث است که انسان را به اصل و زادگاه خود برمیگرداند. انرژی قدرتمند و آرامش بخشی است که به ماری چمبره زده تشبیه شده است.
وقتی شما از نظر روحی تکامل پیدا می کنید این انرژی آهسته آهسته از روی جایگاهش در چاکرای ریشه برخاسته و مانند ماری به سمت بالا می خزد. و سر راه خود از همه چاکراها عبور کرده آنها را یکایک با قدرت خود باز می کند.این انرژی ماورای طبیعه به بالای ستون مهره ها سفر کرده همه نقاط آن را ترمیم می کند و در نتیجه همه چاکراها را به سرحد قدرت خود می رساند.
  انرژی کندالینی حاصل رسیدن به «خود آگاهی» است
  
که این فرایند با چرخه خورشید و انرژی مذکر خورشید منظم می شود. انرژی کندالینی تنها انرژی حیات نیست بلکه انرژی جن_سی نیز هست. اما این انرژی جن_سی قدرت ترمیم ذهن- جسم و روح را داراست.
 
 

انرژی کندالینی چیست؟

 

علائم بیدار شدن کندالینی چیست؟

 بیدار شدن این انرژی سبب تغییرات عمده ای در زندگی خواهد شد که شما را قادر خواهد ساخت دید وسیعی پیدا کنید و به نهایت خلاقیت و انرژی دست یابید.کندالینی منشا خلاقیت در عالم است.
 
به این ترتیب خواهید توانست آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.
 
بیدار شدن کندالینی همراه با تجربیات عجیب و احساسهای جدید است.از جمله سوزش و سوزن سوزن شدن زیر پوست مانند وقتی که یک دسته مورچه روی پوست راه می روند.
ممکن است حس کنید موجودی از شما بالا می رود. همچنین خارشهای پوستی و لرزش عضلات-گرفتگی عضلات و ضعف شدید بدنی از برخی علائم آن هستند.ممکن است صداهای عجیبی بشنوید که از دوردستها می آید یا صدای فرشتگان نگهبان خود را بشنوید که با یکدیگر یا شما صحبت می کنند.
 
فشار عصبی روی شما بیش از هر زمان دیگری خواهد بود و برای همین است که اکثر داوطلبان از خیر آن گذشته و تصور می کنند که مدیتیشن و یوگا هیچ کمکی به کاهش استرس آنها نکرده است!!
 در حالیکه به جای مهمی رسیده اند و کندالینی در حال تکان خوردن و بیدار شدن است.ممکن است سوزش یا سوزن سوزن شدن در ناحیه چاکرای ششم ( میان دو ابرو) یا چاکرای هفتم ( فرق سر) حس شود. به یاد داشته باشید که کندالینی اصولا یک انرژی بسیار داغ و پرحرارت است
و ممکن است احساس گرگرفتگی شدید و گرم شدن ناگهانی و بی دلیل به شما دست دهد.
 
حتی ممکن است در جریان باز شدن چاکراها دچار استفراغ یا اسهال بدون دلیل شوید که ماهها طول بکشد.برخاستن کامل انرژی کندالینی ممکن است برای برخی ماه ها طول بکشد و برای برخی سال ها.
وقتی کندالینی کاملا بر می خیزد و روی دم خود می ایستد سرش در چاکرای هفتم قرار دارد و همه چاکرای قبلی را گشوده است.تا زمانیکه همه چاکراها پاکسازی نشده باشند و مسیر عبور کندالینی باز نشده باشد امکان بیدار شدن کامل آن وجود ندارد.به همین جهت است که ممکن است مدتهای طولانی بگذرد تا تمام آلودگیهای یک چاکرا تخلیه شود.
 

چطور می توانید کندالینی را بیدار کنید؟

 
روشهای گوناگونی برای پاکسازی و تصفیه چاکراها وجود دارند که کمک می کنند آلودگیها و موانع چاکراها را دور بریزید و راه گردش کندالینی را باز کنید.
 
یکی از این روشها تمرینات یوگا است که با مدیتشن چاکراها همراه است. گاهی ممکن است کندالینی به طور تصادفی در اثر یک اتفاق ناهنجار و دلخراش در شما بیدار شود. برخی افراد وقتی در خطر مرگ قرار می گیرند کندالینی آنها بیدار می شود و انرژی خارق العاده ای از خود ساطع می کنند و ممکن است دست به کارهای خارق العاده بزنند تا خود و دیگران را از خطر نجات دهند.
 

انرژی کندالینی چیست؟

 
آنچه باید بدانید این است که اگرچه کندالینی یک انرژی درمانگر و مثبت است اما ممکن است باعث بروز حوادث ناخوشایندی در زندگی شما شود. در طول مدتی که عبادت و یوگا انجام می دهید احتمال دارد که کندالینی از کنترل خارج شده و تاثیرات مخربی روی شما بگذارد از این رو تعجب نکنید اگر کنترل افکار و اعمالتان را از دست دادید و از خواب و خوراک افتادید یا مریض شدید.
 کندالینی چطور برمی خیزد؟
 همانطور که قبلا اشاره کردیم کندالینی یک انرژی مونث  است
که بر اثر تمرینات صحیح و مداوم از مسیر «نادی اصلی» که ” سوشومنا ” نام دارد به سمت بالا بر می خیزد و راس آن در فرق سر و چاکرای هفتم قرار می گیرد.
چاکرای تاج یا هفتم حاوی انرژی مذکر است و  بر اثر ادغام انرژیهای کندالینی و چاکرای تاج در محدوده جمجمه یک لقاح داخلی صورت می گیرد که سبب باز شدن چشم سوم نیز می شود. هندی ها معتقد هستند که هدف از خلقت فعال سازی انرژی کندالینی می باشد به همین دلیل اهمیت آن در فرهنگ هندی ها بسیار زیاد است. 
تمام عرفا ما به طریقی انرژی کندالینی آنها فعال شده است. تجربه انرژی های ماورایی بدون فعال شدن انرژی کندالینی تنها توهمات ذهن است.  برای اینکه انرژی خالص خلقت و ماورایی را تجربه کنید تنها راه فعال سازی کندالینی است.  انرژی کندالینی برخی مواقع در اثر شوک و گاهی در اثر تمرین ریاضت یا دعا اتفاق می افتد.
چنانچه انرژی کندالینی زیر نظر یک استاد مجرب اتفاق افتد میتواند زندگیتان را متحول کند. البته خیلی از افراد ادعا می کنند که می توانند انرژی کندالینی شما را فعال کنند در انتخاب استاد دقت زیادی داشته باشید.

 

 کندالینی نیرویی هست که گاها از انتهای دنبالچه به سمت بالا حرکت میکند و انرژی عظیمی را در بدن تزریق می کند. از انرژی کندالینی می توانید برای بهبود بیماریها و انرژی درمانی و آگاهی و بصیرت استفاده کنید.

کندالینی گاها به صورت ناخواسته در بدن آزاد می شود و سندرم کندالینی در بدن ایجاد میکند. بر ایانکه با اثرات فعال شدن کندالینی آشنا شوید بهتر هست کتاب کندالینی و چاکراهای دکتر آرام را مطالعه کنید.

چنانچه علائم سندرم کندالینی در بدنتان وجود دارد میتونید با تکنیک های تجسم خلاق آنرا متعادل و آرام کنید.

چنانچه علائم آزاد شدن کندالینی را در بدنتان می بینید و علاقمند هستید بر روی فعال سازی کندالینی کار کنید می توانید در کارگاه فعال سازی انرژی های درونی شرکت کنید .

چگونه می توانم در این دوره شرکت کنم ؟

 این دوره به صورت حضوری می باشد و در موسسه تجسم خلاق به نشانی :

 تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳۹ ط اول

 برگزار می شود.

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید. 

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

این دوره توسط دکتر آرام به صورت حضوری برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫256 نظرها

 1. پس مفهوم زشتي و زيبايي يا خوبي و بدي واقعي هم اون موقع ميشه فهميد. بعضي ها ميگن خوبي و بدي وجود نداره چند وقته ذهنم و مشغول كرده شما در اين باره جوابى داريد؟

 2. سلام من ۱۳ سالمه یه سال پیش من حالت هایی مثل این برام پیش میومدوقتی از خواب بلند میشدم احساس میکردم یه چیزی مثل یه دسته بزرگ مورچه از ستون فقراتم بالا میان بعد چند ماه این حالت تغیر کرد ایندفعه مثل دو تا مار بود این اتفاق برام میفیوفتاد نمیتونستم چشامو باز کنم در این حالت و هی پلک میزدم تو معدم هم باد می پیچید البته الان چند وقتیه این اتفاق برام نمیوفته قبل از اینم من چیزی درباره این انرژی نمیدونستم کخ برام اتفاق افتاد می خواستم بودنم به نظرتون من کندالینیم رو بیدار کردم یا یه چیز دیگه است

  1. درود بر شما.دوست عزیز بهتر هست کندالین یتون را فعال نکنید چون با توجه به سن تان باید بیشتر مراقب باشید که بهم ریختگی براتون ایجاد نشود. بهتر است به خودتون در هیچ زمینهای فشار نیاورید وتمرین های تمرکز را زیاد انجام ندهید.

  1. دوست عزیز اگر انجام تکنیک ها و آموزش غیر اصولی باشه همواره مشکلاتی رو برای فرد ایجاد میکنه. پیشنهاد میشه حتما زیر نظر یک استاد آموزش ببنید

  1. سلام روزتون بخیر و شادی دوست عزیز فعال سازی و باز کردن و پاکسازی چاکراها از سن 14 سالگی به بالا می توان انجام داد. و مدت زمان خاصی ندارد. که البته شما برای بازکردن چاکراهاتون می تونید در دوره انرژی درمانی شرکت کنید و تکنیک ها رو آموزش ببینید که بتونید علاوه بر پاکسازی و فعال سازی چاکراها درمانگر بشید و در زمینه درمان بیماری ها چه خودتون چه عزیزانتون قدم بردارید و درمانشون کنید. جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان هم می تونید با موسسه تماس بگیرید که دوستان با جزئیات بیشتری راهنماییتون کنند. 02188302523

     1. سلام دوست عزیز روزتون به خیر و شادی برای باز کردن چاکراها از 15 16 سالگی به بعد می شود ولی باید زیر نظر یک استاد مجرب این کار صورت بگیرد وگرنه ممکنه عواقب بدی براتون داشته باشد

 3. سلام استاد من هیچ تخصصی توین این زمینه هاندارم و نمیخوام به دردسرهایی مثل کندالینی و روبه روشدن با ارواح برسم
  ولی درمورد چاکراه سوم زیاد خوندم که اعتماد به نفس و قدرت اراده رو افزایش میده چون من تو این زمینه خیلی ضعیفم میخواستم بدونم امکانش هست با فعال کردنش اعتماد به نفس و ارادم بره بالا؟ ایاخطری ایجاد نمیکنه

  1. با سلام دوست عزیز شما برای بالا بردن اعتماد به نفستون بایستی در دوره خلق آینده شرکت کنید که بسیار زیاد به شما کمک می کند . جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید. 02188302523

   1. سلام
    از کجا یک استاد خوب برای فعالسازی درست کندالینی پیدا کنیم؟ و اینکه در همه ی انسانها فعال میشه یا خیر ؟ سپاس

    1. با سلام وقت بخیر
     برای فعال سازی کندالینی شما اول باید پاکسازی انجام بدید و برای انجام اینکار میتونید از پکیج پاکسازی چاکراها استفاده کنید که پیش نیاز دوره کندالینی می باشد و بعد میتونید از دوره های ما که زیر نظر استاد آرام هست استفاده کنید و از طرف موسسه پشتیبانی شوید.

 4. سلام خسته نباشيد ، من كنداليني ام فعال شده و الان در حال باز كردن چاكراي پنجم هستم ، انرژي كنداليني من بيشتر شبها از من ميخواد كه مديتيشن كنم و فوق العاده قدرتمند هست طوري كه من الان مدتي هست ميخوام كار شروع كنم اما بخاطر حالات بدني نميتونم سركار برم ، ميخواستم ببينم صحيحش هم همينه كه چون در مراحل پاياني چاكراها هستم فعاليت كاري نداشته باشم !؟ چون شبها تا دير وقت بدن من در حالت فعاليت و عبادت هست و وقتي هم دارم روي چاكرا كار ميكنم كنداليني هم بيدار هست و منو راهنمايي براي باز كردن ميكنه ، فقط من چيزي كه باعث سوال من شده اينكه اين جدايي و سركار نرفتم به نفع منه يا نه برم سركار !؟ من نميخوام هيچ چيز مانع روند آگاهيم بشه چون الان در وضعي نيستم كه رها كنم و ضمن اينكه عاشقانه منتظر هستم، و اينكه مطالب رو ميخونم خيلي ها خيلي علاقه دارند كنداليني رو وحشتناك جلوه بدن چرا!؟ البته كه بدن دچار اختلاتي ميشه طبيعه داره وارد روند ديگري ميشه…، به نظر من مطالب عجيب قريب رو پاك كنيد چون روي ذهن كساني كه ميخوان فعاليت كنند تاثير ميذاره و ذهن در روزهاي پاياني دست به هر كاري ميزنه كه شما رو منصرف كنه و اين مطالب هم نتيجه ي بازي ذهن هست، چطور ممكنه انرژي الهي كه در وجود ماست نا زيبا باشه !!؟؟؟، بلكه زيباست من از ديدن اون جفت چشم زيبا در حالت مراقبه لذت ميبرم با روح معنوي خودم دوستم و اون الان براي كمك به من اين صفحه رو پيدا كرد تا من اين كتاب رو بخونم.، به نظر من در بيشتر سايت ها علاقه دارن. موضوع رسيدن به تعالي و ملاقات با راهنماي معنوي رو با آب و تاب و بد جلوه بدن ، لطفا مطالبي بذاريد عاشقانه از اين راهنماي معنوي تا همه با ذهني آرام به مراقبه برن متشكرم.

  1. سلام دوست عزیز انجام دادن تمرینات و بیدار کردن کندالینی به صورت خودسر ممکنه از لحاظ روحی و جسمی براتون آسیب جدی به وجود آورد پس بهتر است زیر نظر یک استاد مجرب این کار را انجام دهید

  2. مهسا خانوم این سایت فقط داره کلاس های خودش رو تبلیغ می‌کنه من میخام این فعالیت رو شروع کنم و الان هم ۱۷ سالمه و به هر سایتی که میرم میگه برو پیش استاد.میخام بدون تنهایی کارکنم یا نه؟؟؟! ترسناکه ؟

   1. درود بر شما. دوست عزیز کمکی که می تونیم بکینم این هست که کتاب کندالینی را بخوانید . چون این تکنیم زیر نظر استاد هم با مشکل روبرو می شود
    موفق باشید

 5. سلام اقای دکتر وقتتون بخیر
  من تازه با چاکراهای بدن اشنا شدم و اطلاعات کمی در مورد کندالینی دارم،علاقه زیادی بهشون ‌پیدا کردم اعتقاد زیادی به قوانین جذب و انرژی های ماورایی دارم میخواستم اطلاعاتمو در مورد انرژی کندالینی و چاکراها بیشتر کنم و حتی تجربشون کنم چطور میتونم اطلاعات کامل تری راجب بهشون پیدا کنم و توصیه شما چی هست؟

  1. با سلام روزتون بخیرو شادی دوست عزیز اگر می خواهید راجع به کندالینی اطلاعات بیشتر کسب کنید و یا با تکنیک های اختصاصی |آن آشنا شوید می تونید در دو.ره فوق العاده کندالینی شرکت کنید .
   جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید .
   02188302523

  2. سلام دوست عزیز شما میتونید در دوره کندالینی شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید02188302523

 6. سلام استاد. من چند دقيقه پيش بعد از مدتي مديتيشن كردم و روي چاكراي ريشه متمركز شدم و بعد انگار خودم از خودم سوال بپرسم يكي گفت از چي ميترسي و چندتا مثال زد و منم صادقانه بصورت ذهني جواب دادم كه جوابم دركل خير بود و بهم گفت تو قبول شدي!گفتم تو كي هستي گفت كنداليني. توهم بوده؟:|

 7. سلام تشکر از سایت خوبتون… آیا فعال کردن ((چشم سوم )) یا همان آجنا برای من که پشت کنکوری هستم مفید هست ؟ آیا به فرآیند تلاش کردنم برای کنکور و موفقیتم در کنکور کمک میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز بله میتونه کمکتون کنه ولی پکیج یادگیری سریع و آسان زودتر شما رو به خواستتون میرسونه برای دریافت با موسسه تماس بگیرید02188302523

 8. سلام دکتر ارام تکنيک هاي ارام کردن انرژي که گفتينا از کجا پيدا کنم؟شما بهم مي گين؟ سايتتون يه مدت خراب بود برا همين دير شد

  1. سلام وقت بخیر برای آرامشتون بهتره که از دوره فوق العاده استاد آرام تجسم خلاق و بگذرونید این دوره همانند جراحی مغزی شمارو از هرگونه استرس و اضزای و انرژی منفی دور میکنه و به قدری بهتون آموزش میدهد که هیچ وقت این آرامش و تجربه نکردید

 9. سلام اول بگم که من تا حالا هیچ وقت کارهای متاقیزیک و یوگا ومدیتیشن و… انجام ندادم فقط از 14 سالگی دچار خودارضایی شدم و تا الان که 20 سالمه خیلی سعی کردم این کار را ترک کنم ولی هیچ وقت موفق نبودم و کم کم زیادتر هم شده بود و گاهی به چندبار در روز هم می رسید و خیلی ناامید بودم که در کتاب هاتایوگا مقدماتی جلال موسوی نسب نوشته بود یک آسانا هست به نام سیداسانا(نشستن انسان کامل)که یک پاشنه پا به عجان فشار می اورد وپاشنه ی دیگر روی آلت تناسلی و من این حرکت را برای شاید 5 دقیقه همراه با چین مودرا(طرز قرارگرفتن دست)انجام دادم و خوشحال بودم چون فکر می کردم با این کار می تونم خودارضایی را ترک کنم ولی از شب همون روز دچار تپش قلب شدید شدم که نتونستم تا صبح بخوابم وبعدش هم دچار ترس شدیدی شدم که تموم بدنم می لرزید و تپش قلب هم ادامه داشت و کلا غذا هم نمی تونستم بخورم تا این که شب که داشتم از بی حالی بیهوش می شدم رفتم درمونگاه و یک قرص کاهش ضربان قلب بهم داد و خوردم و بعد یک ساعت یکمی حالم بهتر شد و ترسم هم از بین رفت ولی از روز بعد بازهم همون مشکلات را ولی با شدت کمتر داشتم یعنی اشتهام که در کل خیلی کم شده هنگام غذا خوردن معمولا حالت تهوع پیدا می کنم و از ترس این که خونوادم ناراحت نشن غذا می خورم اسهال و یبوست هم که دارم وهمچنان گاهی دچار ترس شدید و تپش قلب هم می شم و ذهنمم خیلی به هم ریخته و گاهی یک سری افکار خاص می اد سراغم از ترس هرروز کلی گریه می کنم .حالا می خواستم ببینم من باید چیکار کنم که به زندگی عادی برگردم؟اینا به کندالینی مربوطه؟ اخه من فقط 5 دقیقه یک اسانا انجام دادم یعنی همین باعث فعال سازی کندالینی شده؟کنکوریم هستم و زندگیم جهنم شده واقعا می تونم دوباره به زندگی عادی برگردم؟می ترسم دیوونه شم تورو خدا کمکم کنید غلط کردم می خواستم یه روزه به مقصد برسم.تورو خدا کمکم کنید

  1. بله . این حالات می تونه در اثر فعال شدن کندالینی باشه. در مورد اینکه چکار باید بکنید تا بهتر شوید باید تکنیک هایی راانجاتم بدهید تا این انرژی ارام شود.

 10. سلام استاد وقتتون بخیر میخواستم بپرسم چجوری میشه کل چاکراه هارو بازکرد؟ شما پکیج اموزشی دارید راجع به باز کردن چاکراه ها و اینکه بخوایم کندالینی رو باز کرد؟ چجوری میشه اینکه باید پکیجی رو از شما خریداری کرد؟ یا حنما باید حضوری کلاس بیایم؟ چون من شرایط حضوری کلاس اومدنو ندارم و میخوام چاکراه ها و کندالینی رو باز کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید. با سپاس فراوان.

 11. با سلام خدمت همه دوستان گرامی.
  این علاعمی که در مورد انرژی کندالینی نوشتید خیلی شبیه دیوانگی هستش(براساس تجربه خودم)حالا چجوری میشه فرق اینا رو دونست و از کجا بفهمیم دیوانه شدیم یا انرژی کندالینی مون روشن شده؟البته این نشانه ها نیاز به تمرین نداره اگه یه مدت کوکایین بزنید و ترکش کنید خود به خود همه ی این نشانه ها رو خواهید داشت!خواهشا بعد مطالعه این مطلب درمورد توهمات و توهمات لمسی و دیوانگی هم مطالعه داشته باشید.
  با تشکر.

  1. سلام . کاملا درست است. علائم کندالینی خیلی شبیه به دیوانگی هست.
   اما در کندالینی احساس بسیار عالی هست و فرد در یک موقعیت معنوی و اگاهی خوب هستو حالش خوبه به خودش و دیگران اسیب نمی زنه.
   در کندالینی سطح آگاهی افراد به شدت بالا می ره .
   در دیوانگی از حال خودش خبر نداره .

 12. سلام استاد یک سوال داشتم آیا آزاد شدن انرژی کندالینی باعث تبدیل شدن به منبع انرژی برای دیگر موجودات می شود؟

  1. سلام. خیر. مامنبع انرژی برای موجودات دیگر نمی شویم.
   نگران نباشید. خیلی از افراد هیچ اطلاعی از کندالینی ندارند و نظر می دهند.

 13. چگونه میتونم انرژی کندالینی رو در خود بوجود بیارم
  همچنین من بعضی مواقع خواب هوایی میبینم که درباره آینده خیلی دوره یعنی اثرات کندالینی
  من در سایت راستمرد یک امتحان دادم که معلوم شد یکی از قدرت های من کندالینی

  1. سلام وقتتون بخیر برای فعال سازی کندالینی باید تحت نظر یک استاد باشد غیر این صورت خدایی نکرده به مشکل برمیخورید چون فعال سازی کندالینی یلی خطرناک هست
   برای اطلاعات بیشتر میتونید با مرکز تماس بگیرید
   021-88302523

 14. سلام استاد يه سوال خدمت تون داشتم نميدونم حرفم رو باور ميکنيد يا نه من وقتي 14 سالم بود دوتا از سوره هاي قران رو خوندم که مثلا خدا صورتم رو زيبا کنه و روز بعدش دوستام بهم گفتند صورتت يه جوري شده زيبا تر شده مردونه تر شده در حالي بود که من تو اون روز اصلا به صورتم دست نزده بودم يا کاري به صورتم نداشتم ولي بعد از اون روز ديگه هر چي اون دوتا از سوره هاي قران رو ميخوندم اصلا هيچ فايده اي نداشت و اون دو سوره اي که ميخواندم اصلا سوره ي خاصي نبود. ميخواستم بدونم اين به چه معني رو ميده؟ ايا انرژي خاصي در منه خدا منو خيلي اون موقع دوست داشت يا جن و پري اين کارو برام کردند ؟ و سوال بعديم اينه که يک بار که خيلي ناراحت بودم و عصباني بودمو تنها توي خونه بودم يه چيز رو شکوندم ولي اصلا هيچ وقت يادم نمياد اون موقع کار خودم بوده يا نه و ميخوام قبل از اين که پيش يه روانشناس برم براي هيپنوتيزم که يادم بياد اون موقع کار خودم بوده يا نه ميخواستم اول جوابش رو از شما بپرسم؟ (يک سال از اون موقعي که او دوتا از سوره هاي قران رو خوندم گذشته بود) خواهش ميکنم جواب بديد چون يک دقدقه شده توي زندگيم

  1. سلام و درود . ذهنیت ما میتونه روی جسممون تاثیر بزاره.
   به همین دلیل چون خیلی در مورد زیبایی فکر می کریدد صورتتون زیبا شده.
   البته تاثیر سورههای قران را نیز نباید کم در نظر گرفت.

   برخی از مواقع در اثر فشار و تنش کار هایی رو انجام می دیم که احساس می کنیم کار خودمون نبود.
   اتفاقی هست که برای خیلی از افراد پیش میاد

 15. سلام استاد یه سوال خدمت تون داشتم نمیدونم حرفم رو باور میکنید یا نه من وقتی 14 سالم بود دوتا از سوره های قران رو خوندم که مثلا خدا صورتم رو زیبا کنه و روز بعدش دوستام بهم گفتند صورتت یه جوری شده زیبا تر شده مردونه تر شده در حالی بود که من تو اون روز اصلا به صورتم دست نزده بودم یا کاری به صورتم نداشتم ولی بعد از اون روز دیگه هر چی اون دوتا از سوره های قران رو میخوندم اصلا هیچ فایده ای نداشت و اون دو سوره ای که میخواندم اصلا سوره ی خاصی نبود. میخواستم بدونم این به چه معنی رو میده؟ ایا انرژی خاصی در منه خدا منو خیلی اون موقع دوست داشت یا جن و پری این کارو برام کردند ؟ و سوال بعدیم اینه که یک بار که خیلی ناراحت بودم و عصبانی بودمو تنها توی خونه بودم یه چیز رو شکوندم ولی اصلا هیچ وقت یادم نمیاد اون موقع کار خودم بوده یا نه و میخوام قبل از این که پیش یه روانشناس برم برای هیپنوتیزم که یادم بیاد اون موقع کار خودم بوده یا نه میخواستم اول جوابش رو از شما بپرسم؟ (یک سال از اون موقعی که او دوتا از سوره های قران رو خوندم گذشته بود) خواهش میکنم جواب بدید چون یک دقدقه شده توی زندگیم

 16. من‌ امروز‌ داشتم‌ مدیتیشن‌ میکردم‌ یهو‌‌‌ مدیتیشن‌ انگار‌ یه‌ چراغی‌ تو‌ سرم‌ روشن‌ شد‌ پشت‌ سرم‌ حالت‌ سری‌ پیدا‌ کرد تمام‌ بدنم‌ لرزید قلبم‌ به‌ شدت‌ تند‌ شد‌ ضربانش‌ به‌ بعد‌ حس‌ کردم‌ دارم‌ میچرخم‌ به‌ سرعت‌ انقد‌ ضربان‌ قلبم‌ تند‌ شد‌ نتونستم‌ تو‌ اون‌ حالت‌ بمونم‌ و‌ چشامو‌ باز‌ کردم‌ دیروز‌م‌ این‌ اتفاق‌ افتاد‌ اما‌ شدتش‌ خیلی‌ کم‌ بود‌ امروز‌ خیلی‌ شدتش‌ شدید‌ بود‌ این‌ یعنی‌ چی‌ من‌ باید‌ چی‌ کار کنم؟

  1. سلام روزبخیر برای فعال سازی کندالینی باید تحت نطر استاد باشه چون خطرناک هست اگه تنهایی این کارو انجام بدید
   دوره کندالینی ما از 12 آذر برگزار میشود این دوره 5 جلسه دوساعته هست برای اطلاعات بیشتر لطفا با مرکز تماس بگیرید
   021-88302523

 17. سلام… استاد من چند وقتی رو آب تمرکز میکنم دور ظرف یه هاله بنفش میبینم و وقتی چشمام رو میبندم چند ثانیه رنگ بنفش رو میبینم…… ولی تا تمرکزم رو بر میدارم یا یک ذره میخوام اونور ظرف رو ببینم سریع هاله از بین میره ولی چند ثانیه بعد دوباره همون جایی که میخواستم ببینم روش تمرکز میکنم میبینم دوباره هاله بنفش دور ظرف میبینم و وقتی تمرکزم طولانی میشه هاله بزرگتر میشه البته فقط اینا واسه ظرفیه که توش آبه

  1. درین هاله تقریبا همین طور است. ابتدا دیده می شود و زود از ذهن می رود. ولی بعداز تمرین مرتب بیشتر می ماند. بیشتر تمرین کنید و تکنیک های هاله بینی را انجامک دهید.
   تکنیک های انرژی درمانی بی تاثیر نیستند.

 18. با سلام ..استاد بنده از کودکی همیشه غمگین بودم . الان هم که ۳۳ سالمه همیشه در گذشته ام و همیشه یه غم بدون علت دارم . و همیشه در یه دنیای دیگه سیر میکنم . و احساس میکنم حافظه ام رو به زوال هستش .برای خلاصی از این شرایط باید چه کنم و چه دوره ای رو پیشنهاد می فرمائید.

  1. درود بر شما
   دوست عزیز برای از بین بردناین مشکل بهتر هست از پکیج تجسم خلاق استفاده کنید . این دوره به شما کمک می کند تا مشکلات اینگونه را به راحتی از بین ببرید
   موفق باشید

 19. سلام ببخشید پس بدون اینکه کندالینی فعال باشه نمیشه اجسام را بدون تماس حرکت داد؟ و اینکه آیا حرکت دادن اجسام به چاکرای دستم مربوطه؟

 20. درود بر شما استاد گرامی.

  میخواستم بدونم شروع کلاسهای آموزشی کاندالینی شما از کیه و شرایط ثبت نام رو ازتون بپرسم. با تشکر از شما

  1. سلام و درود خدمت شما زمان تشکیل کلاس کندالینی هنوز مشخص نشده است.لطفا با موسسه تماس بگیرید و مشخصات خود را بفرمایید زمانیکه تشکیل شد خدمتتون اطلاع رسانی شود. با تشکر
   02188302523

 21. بهتر هست برنامه کندالینی را زیر نط استاد طی کنید که باتون مشکل ایجاد نشه
  می تونید از دوره ها یاستفاد ارام استفاده کنید

 22. استاد راه دیگه ای ندارین چون از این نسخه ی رایگان استفاده کرده بودم و هیچ چیز ندیدم اطرافیان هم کامل شو خوندن ولی اونا هم نفهمیدن اگه راه دیگه ای دارین لطف کنین بگین امسال برام خیلی مهمه

  1. سلام روز بخیر انشالله به زودی دوره آموزشی کندالینی برگزار میشود اگه میخواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما در این دوره شرکت کنید
   اگر تمایل دارید شمارتون و بفرمایید قبل از برگزاری دوره باهاتون تماس میگیریم

 23. سلام استاد یه راهی پیش پام بزارید که بتونم از طریق اون مغ مو ارتقا بدم که بتونم درس رو زود تر یاد بگیرم آخه کند ذهن هستم😭😭😭😭😭😭

  1. سلام وقت شما بخیر شما میتونید از پکیج غیرحضوری یادگیری سریع و آسان استفاده بفرمایید که بسیار موثر و کاربردی است و در این زمینه به شما کمک میکند
   http://aramgroup.ir/product/%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d9%87-%d9%88-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9-%d9%88-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86/
   برای سفارش با موسسه تماس بگیرید 02188302523

 24. سلام استاد من یه بار از دهنم پرید به دوستام انرژی کندالینی رو توضیح دادم ومن ر و مسخره کردن من تله کینزی به خوبی کار میکنه اگه باور نمی‌کنیدفیلمشو برداشتم تمرینات استاد کابوک رو هم انجام دادم خلاصه میخواستم بدونم که انرژی واقعا در من فعال هست یانه اگه نیست که هیچ اگه هست چطور تطهیرش کنم استاد من به رابطه ی جنسی خیلی فکر میکنم و دیگه خسته شدم چند بار هم اقدام به خود کشی کردم و اگه رحمت خدا شامل حالم نبود مرده بودم لطفا به من توضیح بدید

  1. سلام وقت بخیر برای این مشکلتون شما میتونید از دوره تجسم خلاق استفاده کنید این دوره همانند جراحی مغز شمارو از هرگونه انرژی های منفی و استرس و اظطراب و ناامیدی دور کنه ما پیشنهادمون برای موفقیت بیشرتون اینه که حتما در این دوره شرکت کند

 25. سلام استاد
  مسئله ای فکر من و مشغول کرده که با دیدن نظرات دوستان گفتم از شما بپرسم
  من در نماز وقتی سجده های طولانی انجام میدم بعد از سر بر داشتن و بلند شدن از انتهای بدنم یه چیزی به سمت بالا حرکت میکونه داخل بدنم و انگار زیر پام خالی میشه و حالت سقوط آزاد بهم دست میده و حالت عدم تعادل و وقتی از سرم رد میشه نمیدونم چرا یه لذتی بهم میده آیا به نظر شما مسئله مهمی هست و یا تکرار این مسئله مشکل ساز نیست.
  پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ دادن به من میذارید سپاسگذارم
  با تشکر

 26. سلام ببخشید میخواستم بگم الان انرژی کندالینی بازه اما میخوام باهاش تله کنیزی انجام بدم چطوری میشه اینکارو کرد چاکرای بزرگ را چطوری به چاکرای کوچک وصل کنم که بتونم تله کنیزی کنم!

  1. سلام روز بخیر میتونید از دوره چاکراها استفاده کنید چون این روش باید تحت نظر استاد باشد که مشکلی پیش نیاید

 27. استاد با چه سنگ هایی میشه تحریک کرد کندالینی را و آیا نیروی جنسی کندالینی راتحریک میکند

  1. سلام روز بخیر با هیچ سنگی کندالینی تحریک نمیشه فقط با مدیتیشن تحریک میشه که برای پیش زمینه باید از دوره تجسم خلاق استفاده کنید

 28. سلام استاد
  من چند تا سوال دارم که گفتم اینجا ازتون بپرسم و خیلی ممنون میشم که جواب بدید.
  من توی نظرات خوندم که بعضیا میگفتن فعال کردن کندالینی باعث میشه موجودات شیطانی یا اجنه و اینها وارد زندگی بشه یا تداخل ایجاد کنه که مارو منصرف کنه . میخواستم بدونم این حقیقت داره؟
  سوال بعدی که ازتون دادم اینه که من دوست دارم کاملا اصولی و بدون آسییب زیر نظر استاد کندالینی رو فعال کنم . ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم . برای مثال شما چند مورد کتاب گفتید که دوستان از اونجا شروع کنن که چاکراهاشون رو پاکسازی کنن. ولی من نمیخوام سر خود باشه و میخوام زیر نظر یه استاد باشه از ابتدا. لطفا در این زمینه منو راهنمایی کنید .
  و سوال اخر اینکه فعال کردن این انرژی باعث تداخل در زندگی روزمره میشه؟

 29. سلام استاد عزیز درود بی پایان من بر شما من بسیار علاقه مند به روش شما هستم و وقت فراوان دارم
  کلاس عملی هم برگزار میکنید؟
  و آیا شاگرد میپذیرید؟

  1. درود بر شما
   بله آقای دکتر دوره های حضوری هم برگزار میکنند.برای اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها لطفا با شماره موسسه تماس حاصل فرمایید
   02188302523

 30. با سلام خدمت استاد . استاد من حدود یک سال تمرینات مدیتیشن و تنفس فرسایشی برای آجنا انجام میدهم. شش ماه مدیتیشن و چهار ماه تنفس فرسایشی . نتیجه ای نگرفتم . با سایتی آشنا شدم که ظاهرا استادش کندالینی کار کردن هست و من تو دوره هاش شرکت کردم و گفت که باید چاکراها باز شوند بعد کندالینی بتونه مسیرش رو بپیماید. تمرینات چاکرای ریشه رو انجام دادم و ظاهرا فعال شده و کلی هم پر انرژی هستم تو این مدت و از ناامیدیها جدا شدم. و الان یک ماه هست تمرینات آجنا رو انجام میدم شمع و تنفس متناوب کانالی و تمرکز بین دو ابرو. اما هیچ نتیجه ای نمی بینم. اینم بگم که تو این مدت هر وقت تنفس تمرین میکنم به شدت برق گرفتگی دارم در بدنم به خصوص صورتم و فرق سرم. و همینطور به فعال شدن چاکرای ریشه انگار این انرژی عبور کرده و پشت چاکرای سواهیستانا گیر کرده و نیروی شهوتم به کل خوابیده .که استادش گفت کندالینی فعال شده. من چشم سوم و کندالینی رو خیلی بهش علاقمندم. برای خرد و دانش. چون میدونم چشم سوم دریچه ای ست به درون نه بیرون و آگاهی و خرد را به ارمغان میاره. اگه شما میتونید یا کسی میشناسید که شاکتی شا نمیدونم چی چی . رو انتقال بدین هر چقد پولش میشه اصلا مهم نیست. فقط این دو نیرو رو میخوام. البته میدونم کندالینی تا چاکرای تاج که برود همه چاکراها فعال میشود. میتوانید این کار رو برام بکنید ؟

  1. محمد عزیز انتقال انرژی تنها با پول نیست و باید شما امادگی هایی را انجام داده باشید. اگر امادگی داشته باشید خود بخود انجام می شود. انتقال انرژی بدن امادگی اسیب می زند.
   می تونید در دوره کندالینی که تا چند وقت دیگه برگزار می کنیم شرکت کنید.

 31. سلام استاد میخواستم بدونم که آیا کندالینی تاثیری بر روی کینزی ها داره مثلا تله پاتی الکترو کینزی و تله کینزی و….. و اگه داره مثلا چقدر ؟

 32. سلام استاد میخواستم چند تا سوال بپرسم من یه اتفاقی افتاد پام شکسته البته الان خوبم پام پلاتین داره و با عصا راه میرم و ۱۵ سال دارم میخواستم بدونم میشه کندالینی رو فعال کنم ضرری که نداره
  و اینکه میخوام با روش جادوگر شرقی اینکارو بکنم نظر شما چیه
  لطفا جواب بدین

  1. درود. کندالینی حتما باید زیر نظر استاد باشه و انجام هر تمرینی می تونه اسیب جدی بزنه.
   بهتر هست احتیاط کنید.

  1. سلام .
   زمانی که انرژی کندالینی از چاکرای قاعده ای حرکت کنه و به چاکرای تاج برسه و همانند انفجار از ان بیرون بزنه.

 33. استاد آرام گرانقدر
  موضوع احساس خارش زیر پوستی و سوزش و درد چاکرای تاج گاهی واقعا طاقت فرسا و غیر قابل کنترل میشود بطوری که بنده با وجود استفاده از هرگونه داروی ضد حساسیت و آمپول نتوانستم مهارش کنم و در این باره به شدت به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم.امیدوارم بتوانم با شما در این مورد مشرح و مبسوط صحبت کنم.قبلا از لطف عالی ممنونم.

  1. ابتدا باید ببینید که علت کندالینی هست یا خیر. اگر دیگر علائم کندالینی را دارد باید تمرین های کتاب کندالینی را انجام دهید.

 34. استاد آرام گرامی،با درود خدمت شما و سپاس از بیان ارزشمند و شیوای جنابعالی.بنده فکرش را هم نمی کردم که پاسخ مشکل خود را به طور تصادفی و این چنین مسرت بخش در اینجا بیابم.بنده تعدادزیادی از علایم متذکره در بالا را مدتها داشتم وحتی بخاطر احساس ناخوشایند م در چاکرای ریشه،شبکه خورشیدی و مخصوصا چاکرای تاج چندبار به متخصص مراجعه کردم ولی دوباره با شدت و گستردگی تکرار شدند…تقاضا می کنم آدرس ایمیل یا شماره تماسی از شما داشته باشم.بنده خیلی به کمک و راهنمایی تان احتیاج دارم.
  با امتنان و تشکر.

 35. سلام
  استاد فرق انرژیهای مانیه تیزم و پرانا چیه؟
  انرژی کندالینی چطور؟ آیا فرقی با انرژی پرانا داره؟

  1. درود.
   قدرت کندالینی خیلی بیشتر از انرژی هایی دیگر هست و بیشتر جنبه معنوی و تغییر دیدگاه های بنیادی در انسان دارد.

 36. راستی، انگیزه‌ی من این نیست که به این قدرت‌ها برسم (منظور طی العرض)، من فقط می‌خوام داناییم رو افزایش بدم.

 37. سلام استاد گرامی.
  استاد آیا قدرت طی‌العرض مربوط به چاکراها و کندالینی است؟
  من شنیده ام که وقتی کندالینی به چاکرای قلب برسه انسان به قدرت طی العرض دست میابه.
  اگر قدرت طی العرض مربوط به کندالینی نیست پس چطور برخی مرتاض‌ها این قدرت رو دارند؟
  حرکت دادن اجسام با چشم چطور؟

  1. درود. در مورد طی العرض اطلاعی ندارم. ما معمولا در اینجا د ر مورد مطالبی صحبت می کنیم که یا می توانیم انجام بدیدم و یا اینکه از نزدیک بدون واسطه دیده باشیم. در مورد طی العرض بیشتر به صورت نقل قول شنیده ایم

 38. درود استاد من یک صحبت بسیار مهمی دارم در برهه ایی قرار گرفتم که باید مسیر زندگیم رو انتخاب کنم من از دوران کودکیم آرزوهای معنوی زیادی داشتم مانند تکامل روحانی و تعالی اون یا مثلا و مهم ترین هدف زندگیم شناخت حقیقت موجود جهانه و اینکه روحم به تعالی برسه استاد من چند وقته تحقیقات گسترده ایی رو شروع کردم من همیشه دوست داشتم به قدرت هایی مانند سفر در زمان یا ذهن خوانی و یا خارج کردن روحم از کالبد انسانیم و یا پرواز کردن داشتم البته به شکل روحانی می خواستم بدونم اینها مربوط به جادوگری یا همان کندالینی و چاکرا رو هم مشمول میشه و سئوالی دیگر اینکه بزرگترین و مهمترین ویژگی کندالینی و چاکراها چیه چون قراره یک عمر زندگیمو صرفش کنم و از شما راهنمایی میخوام خواهش میکنم اگر میشه زودتر جواب بدید چون برام خیلی مهمه
  سپاسگذارم
  پاینده و موفق باشید

  1. درود. ذهن خوانی و مواردی که میفرمایید همه قدرت هستند و فرقی نمی کنه از چه طریقی به دست بیایند.
   کندالینی و جادوگری با هم فرق می کنه. کندالینی انرژی طبیعی بدن هست.
   ویژگی کندالینی، اگاهی و بصیرت هست. و در هند تمام زندگی شون را گاها صرف به دست اوردنان می کنند.

 39. درود بر شما استاد گرامی
  چند پرسش در ذهن من هست که هرجایی گشتم به پاسخی قطعی نرسیدم و هر سایتی یک چیز می‬گفت بنابراین با خود گفتم که از جنابعالی بپرسم تا به یک پاسخ قطعی برسم.
  یکمین پرسش من درمورد یانگ و یین بودن چاکراها بود و در هر سایتی که رفتم و در مورد آن پژوهش کردم به هیچ پاسخ قطعی نرسیدم؛ یکی می‬گفت که چاکراها هیچ‬یک مطلقاً یانگ و هیچ‬یک مطلقاً یین نیستند ولی می‬شود گفت برخی از آنها بیشتر یین و برخی بیشتر یانگ هستند و این‬که چاکراهای یکم و سوم و پنجم بیشتر یانگ اند و چاکراهای دوم و ششم بیشتر یین هستند و چاکراهای چهارم و هفتم به طور مساوی هم یین و هم یانگ هستند. یکی دیگر در یک سایت انگلیسی می‬گفت چاکرای هفتم در اصل یین است و یکی دیگر هم می‬گفت چاکرای پنجم یین است و یکجا دیگر میگفتند که چاکراهای یکم، سوم، چهارم، پنجم و هفتم یانگ اند و بقیه یین اند و… حال با توجه به این که هر کدام یک چیز می‬گفتند پرسش زیر برای من مطرح است که:
  1- واقعاً کدام‬یک از چاکراها یین و کدام‬یک یانگ اند یا اینکه کدام‬یک بیشتر یین و کدام‬یک بیشتر یانگ اند؟
  …………………….
  2- تفاوت اصلی یین و یانگ چیست؟

  3- مثلث روبه پایین که نماد برخی از چاکراها است چه فلسفه‬ای دارد و معنی آن چیست؟
  (آیا نماد یین است اگر نماد یین است پس چرا چاکراهای یانگ هم برخی این مثلث نمادشان است و در برخی عکس‬ها دیده‬ام که نماد ساهاسرارا مثلث روبه بالا است و در برخی دیگر دیده‬ام که نماد آن مثلث روبه پایین است و در برخی اصلا مثلث نیست و چیز دیگری است؛ دلیل مثلث روبه پایین چیست؟ آیا می‬تواند این باشد که مارا به چاکراهای پایین‬تر متصل می‬کند و سبب درک بهتر از آنها می‬شود. یا وقتی قسمت یین در نظر ما است مثلث روبه پایین و وقتی قسمت یانگ در نظرمان است مثلث روبه بالا را به عنوان نماد آن در نظر می‬گیریم و شاید هم اصلاً ربطی به یین و یانگ ندارد یا آن‬که فقط قراردادی است؟)

  4- در یک سایت انگلیسی زبان یک نفر گفته بود که چاکراهای یین به‬ طور کلی در زن‬ها قوی‬تر اند، مثلا 30 درصد فعال‬تر از مردان اند و چاکراهای یانگ در مردان قوی‬تر یا فعال‬تر اند؛ اکنون به درستی به یاد ندارم که آیا می‬گفت قوی‬تر اند یا فعال‬تر، به هر حال این دو، معانی متفاوتی دارند و اینکه هر مقوله به طور جداگانه آیا مورد تأیید شما هست یا اینکه شما آن‬را رد می‬کنید؟
  پاسخ‬های شما مورد قبول من خواهند شد.

  1. درو به نظر من برای اینکه نتیجه خوب در این زمینه بگیری بهتر هست به سایت هایی که در مورد طب سوزنی و طب سنتی چین هست سری بزنید . همه این موارد زیر شاخه علم tcm هستند.
   در بقیه کشور ها به نظریه های انها می پردازند.
   در انرژی درمانی سبک پرانیک هیلینک خیلی توجهی به یین و یانگ بودنان نمی کنه و درمان برای هد دو نوع چاکرا یکسان ست.

 40. با درود به استاد ارام
  میخواستم بپرسم آیا کندالینی میتونه باعث درد کمر و یا پا درد چه در پای چپ یا راست بشود؟

  1. سلام . در سندرم کندالینی و وقتی که مشکل داشته باشه میتونه کمر درد و حتی مشکلات ذهنی شدید ایجاد کنه .

 41. سلام استاد چند وقتی هست که بدن درد می کنه لرزش زیاد پا دارم در لیشتر مواقعی که احساس خنده یا هیجا ن یا ناراحتی دارم حالت تهوه دارم و بیشتر وقت ها این حالتو دارم ار بچگی پیش هر روانشناس و مشاور رفتم به من یا خانواده ام گفتن که انرژی فوق العاده زیادی دارم نزدیک به ۹ ماه هم میشه که بدون دلیل فشار عصبی روم هست و بی دلیل کامل عصبی هستم ایا این ها ممکنه از علامت های باز شدن کندالینی باشه؟

  1. سلام .
   برای اینکه بتونید مشکلات اینگونه را از بین ببرید بهتر هست رد دوره تجسم خلاق شرکت کنید این دوره در دو ماه و نیم برگزار می شه . هفته ای یک جلسه و میتونه مشکلات اینطوری را به خوبی برطرف کنه.
   با تمرین هایی که بهتون داده می شه میتونید کاملا روی خودتون تسلط داشته باشید .

 42. یعنی چی انرژی مونث؟!
  علامت چاکراها هم که همش مثلث روبه پایینه یعنی مونث؛ آجنا هم که میگن انرژیش مونثه، کندالینی هم که مونثه، یعنی چی یعنی تو خانمها قویتره؟
  پس ما مذکرهای بدبخت چیکار کنیم؟

  1. درود .
   منظور از مونث انرژی زن ها نیست. منظور انرژی یین هست. هر چاکرایی ممکن هست انرژی یین یا انرژی یانگ داشته باشد.
   که این دو مکمل هم هستند و می توانند با چرخش خود انرژی پرانا را بسازند.

 43. سلام ببخشید چند تا سوال ازتون داشتم
  من دختری 14ساله هستم و چشمام قهوه ایه و عاشق چشم های آبیم
  تو سایتی فیلمی دانلود کردم که ظاهرا گفته شده اگر فیلم به مدت 4تا12هفته روزانه ده بار دیده بشه چشم ها ابي میشه
  از طرفی هم گفته شده که اگر چاکراها باز باشن زود تر به نتیجه میرسید یا اگر بسته باشن شاید به نتیجه نرسید
  من از وضعیت روحی الان خودم راضیم و واقعا دوست ندارم تغییری تو اخلاق و روحیاتم رخ بده فقط میخوام چشمام ابي بشه به نظر شما بدون باز کردن چاکراها امکان پذیر هست یا نه و اینکه این تغییر رنگ چشم دائمی هست یا نه؟

  1. درود بر شما
   تغییر رنگ چشم خیلی زمانبر هست و به نظر نمی رسد به این سادگی ایجاد شود.
   باز بودن چاکراها مشکلی ایجاد نمی شود. می تونید روی چاکراهاتون کار کنید و انرا پاکسازی و بهبود بخشید و اینطور بهتر و سریعتر به هدفتون می رسید.

 44. با سلام.
  استاد گرامی من حالتی بین دستانم حس میکنم مانند حالت مغناطیس آهنربا. کاملا میتوانم حسش کنم. و اینکه میتوانم با قرار دادن دستانم در دو طرف دماسنج با فاصله و بدون لمس کردن آن. دمای دما سنج را تا 10 درجه بالا ببرم. و همچنین اگر جسمی مخصوصا نوک تیز بین دو چشمانم بگیرم با فاصله کاملا احساس مور مور شدن میکنم وحسش میکنم. نام و اسم این حالت و انرژی چیست. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. درود. این خیلی عالی هستو همه نمی تونند این کار را انجام بدهند. این انرژی پرانا هست . البته به اسامی دیگه هم شناخته می شه.
   میتونید ان را برای درمان تحت کنترل خود در بیارید.

 45. فیلمی با روشی خاص دیدم برای دریافت انرژی شاکتی پات و کندالینی
  بعد از اندک زمانی از پایین ستون فقرات فشاری منو به جلو و عقب می برد و یا حالت دورانی یعنی دقیقا از پایین ستون فقرات که پایه کندالینی از اونجا هست ولی زیاد بالا نمی اومد و بعدش هم یخورده درد داشتم
  بعد از این موضوع هم احساس خواب و خستگی و یا درد در پشت همچنان ادامه داره ولی خفیفه
  علتش چیه بلاکی هست یا …
  اصلا این متن شما رو هنوز نخوندم فقط این فیلمی که خودم دیدم رو خواستم سوال کنم ببینم نظرتون چیه
  ممنون

  1. درود . می تونه انرژی کندالینی باشه. انرژی کندالینی به طرق مختلف میتونه توی بدن تحریک بشه و البته تنها کسانی که تمرین انجام داده باشند می تونند این انرژی کندالینی را تحت کنترل خود در بیارند.

 46. سلام خیلی ازتون ممنونم که به ما راهنمایی دقیق میکنید میخوام بگم که تازه چند وقته با کندالینی اشنا شدم وقتی نشانه های بیداری کندالینی رو خوندم متوجه شدم همین نشانه ها رو قبلا تجربه کردم ولی تازگیا ینی همین دیشب مدیتیشن کردم و بعد احساس کردم کف پام داره مور مور میشه و این مور مور شدن به کمرم رسیدم و تا این که به گردنم رسید که احساس کردم این درد گردنم خیلی زیاده میتونستم صدای تق تق استوخونای کمرم رو میشنیدم و تا این که به بالا سرم رسید و بعد این من مریض شدم البته خیلی معذرت میخوام که اینو میگم من باید دو هفته دیگه میشدم و الان شدم خیلی ترسیدم واقعا این دست خودم نیست من شبا بدون ارداه خودم از ساعت 1:45 :48 شب تا 2:25:17 شب این اتفاق برام میوفته در هرشب نشانه های جدید تری پیدا میشه و حتی یه شب صدای های خیلی عجیبی میشنیدم وحال من امروز خیلیییی بده واقعا بهم بگید چطور اینو کنترل کنم که دیگه این اتفاقات نیوفته چون من امروز خیلی حالم بده

  1. درود بر شما. احتمالا انرژی کندالینی وانرژی های دیگه در بدنتون از تعادل خارج شده است. نیازی نیست بترسید . بهتر استراحت کنید تا انرژیتون دوباره تنظیم بشه.
   مدی تیشنی که انجام می دهید چه نوع میدتیشنی هستو شایداین مدیتیشن کندالینی را تحریک کرده.

 47. باسلام….من انرژی کندالینی بیش‌تر شده من حدود ۶ماه است که کار می کنم یه هفته پیش از زمین یکم بلند شدم خیلی ترسیدم نمی دونستم بتید چی کار کنم از اون لحظه به بعد سرم سوزن سوزن می شه و صورتم گرم می شه به طوری که اینقد داغ کی شه که به سرخی می رسه نمی دونم چی کار کنم ؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید؟؟؟،،

  1. درود. بهتر هست با احتیاط کار کنید و حتما کتاب کندالینی و چاکرا ها را سایت هست مطالعه کنید.
   انرژی باید کنترل بشه تا مشکلی ایجاد نکنه .

 48. استاد
  من علاقمند به کتاب شما شدم و آنرا خریداری کردم چرا بجای راهنمایی از طریق ایمیلم و علت قرار نگرفتن pdf کتا ب پس از پرداخت هزینه7000 تومنی
  ایمیل من را پاک می کنید
  این کار شایسته نیست
  اگر پاسخ مرا حد اقل در ایمیلم می دادید
  فایل پرداخت الکترونیکی آنرا ارسال می کردم

  1. سلام روز بخیر ما از شما عذر خواهی میکنیم که چنین مشکلی براتون پیش اومده از کدوم سایت خریداری کردید؟

 49. با تشکر
  بسیار تاثیر گذار بود
  کتاب را بصورت pdf الکترونیکی از طریق کتابراه خریداری کردم
  ولی متاسفانه در کتابخانه من قرار نگرفت
  و پول از جیبم رفت
  لطفا دوستان به این مسئله توجه کنند

  1. سلام. برای حل مشکلتون باید با سایت کتابراه مکاتبه کنید تا انها مشکل را حل کنند. ما دسترسی به انها نداریم.

 50. سلام استاد من با مدیتیشن چطور میتونم از قانون جذب ازوزهام استفاده کنم و اینکه علاقه ای به بیداری کندالینی نوادم یا اتفاقات عجیب فقط برای موفقیت و جذب استفاده کنم و اتفاقی نیوفته روزانه چقدر تمرین جذب کنم و چیکار کنم مرسی.

 51. سلام من نزدیک به دو هفته است که تمرینات کندالینی را انجام می دهم روزی سه ساعت تمرین می کردم و نیروی بسیار قوی را در کمرم احساس می کردم که در حال تکان خوردن بود حتی بارها باد خنکی را در سرم احساس می کردم . دوبارهم حالم خیلی بد شد به طوریکه نتوانستم تمرینات را انجام بدهم اما پس از اینکه خوب شدم تمریناتم را ادامه دادم تا اینکه دیشب وقتی تمرینات را انجام میدادم بیشتر از هر دفعه ان نیرو را حس کردم و ان خیلی تکان می خورد من دو ساعت تمرین کردم بعدشم با سختی خوابم برد توی خواب دیدم به یکی از ارزوهای بزرگم رسیدم وقتی صبح شد و ازخواب بیدار شدم و شروع به انجام تمریناتم کردم، هیچ نیرویی را در کمرم احساس نکردم ولی از وقتی بیدارشدم احساس ارامش زیادی می کنم و اصلا دوست ندارم با کسی دعوا کنم به نظرتون چه اتفاقی افتاده که من دیگر اون نیرو را حس نمی کنم؟

  1. درود
   در کندالینی تجربیات افراد خیلی متفاوت هست. به همین دلیل نمی تونیم دقیق در این زمینه چیزی بگیم. معمولا در کمر احسا حرکت ایجاد می شود.

 52. سلام استاد من یه سوال داشتم به نظر شما من مدیتیشن کار میکنم الان بعضی موقعی ها خیلی گریه میکنم بعد چند ساعت بعدش انگار مثل بچه ها میشم از تمام قلبم میخندم انگار کلی انرژی میگیرم من مدیتیشن کار میکردم اصلا گریه نمیکردم الان چند روز همه اش گریه میکنم یه روز مدیتیشن کار میکردم گریه میکردم بعد یه صحنه دیدم مثل اینکه یه دانه گذشتن زیر خاک بعد از زیر خاک اومده بیرون مثل گل من انرژی کند الینی رو هم حس کردم تا حالا چند تا صحنه هم دیدم ولی من هیچی از صحنه ها متوجه نشدم ولی همه رو تو هشیاری کامل دیدم من کلی مدیتیشن انجام میدم به نظر شما برم زیر استاد بهتر یا خودم تنهای ادامه بدم من از پایین کامل حسش میکنم بالا هم میای اون انرژی الان من دقیقا چکار کنم

  1. درود
   دوست عزیز بهتر است زیر نظر یه متخصص در زمینه مدیتیشن تمریناتخود را ادامه بدید که مشکلی ایجاد نشود.

 53. سلام استاد آرام.
  من علاقه خیلی زیادی به مسائل چاکراها و… دارم و دوست دارم چاکراهام فعال بشن،ولی با این اوصاف حرف بعضی ها منو میترسونه.دلم میخواد از راه درست چاکراهامو باز کنم مخصوصا کندالینی و درست ازشون استفاده کنم و کمترین آسیب ،میشه کمکم کنین؟؟سنم هم زیاد نیست.
  خیلی مچکرم.

 54. با سلام و درود
  من ]چند سالی هست که در زمینه چاکراها مطالعه میکنم و شاید بخاطر سن کمی که دارم استعداد هاله بینی رو خیلی سریع کشف کردم. اما اتفاقی که اخیرا برام افتاد این بود که یک نیمه شب بعد از اینکه نماز شب خوندم روی زمین دراز کشیدم و احساس کردم در ناحیه ی معدم یک انرژی سنگینی میکنه اهمیتی ندادم تا اینکه احساس کردم داره به سمت بالا حرکت میکنه و اینقدر این احساس قدرتمند بود که برای لحظه ای ترسیدم که شاید واقعا چیزی روی بدنم در حال حرکته این انرژی خودش رو به سختی به بالا میکشید و وقتی به قلبم رسید انقدر به بدنم فشار اورد که دستمو به سمتش بردم و لمسش کردم از ان لحظه به بعد همونجا متوقف شد اما هر از گاهی در ناحیه قلبم حرکتی رو احساس میکردم که حدس میزدم ازجانب همان انرژی باشه. دیروز بازهم به حالت خوابیده در حال استراحت بودم که خنکایی در گلوگاهم حس کردم و انگار چیزی به همراهش رد شد. من منبع دیگری برای پرسیدن ندارم و اینجا تنها جایی بود که دیدم تجربیاتشونو به اشتراک میذارن. این احساسات ناشی از چی میتونه باشه استاد؟ تشکر از وقتی که گذاشتید.

  1. درود
   این تجربه می تونه به دلیل برونفکنی یا پرواز روح باشه و هم میتونه به دلیل تحریک شدن انرژی کندالینی باشه.
   میتونید با تمرین تقویتش کنید
   موفق باشید

 55. سلام استاد.
  من مِي دونم كه چند تا از چاكراهام بسته س . نمي دونم از كي ولي تبديل به آدمي شكاك ، داراي عدم قدرت تصميم گيري ، عصباني، پرخاشگر، عدم اعتماد به نفس ، نا اميد ، خسته و بي حوصله و بدون علاقه به داشتن رابطه عاطفي و جنسي شدم .
  چندين بار يوگا كار كردم خودم اما من واقعا تمركز ندارم . اصلا نمي تونم تمركز كنم . تا مِي خوام تمركز كنم عصب وسط بين دو ابروم تحريك مِي شه .
  نا گفته نمونه كه من حس ششم بسيار قوي داشتم و هنوزم كمي از اون هست .
  تصميم گرفتم كه يه ماه برم هند و يه دوره يوگا ببينم و چاكراها رو پاكسازي كنم ولي نمي دونم براي مني كه تا الان حرفه اي يوگا كار نكردم آيا اين تاثير گذار هست يا نه .
  ضمن اينكه شما فرمودين بايد حتما زير نظر استاد چاكراها رو پاكسازي كرد و كلا كنادلين رو بيدار كرد . الان مِي فرمايين من چطور مِي تونم شروع كنم . من بيشتر مِي خوام به آرامش برسم و همون آدم قبلي بِشم . از ايني كه هستم واقعا درمونده و خسته م .
  لطفا جواب بديد . ممنونم

  1. درود بر شما
   دوست عزیز توصیه می شه دوره جذب و تجسم خلاق را در اپلیکیشن تجسم خلاق بگذرونید . خیلی می تونه بهتون کمک کنه .
   ار راه کار رکدن روی چاکرا ها سالها باید وقت بزاری تا کمی این مشکلات تغییر کنه .
   با ارزوی موفقیت شما

 56. سلام استاد
  ی مدت برون فمکنی و مدیتیشن انجام میدادم.
  بعضی وقتا یچیزی رو زیر پوستم حس میکنم..از نزدیکی دستگاه تناسلی شروع و به چاکرای تاج میاد ولی این حالت برام پیش میاد حالت تهوع میاد سراغم..این نیرو میتونه کندالینی باشه؟

  1. درود
   به نظر می رسه برون فکنی باشه .
   البته حس بیرون اومدن حالت تهوع نداره بیشتر ترس داره.
   شاید هم یک انرژی منفی هست که در ناحیه شکم خودش رو نشون می ده.
   نمی شه دقیق گفت علت چی هست.
   اگه انرژی درمانی بلد هستید با جارو کردن می تونی اون رو از بین ببری.
   موفق باشید.

 57. درود . مطالب خوبی بود. من قبلا این انرژی رو تجربه کردم . که با زیبایی بی نظیری همراه است
  سرشار از انرژی ناتمام شدنی

 58. چون قصد دارم دوباره یوگا رو به خاطر آرامش ادامه بدم خیلی برام مهمه ریشه این اتفاقا رو بدونم.ممنون

 59. سلام خدمت شما,من حدود دوسال پیش شش ماه کلاس یوگا رفتمو عبادت زیاد کردم.این اواخربا احساس گر گرگفتگی و صدایی در گوشم از خواب میپریدم .سایه هاو صداهای جالبی میدیدم و میشنیدم حتی بوهای عجیب.به قدری گاهی میترسیدم که ترجیح دادم کلاس و رها کنم ولی تا شش ماه بعد این عوارض شدید با من بود که البته قبل از کلاس یوگا هم من خوابهایی ک اکثرا حقیقی بود و از آینده خبر میداد میدیدم اتفاقای عجیب واسم میفتاد اما به اون وضوح موجوداتی رو نمیدیدم ک حرف بزنن حتی جسم لطیفی مثل باد داشتن .به روان پرشک مراجعه کردم آزمایش دادم ودارو مصرف کردم فایده نداشت حتی دکتر بهم گفت ۵ درصد آدما همچین استعدادایی دارن اما شما مشکل ذهنی داری ک به هر صدایی توجه میکنی ک همون موقع صدایی اومدو خودش ترسید یه عده میگفتن موجودات ماورایی مثل جن هستن ولی از طریق ارتباطی ک میگرفت خودشو روح معرفی میکرد بعد این همه ترس کم کم بهتر شدم ولی الان انگار با ذهن من لینکه هر بار ک بهش فکر کنم میاد این باعث شد ب این نتیجه برسم که این ضمیر ناخودآگاه خودمه ک اطلاعات زیادیم ازم داره.میخوام نظر شما رو به عنوان استاد بدونم؟

  1. درود
   ممکن هست نظر پزشکتون کاملا صحیح باشه. ولی موجودات انرژی کی رونمی تونیم انکار هم بکنیم.
   95 درصد جهان وهستی از نظر ما پنهان هستند !!
   که هر کدام می تواند با مشخصات شما صدق کنه.
   می تونید با تقویتانرژی ها و هاله درونی تان ب روی خودتون تسلط پیدا کنید

 60. سلام استاد من دو سه روز هست به شدت اشتیاق به مطالعه این مباحث دارم و خیلی علاقه به وصل شدن به منبع این انرژی هستم خیلی از مواقع تو خواب احساس می کنم بدنم سبک شده و قادر به پرواز هستم مثل اینکه وقتی روی اب می تونی بمونی و حس سبکی داری آیا این احساس و خواب ربطی به موضوعی خاصی داره یا فقط یه خوابه؟

 61. سلام استاد ایا باز شدن چاکرا ها باعث بیدار شدن انرژی کندالینی میشه؟ من دوس دارم چاکراهامو فعال کنم اما به هیچ وجه دوست ندارم کندالینی بیدار شه راهی هست؟

  1. چاکرا ها باز هستن و بسته نیستند ومی تونید بیشتر تقویتش کنید. باز کردن بیتشر چاکراها منجر به بیداری کندالینی نمی شه مگر اینکه تمرینات را اشتباه انجام بدید
   به همین دلیل هست که می کگگن بدوناستفاد انجام ندید.

 62. سلام استاد من شدیدا علاقمند به فعال کردن چاکراها یاهمون قدرت پنهان شده هستم بجز کندالینی به چیزی نمیتونم فکر کنم و حاضرم هر ریسک و خطری در این راه رو بپذیرم شما میشه راهنماییم کنید واسه ی رسیدن به این هدف من خواهش میکنم استاد

  1. درود بر شما
   حالا که ریسک ان را می پذیر می تونیداز کتاب کندالینی و چاکرا های استفاده کنید . تگنیکی را در دوره تجسم خلاق داریم به نام ادمک مغزی این می تونه به فعال سازی کندالینی کمک کنه . این دورهالان داره به صورت اپلیکیشن اندروید اجرا می شه

 63. سلام , من یه دختر 15سالم
  خیلی دوست داشتم انرژی داشته باشم
  و یه انسان ماورایی باشم
  اول علاقه مند به متافیزیک شدم و بعد چون ربط به فلسفه داشت شروع به خوندن فلسفه کردم
  از طریق بعضی از کلماتی که تو فلسفه بود به این سایت دسترسی پیدا کردم
  کل نظرات و جواب های شما رو خوندم
  من از وقتی راجبه این انرژی فهمیدم که سه روز بیشتر نیست , همون روزه اول سردرده وحشتناکی گرفتم که از خط ابرو هام شروع میشد تا به بالا که دیشب درده خیلی خیلی بدی داشتم و یه بارم بالای ستون فقراتم تیر کشید
  و احساس ناتوانی دارم
  اینا میتونن مربوط به انرژی کندالینی باشن؟

 64. خیلی ممنونم
  ولی این یکی دوروزه خیلی اذیت کرده کندالینی پوستم کاملا خشک شده مخصوصا صورتم و پوس پوس میشه و پشت درد ول نمیکنه کلا

 65. استاد امروز شرو به گوش کردن اصوات مخصوص هر چاکرا شدم ولی یهو از پشت کمرم تا نزدیکی گردنم شرو به سوزن سوزن کرد اول خوشحال شدم ولی بعدش تا حالا پشت درد دارم این مشکلی ایجاد نمیکنه کندالینی در مرحله خاصی گیر نکرده؟
  بازن ببخشید زیاد سوال پرسیدم

  1. درود
   کندالینی جابجا می شه و ممکن هست در جایی گیر کنه.
   علاوه ب گوش دادن اصوات بهتر است پاکسازی چاکراها را انجام بدید

 66. خیلی ممنون به خاطر راهنمایی سوال دیگه ای هم داشتم
  از علائم فعال شدن کندالینی که گفتید من دو موردو دارم یکی کز کز شدن و مور مور شدن رو در پشت کتف و دست دارم و اواخر حالت تهوع های بی دلیل دارم البته موقع مدیتیشن احساس گرمارو در بازو و شکم دارم ایا از علائم ایجاد کندالینی یا به صورت عادی اینطوره
  و البته بازهم بگم که احساس گرما در شکمم انگار که چیزی در نزدیکی ناف میترکه و یهو انرژی در بدنم پخش میشه که با بیقراری همراهه و دوباره اروم میشم
  از اینکه راهنمایی میکنید و کمک میکنید خیلی ممنونم

  1. درود
   از علائم کندالینی هست.
   استرس و عصبانیت می تونه مشک ایجاد کنه . این دور رو از بین ببرید .
   خودتن را اروم نگهدارید
   موفق باشید

 67. سلام استاد
  من مدتی تمرینات تلکینزیو انجام دادم ولی در قسمت چاکراها به تمرینات چاکرای چشم سوم و تاج بیشتر علاقه مند شدمو تنرینات چاکرای چشم سوم رو زیاد انجام دادم الان هم تاثیر زدی از اون توی زندگیم میبینم حتی برای حادثه های خیلی بزرگ میتونم تشویشو استرسو قبل حادثه حس کنم
  الان میخواستم بپرسم که ایا تمرین فقط بر روی چاکرای چشم سوم خطری داره
  و اینکه چه کینزی با چشم سوم ارتباط بیشترس داره

  1. درود
   قدرت نباید استرس ایجاد کد. شما الان استرس ونگرانی رو تجربه می کنید برای اینکه هم چشم سوم رو فعال کنید و هم مشکلی نداشته باشید بهتر است روی بقیه چاکراها کار کنید . برای اینکه بهتر روی چاکراها کار کنید بهترین روش مراقبه است.

 68. استاد اگه میشه بگین چطور روی چاکرا ها کار کنم که زود بهش برسم من مدتی بود که فکرهای منفی میکردم ولی به جای این کار ها خدا را تو دلم نشوندم تو مدرسه ی ما یک فردی مثل شما ایشون کندالینی شان فعاله و به هر سوالی پاسخ میدن استاد من دو سه بار هم یک چیزهایی مانند حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن کردم آیا کندالینی فعال است من الان چند روز که شما گفتین تمرین انجام ندم

  1. امیر جان بهتر به درست برسی و فعلا کندالینی رو فراموش کنی.
   البته اگه می خوای فعال کنی بهتر از کتاب کندالینی و چاکرا ها شروع کنی
   موفق باشید

  1. دوست عزیز برای شاگرداول شدن نیازی به این کار ها نیست فقط درست روبخون . اگه در درس خوندن مشکلی هست دوره یادگیری سریع واسان را انجام بده.
   با فعال کردن کندالینی نه تنها شاگرد اول نمی شی بلکه ممکن هست درست رو هم رها کنی.
   http://aramgroup.ir/product/%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%b9%d9%87-%d9%88-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9-%d9%88-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86/

 69. البته گفتیم که باید کاری انجام ندم ولی از خدا کمک خواستم و موفق میشم استاد وقتی مدیتیشن کار میکنم ابر هام مورمورمیشه من انتقام جو بودم ولی عهد بستم اگه این انرژی بیاد تو زندگیم به همه کمک کنم

 70. سلام استاد
  آیا به شیطان پرستی و کابالا و احظار جن و روح ربط داره .مدیتیشن و پوگا و کندالینی و این موضوعات…
  ممنون

  1. درود
   یوگاو کندالینی شرقی هستند و شرقی ها کاملا با کابالیست و احضار جن و روح فرق م یکنه. احضار روح و جن بیشضتر د رکشور های اروپایی هست.
   یوگاو کندالینی بدون مشکل هستند.

 71. سلام خدمت استاد عزیز
  یه سوالی ذهنم مشغول کرده بود
  که پرواز روح با کندالینی ارتباط مستقیم داره یا به طور دقیق تر بگم پرواز روح به فعال بودن انرژی کندالینی نیاز داره و اگر نه . باعث فعال شدنش نمی شه
  می خوام پرواز روح یادبگیرم و چون گفتین تمرینات کندالینی باید با احتیاط زیاد انجام بشه نمی خوام الآن انجامش بدم
  …..

  1. درود بر شما
   پرواز روح و برونفکنی اختری ربطی به کندالینی نداره . ولی کندالینی باعث بهتر شدن پرواز روح می شه

 72. من شش روز است که کندالینی من فعال شده است ولی پا هام سست شده سرم درد میکنه وقتی جلو آیینه می رم خودم رو شکل شیطان یا حیوانات میبینم استاد لطفا کمکم کن چیکار کنم و استاد میشه آدم خودشو خوشگل کرد یا تو چشم معلمها عزیز شد آیا میتونیم

  1. درود بر شما
   امیر جان برای خوشگل شدن و عزیز شدننیازی به فعال کردن کندالینی نیست بهتر تکنیک های روانشناسی رو بدونید یا در دوره کارشناس تجسم لاق شرکت کنید .
   بای اینکه کندالنی تون اروم بشه بهتر یه مدتی هیچ تمرین انجام ندید . هیچ تمرین . حتی برای اروم شدن!
   موفق باشید

 73. با درود خدمت شما تعدادی سوال ذهنم را مشغول کرده که فقط باید از کسی بپرسم که تجربه دارد لطفا جواب منو بدید

  1. درود بر شما
   انرژی که در بدن به طور عادی وجودداره پرانا یا چی گفته می شه. در برخی از ورزش های رزمی این انرژی رو تقویت می کنند که باهاش میتونه ضربه بزنند یا چیزی رو بدون تماس حرکت بدند. که در واقع همانانرژی پرانا هست.
   انرژی کندالینی در پایین چاکرای قاعده ای هست و فقط در بدن انسان قرار داره و با تکنیک هایی میتونی اون را تقویت کنید که چندین برابر انرژی چی یا پرانا هست.
   و بیشتر برای اگاهی استفاده می شه

 74. سلام استاد
  ممنون ازهمدردی شما.البته خیلی از بر نامه ها رو دارم دنبال میکنم وتاثیر خاطرات منفی کمتر شده ولی بجهت اینکه رشته تحصیلیم یه رشته تعقلیه ، متاسفانه توی ایمانم در خصوص زنده بودن اموات نا خود آگاه تاثیر گذاشته البته علم دارم که اموات زنده ان اما گویی به اندازه کافی باور ندارم ،وچون مادر عزیزم تو این دنیا بیمار بودن وخیلی درد کشیدن فقط آرزو دارم یکبار یه جوری بفهمم که در آرامشه. متشکرم از کمک شما

  1. کاملا حق با شما. بله انها زنده هستند . تا این که ما به این باور برسیم چون انها را نمی بینیم سخت است. ولی فکر می کنم در جایی که قرار دادند از درد خبری نیست و آرامش دارند.
   انشالله که برنامه ما بتونه بهتون کمک کنه و آرامش رادوباره به شما برگردونه.

 75. خیلی ممنون استاد عزیز بابت پاسختون. میشه بفرمایید منظور از شتابزده تصمیم گرفتن و کنترل چی هست اگر در چند خط کوتاه توضیح بفرمایید خیلی ممنون میشم ؟.

  1. انرژی شما در این دوره به دلیل تحریک انرژی خیلی زیاد است و ممکن است تصمیم های مهمی را بخواهید بگیرید و این مشکل زا است. بهتر است تصمیم هایی که در این زمان می گیرید سنجیده و بدون هیجان باشد تا تسلط بیشتری بر روی انرژیتان داشته باشید
   موفق باشید

 76. سلام میخواستم بدونم آیا شما به هیچ وجه کار احضار روح اموات رو انجام نمیدین چون خودم خیلی دلم میخواد فقط یکبار باروح مادرم ملاقات کنم چون زندگی برام خیلی سخت شده، ویا آدرس افرادی که در این زمینه تخصص دارند رو نمیشناسید؟ متشکرم

  1. درودبر شما سارای عزیز.
   خیلی متاسف هست که این اتفاق افتاده است. امیدوارم مادرتون در پناه خدا ارامش داشته باشد.
   روش احضار روح را به دلایلی که مشکل ایجاد می کند انجام نمی دهیم .
   اما اگر خاطرات و فکر کردن به او شما را اذیت می کند تا بی تابی می کنید . برنامهای را تداک دیده ایم که می تونه کمک کنه .
   این تکنیک روش از بین بردن تاثیر اتفاقات ناگوار در زندگی است
   تا چند روز دیگه اطلاعات کامل ان در سایت گذاشته می شه
   موفق باشید.

 77. سلام آقای آرام من احساس انرژی عجیبی در بدن دارم احساس بی قراری و بی تابی میکنم این احساس مثل این میمونه که انرژی پرقدرتی درون من هست و حتی میتونم وزنش رو در بدنم احساس کنم / احساس می کنم که این انرژی هر طور شده خودش رو به بیرون میخواد آزاد کنه مثل اینکه موجودی درون بدن شما محصور شده باشه …به شدت به گرفتگی های اعضلانی دچار میشوم جوری که روزی نیست که بدون این بدن دردها سپری نشه…بسیار جوان هستم و میدانم اثرات سنی نمیتواند باشد…
  هفته قبل هم برای اولین بار مدیتیشن کردم و در مدیتیشن با چشمان بسته یگانگی خدا رو در ذهنم فریاد میزدم که ناگهان از بین ابروهایم از رنگ نارنجی یا زرد عبور کرده و وارد دنیای بنفشی شدم و بعد ان به دنیا کاملا سیاه ولی پر از ارامش و در تمام این
  پروسه احساس میکردم بدنم پر از الکتریسته میباشد و بین دو ابرو لرزش عجیبی افتاده بود….از شما سوال داشتم که اینها نشانه چیست متاسفانه به علت خارج از ایران بودن دسترسی فیزیکی به مجموعه شما رو ندارم .
  خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  باتشکر.

  1. درود بر شما
   دوستعزیز می تونه از تاثیرات کندالینی باشه.
   تمرین هایی که انجام می دید با شدت کمتری باشه .
   بهتر هست ارامش را بیشتر تمرین کنید . انرژی خیلی خوبی دارید بهتر ان را کنترل کنید.
   هیجان زده نشید و شتابزده تصمیم نگیرید.
   موفق باشید

 78. سلام
  من گذشته خوبی نداشتم و کارهایی در گذشته کردم که هنوز نمیتونم خودم رو ببخشم و ذره ای خودم رو دوست ندارم
  سرکوب هایی در گذشته داشتم که وقتی بهش فکر میکنم میزنم به سیم آخر و هر روز با این درد زندگی میکنم چطور میتونم برای رسیدن به کندالینی این ها رو فراموش کنم یا به عبارتی باهاش کنار بیام؟
  اگه کمکی بکنید حتما و حتما دعا گویتان هستم چون به زندگی یک انسان سرو سامان دادید
  ممنون

  1. درود بر شما دوست عزیز .
   برنامهای که بهتر است شما ازش استفاده بکنید تا بتونید گذشتتون را ببخشید و بتونید چیز هایی که خودتون را سرکوب کرده اید را ترمیم کنید دوره تحول است است که تا چند روز دیگخه به سبک جدید اجار می شه .
   http://aramgroup.ir/31121/%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%d8%aa%d8%ac%d8%b3%d9%85-%d8%ae%d9%84%d8%a7%d9%82-%d8%b4%d9%88%db%8c%d8%af/
   میتونید در این بخش پی گیری کنید .
   موفق باشید

 79. سلام استاد
  لطفا راهنمایی بفرمایید برای یادگیری تکنیکهای پرواز روح من چه کتابهایی رو باید مطالعه کنم البته من فقط چند هفته است تمرینات رویا بینی رو انجام میدم وتجربه چندانی ندارم ولی بسیار مصر وعلاقمند به یادگیری ارتباط به ارواح امواتم هستم. سپاس ازشما

  1. درود
   معمولا تکنیک های پرواز روح طولانی وقت باید انجام بدید /
   قرار بود در مرکز دوره ای را برگذار کنیم که فرصت نشد.
   کتاب هایی که د رایران هستند می تونید کتاب هنر رویا بینی کارلوس کاستاندار را بخونید
   کتاب پرواز روح ترجمه اقای جمالیان کمک می کند.
   کتابی که دقیق بتونه جوابگویی همه سوالات باشه را سراغ ندارم.و کتاب جامعی را در این زمینه ندیدم.
   موفق باشید

 80. سلام بر شما
  استاد میشه راهنمایی بفرمایید آیا ارتباط با ارواح اموات امکانپذیر است یا نه ؟واگر جواب مثبته احتیاج به کسب چه آموزشها یا تجاربی است؟ ممنون از راهنمایی شما

  1. درود بر شما
   دوست عزیز مهرداد جان . معمولا ارتباط با ارواح را از طریق احضار روح انجام می دهد. ولی ما احضار ورح انجام نمی دیم به دلیل مشکلاتی که بعدش برای فرد ایجاد می شه.
   ولی می تونید پرواز روح رو یاد بگیری که خودتون ان روح رو ببینید . البته کمی تکنیکاش سخت تر هست
   موفق باشید

 81. سلام و درود بر شما
  استاد، همانطور که می شود کندالینی را فعالسازی یا بیدار کرد،آیا میشود غیرفعال یا خاموشش کرد؟
  اگر در هنگام فعال کردن کندالینی به مشکلی خوردیم و چاکراهای ما پاک نبود یا مسدود بود چیکار باید بکنیم به کی مراجعه بکنیم؟آیا در صورت اشتباه راه فراری هست یا نه؟

  1. درود بر شما
   علی جان شما م یتونید راحت ان را فعال کنید و لی راحت نمی تونید ان را غیر فعال کنید.
   غیر فعال کردن ان خیلی سخت است و معمولا افرادی که در این موقعیت بتونند کمک کند خیلی کم هستند.
   پس با احتیاط عمل کنید و ابتدا چاکراها را تمییز کنید بعداقدام به فعال سازی کندالینی کنید .
   البته جای نگرانی نیست چون بعد از مدتی که تمرین ها را انجام ندهید دوباره ارامش بر می گردد
   موفق باشید

 82. با سلام
  استاد اگه لطف کنین میخواستم جلسه خصوصی در مورد کندآلینی )(آزاد سازی )با خودتون داشته باشم .اگه ممکن باشه
  ابراهیم جعفری -تبریز
  البته سوتفاهم نشه هزینه آزاد سازی کندآلینی رو هم تقدیم میکنم خدمتتون
  جسارتا خیلی نیاز دارم به آزادسازی کندآلینی .
  یعنی زندگیم وابسته شده بهش .
  بخاطر خدا ردم نکنین متشکرم

  1. درود بر شما
   دوست عزیز ابراهیم جان چند جا پیام داده بودید متاسفانه الان برنامه ای را برای کندالینی نداریم.
   در ایندهاگه برنامهای بود حتمااطلاع می دیم.
   موفق باشید

 83. درود مجدد بر استاد..
  واقعا از شما ممنونم با اینکه خیلی از سوالتمو به دلیل های مختلف سر بسته جواب دادید ممنون اما کاملا منظورتون رو فهمیدم …
  واقعا ازتون ممنونم که همیشه پاسخگو و راهنمایی برای دوستان هستید..
  امیدوارم همیشه سلامت و تن درست باشید.. بازم ممنون

 84. شرمنده استاد ولی یه چیز دیگه هم یادم رفت بپرسم.. من که این تمرینات رو انجام میدادم و در حدی که دلیل اصلیش کمک به دیگران و وقف کردنش برای دیگران بوده همیشه واسه همین به فکر این بودم که سعی بر درمان دیگران داشتم
  یکی از اقوامم چند جوجه غاز داشت که یکیشون مریض بود.. من به نیت این که شاکتی رو به دستام بفرستم برای درمان شاید بشه درمانش کرد ..برای امتحان دستم رو خیلی ارام روی بدنش گذاشتم و با فکر خدا شاکتی پخش کردم و سعی کردم به دستام بفرستم.. که دیدم اون جوجه غاز مریض زیر دستم جون داد و مرد بدون اینکه بهش فشاری وارد کنم.. اینو دیگه واقعا توهم نمیدونم و میخوام بدونم ایا صلاح میبینید که من کندالینی رو از دهنم دور کنم یا اینکه دوباره شروع کنم برای تمریناتش چون بدنم دو ماهی هست که حدودا پاکه و حاللت و حس خوبی برای شروع دوباره و تصمیم به اکتشاف در اینکار دارم و با قول اینکه دیگه هیچوقت افکار منفی و رفتار های غیر انسانی (داشتم ولی نه اینکه از انسانیت دور شده باشم) نداشته باشم .. ممنون میشم که راهنماییم کنید.. ممنون میشم

  1. درود بر شما.
   نیما جان برای درمان با انرژی قوانینی هست و باید انها را رعایت کرد که به دیگران اسیب وارد نشود . اگر علاقمند بهانرژی درمانی هست باید یاد بگیرد و و اینکه همین طور انرژی بدید گاهی اوقات خوب و در برخی مواقع هم دچار مشکل می شوید. البته دقیقا نمی توانیم بگیم مشکلی که ایجاد شده به دلیل کار شما بود یا خیر.
   در برخی روش ها همین طور انرژی می دند ولی برون ریزی اتفاق میفته.
   بهترین روش درمانی باانرژی رومن پرانیک هیلینک می دونم چون بسیار دقیق و علمی انرژی درمانی را مورد بررسی قرار داده و تکنیک های ان را اموزش داده.
   من ریکی و خیلی از روش های درمانی دیگه رو گذاروندم تا با پرانیک هیلینگ اشنا شدم . این تکنیک فوقالعاده است.
   م یتونید کتاب انرژی درمانی مقدماتی را از سری کتاب های پرانیک هیلینک نوشته استاد چوا کوک سویی مطالعه کنید
   موفق باشید

 85. درود به دوستان گرامی قبلا این پست رو گذاشتم ولی درج نشد تا حواب سوالاتمو بگیرم ..خواهشا درج کنید تا از تجربه های استاد در مورد سوالاتم به جواب برسم..
  درود استاد من خیلی در مورد اسم شما شنیدم الان هم اتفاقی این سایت رو دیدم که شما جواگو هستید..
  چند تا سوال داشتم خدمتون اگه پاسخگو باشید ازتون ممنون میشم..
  من خیلی تحقیق کردم در مورد کندالینی و انگار سرنوشت منو کشوند به سمت اینکار البته چند ماهیه که بیخیالش شدم.چون سر همون دوراهی بزرگ گیر کردم زندگی یا اکتشاف..
  با عرض پوزش باید بگم که یوگا رو اصلا قبول ندارم و حس میکنم روشی شیطانی و در پشتش کفر امیزه و اغلب کسایی رو که دیدم ضربه دیدن ..
  من خودم بعد از تحقیق های زیاد شروع کردم به تمرین سالها قبل پخش شدن انرژی رو در خودم میمیدم و میدونستم این چیزی مهم باید باشه تا کندالینی اومد تو زندگیم و فهمیدم که این پرش های و لرزش های ناگهانی همون حرکت شاکتی هستش..
  تمریناتمو با خوردن سه لیوان اب ده دقه قبل از مدیتیشن شروع کردم و سعی کردم که خلاقیت توی اینکار داشته باشم واسه همین قبل از شروع اسمای خداوند رو صدا زدم و از خود خدا درخواست کمک کردم تا اگه لایق چنین قدرتی باشم خودش بهم کمک کنه..
  میتونم بگم توی چهارمین جلسه که معمولا حدودای اذان صبح انجام دادم شاکتی های فوق العاده قوی شروع به حرکت کردن ناخوداگاه چشمام به سمت پیشانی رفتن و توی تونلی حرکت کردم.. یهو حس کردم توی یه دنیایی هستم که گل و گیاه هاش آبی رنگ هستن (البته بگم بعد از عبور از هر چاکراه یه لرزش شدید داشتم.. روی اناهاتا خیلی گیر کردم ولی ویشودهی رو راحت رد کردم اینارو از فشار روی اون نقطه ها فهمیدم..) بعد ناگهان یه موجود ابی رنگ که درخشان بود رو دیدم و صورتش اومد جلوی چشام .البته فقط نیمی از صورتش.احساس خوبی داشتم انگار خوش امد گویی کرد باهام صورت لطیف و فوق العاده زیبایی داشت.. بعد دیگه کمی ترسیدم و اروم شدم و برگشتم.. دوباره خواستم تلاش کنم که تکبر منو گرفت و دیدک توی تونلی سیاه دارم میرم البته توقف کردم و خاتمه دادم به اون تمرین اون شب
  میخواستم بدونم این موجود چی بود؟ دقیقا شبیه فیلم اواتار بود قیافش..
  بعد از اون توی بیداری چندین بار نور دیدم البته به روی خودم نیاوردم چون خونده بودم موجودات منفی سعی بر ترسوندن و یا ارتباط باهام خواهنند داشت برای انحراف..البته بگم پوستم خارش های شدیدی گرفت که میدونم همون خروج مریضی ها بود و واقعا بگم حدود دو ساله سرما نخوردم

  باز تمریناتم رو انجام دادم یه بار بعد از تمرین چشام رو باز کردم و سعی کردم شاکتی رو به دستهام بفرستم… اون شب اطراف دستم مثله جریان های رعد و برق ولی خیلی نازک قرمز روی انگشتام دیدم و با دستام سعی به کشیدنشون داشتم.. اینقدر اینکارو کردم که اخرین لحظه تونستم شبیه یه چیز گرد دو سانتی رو درست کنم.. (هنوز و هنوزه من با خودم میگم توهم بود و نمیتونم اصن باورش کنم)
  میخواستم بدونم عایا واقعی بود؟ و چرا رنگ قرمز بود انجامش ندادم چون رنگ قرمز رو کمی ترسیدم چون قرمز رو حس میکنم رنگ شرارت باشه
  سوم اینکه یه بار موقع مدیتیشن حدود 40 دقه که گذشته بود ناخوداگاه حالت خلسه داشتم یه تصاویری دیدم که شبیه سر یه انسان مثل نقاشی بود که داخلش مغز بود.. از ذهنم خارجش کردم و دوباره یه تصویر مثل امواج اب دیدم دوباره از ذهنم خارجش کردم بعد از چند دقه که بدنم رو ریلکس کردم و ماهیچه هام رو بیدار کردم بعد از نیم ساعت به یکی از شبکه های اجتماعی زدم دقیقا یه تصویر رو دیدم که سر انسان بود با مغز عین همون تصویر و یکی هم امواج یه دریا …
  میخواستم بدونم مگه کندالینی من بیدار شده که اینده بینی داشتم؟
  چون هنوز بعد از چهار ماه کنار گذاشتن بعضی وقتا میتونم خیلی کم فکر خونی کنم در حد کلمه به ذهنم میرسه حس میکنم قراره از این کلمه استفاده قراره بشه و میشه…
  چون دیگه اینکار رو انجام نمیدم چون یه بار موقع تمرینات حضرت عزراییل رو صدا زدم و کیلید کردم رو اسمای مختلفش بعد از چند دقه حس مرگ داشتم انگار مرگ کنارم بود.. ازش خواستم که موجودات پلید رو ازم دور کنه احساس کردم عصبانی شد و پاهام حدود ده سانت به بالا میرفت اینقدر امام زمان و امام رضا رو صدا زدم تا اروم شد..
  میخواستم بدونم ایا واقعا میشه با چنین فرشتگانی با این کار ارتباط داشت یا اون موجودی پلید بود؟ یا اصن همه اینا توهمات منه..
  دیگه بعد از اون که الان چهار ماه هست تمرینی نداشتم ..
  یکی هم اینکه موقع تمرین تصاویری مثل تصاویری که در مصر باستان به شکل حروفای عجیب و غریب و به رنگ قرمز میدیدم البته حس بدی بهش داشتم میخواستم بدونم اونا چی هستن؟ اشکال عجیب و غریب..
  ممنون میشم که به این سوالهایی که برام پیش اومده جواب بدید.. شرمنده خیلی طولانی شد.. پیشا پیش برای وقتی که گذاشتید برای خوندن ممنونم..

  1. درود و سلام مجدد .
   نیما جان کار باکندالینی باید با احتیاط زیاد باشه . البته برای همه دوستان اینطور فعال نمی شه. و کاربران عیزی نباید انتظار تجربیات نیما را داشته باشند.
   چون همه انرژی بدن تحریک می شود توهمات به شدت در بدن شکل می گیرند و بههمین دلیل باید با احتیاط زیاد به کندالینی بپردازید.
   اجازه بده مثالی بزنم شما با اتوموبیل تون با سرعت 50 تا دارد از خیابان رد می شوید این حالت عادی بدن است. حالا اگر سرعت شما 5 برابر شود و 250 تا شود کوچکترین خطا ممکن است برایتان گران تمام شود. پس با احتیاط رفتار کنید و قبل از انجام هر کار ی در این حالت جانب احتیاط را نگهدارید .
   تجربیات خوب یدارید . این ها عالی هستند. جهان بسیار ناشناخته است. اینهاتجربیات شما از جهاناست. سعی به تفسیر انها نداشته باشید و فقط انها را تجربه کنید
   موفق باشید.

 86. با سلام و عرض احترام
  استاد گرامی لطفا در مورد آزاد سازی کندآلینی کمکم کنید
  اگه بشه حضورا بیام خدمتتون
  جعفری .تبریز
  متشکرم ازتون
  یادآور میگردم که چندین بار جهت هماهنگی باشماره های سایتتون تماس گرفتم که یا اشغال بوده و یا هم جواب ندادن
  لذا از جنابعالی خواهش میکنم کمکم کنید اینجانب اکثرا تمرینات رو هم انجام دادم ولی می خواستم حضورا ازتون وقت بگیرم و بیام خدمتتون متشکرم

  1. درود بر شمادوست عزیز
   ابراهیم عزیز برنامه ای را فعلا برای کار کردن بر وری کندالینی نداریم .
   انشالله در اینده اگر برنامه ای بود حتما در کانال اطلاع رسانی میکنیم تا تشریف بیارید
   موفق باشید

 87. درود بر شما
  جلیل جان
  جهان بسیار پیچیده است و انسان ها همه به همدیگر اتصال دارند.
  این انرژی می تواند از طریق فکر کردن به دیگران اتصال یابد و انتقال یابد.
  برخی به ان ناخوداگاه جمعی و برخی ان را روح جمعی می گویند. و فکر می کنم این انتقال انرژی از این طریق می باشد. همانند یک فرستنده رادیویی عمل می کند. هر چقدر تمرکز ذهن شما بیشتر شود و یا انرژی شما افزایش یابد انتقال انرژی و فکر هم بیشتر می شود.
  هر چند برخی ان را به غیر ارگانیک ها نسبت هم می دهند.
  این انرژی خوبی است و بهتر است در جهت کمک کردن به دیگران باشد.
  موفق باشید

 88. برادر عزیزسید جلیل شما هم تحت تاثیر موجودات غیر ارگانیکی نه تاثیر کندالینی بدون استاد اونم استادی ماهر تمرینات کندالینی باعث ورود این موجودات میشه امیدوارم صحیح وسالم شی.

 89. من هم هشت سال پیش کوندالینیم بیدارشدخیلی شادو خوشحال بودم انگارفردی خاص ومورداحترام بودم احساس سبکی میکردم هیکل خوش فرم وزیبایی داشتم هم رونصیحت میکردم ازخداوزیبایهاش بهشون میگفتم احساس میکردم صدای من وسخن من ازجانب خدااست احساس میکردم ومطمن بودم درآینده بسیارثروتمندورفاه دارم فقط کمتراز۱۵روزنبودکه این احساس ازبین رفت بعدبدبختی وافکارپلیدی به سراغم میومد افکاری که هیچ کنترولی روشون نداشتم خلاصه تاالان دارم زجرفراوان میبرم خلاصه بگم دیوانه شدم نمیدونم چکارکنم

  1. درود
   بیدار شدن کندالینی می تونه به صورت اتفاقی هم پیش بیاد
   باید ان را کنترل و تطهیر کرد
   به نظر من کتاب کندالینی و چاکراها را بخونید
   امیدوارم دوباره همان لحظه های خوش تکرار بشه واینبار بتونه با کنترل بیشتر ان را هدایت کنید

   از کندالینی برای درمان می تونی به خوبی استفاده کنید
   موفق باشید

  1. درود
   کندالین با انرژی جنسی فرق می کنه
   خیلی پر قدرت هست
   انرژی تمام نشدنی هست
   لذت بخش تر از انرژی جنسی هم هست.

 90. با درود
  من کسی هستم که از سن 18سالگی تحت فرمان یک روح که خود را ((ازورابه)) معرفی کرد شروع به طی طریق به شیوه خاصی که مخلوطی از شیوه صوفی ها و زندگی عادی بود کردم اکنون که 38 سال دارم در مراحل پایانی بیداری و خاموش کردن کندالینی هستم. خواستم فقط بگم به هیچ عنوان دنبال بیداری کندالینی نروید که به قول حافظ که میگه ((حافظ ازاین ره رفت و مفلس شد)).
  از دست دادن شغل ، آبرو، سلامتی، کمترین چیزی است که در بیداری کندالینی تجربه می کنید من که راهنمای آسمانی داشتم هنوز نتوانستم دوره تکامل خود را تمام کنم وای به حال کسی که خود به خود آنرا فعال می کن.
  راه بسیار پیچیده است و فرد باید حتما از لحاظ عقلی به این درجه برسد مگرنه چیزی جز زجر کش شدن نصیبش نخواهد شد.
  من اگر به اختیار خود می خواستم این راه را بروم هرگز این کار را نمی کردم. من به فرمان روح هادی یا همان اروزابه یا جبرائیل مجبور به طی طریق شدم.همه خانوادم به خاطر من بدبخت و درگیر هستند و هنوز هم معلوم نیست آخر عاقبت من و خانوادم چی میشه. هر جا که من تمایل به مرگ یا عدم ادامه مسیر را دارم فورا خانوادم رو گروگان میگیرن. از همه فرشته ها و خدا متنفر شدم.خدا خیلی ظالم است که همچین چیزی رو در بدن قرار داده.خواهش می کنم اصلا به بیداری کندالینی فکر هم نکیند

  1. با درود
   باتشکر از اینکه نظر من را درج کردید.
   روح هادی به من خبر داد که بیداری کندالینی بخشی نا چیزی از آن چیزی است که من درک کرده ام. اگر مجاز بودم از آینده ایران برایتان می نوشتم فقط بگویم که آینده ایران بسیار درخشان و باورنکردنی خواهد بود. اولین نشانه پیروزی من بر اهریمن از بین رفتن خشکسالی و آلودگی هوا خواهد بود.از شما می خواهم نظرم را بردارید .

   1. درود بر شما دوست عزیز .
    تجربیات و الهاماتی که از طریق ازاد شدن کندالینی وتوهم ازاد شدن کندالینی ایجاد م یشود ممکن است ما را به شدت دچار مشکل کند.
    به شما دوست عزیز و همه دوستانی که در مورد ازاد شدن کندالینی کار می کنند عرض کنم که در مورد تصمیمات زندگی باید دقت کنید چون ممکن است تصمیمات مشکل دار بگیرید . چون همانطور که گفتم مرز بین توهم و واقعیت نامشخص است و معمولا تجربه نشان داده است که در اینگونه مواقع بهتر است هیچ تصمیمی نگیرید و هیچ نظری ندهید
    موفق باشید

    1. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیروی کندالینی می تونید مقالات مرتبط با کندالینی را در سایت مطالعه کنید و کتاب کندالینی و چاکراها رو از سایت تهیه کنید.

  2. ایا شما تایید میکنید که پیامبر هم این مسیر را طی کردند ، از دست دادن کسانی عزیزان از دوران کودکی و سختی هایی که کشیدن ؟ همین هایی که به شما گفته میشه همان وحی هایی هست که به پیامبر میشد

   1. اون وحی این الهام. خیلی باهم فرق داره. در وحی هرگز خطایی وجود نداره ولی در الهام بسیار زیاد… کاتب وحی جبرییل یا روح القدس اما الهامات از طرف زیردستای اوناست کسایی مثل هادی و…کلا بحث طولانی در این مقال نمی گنجه… اما بدونید کلا باهم فرق دارن

  3. سلام می شه لطفا توضیح بدید که چطور با این روح ارتباط برقرار کردید ؟؟ و آیا اصلا این روح بوده یا همان شیطان بوده نه جبرائیل ؟؟؟

 91. سلام و درود و
  تشکر از سایت خوبتون من مشکلم اینه که گوشام برجستند میشه با این قدرت گوش ها رو از برجستگی در بیاورم

 92. سلام وروزبخیربه شمابزرگوار،جناب من 6سال پی ش تصادف سنگینی کردم وضربه مغذی شدم وسمت راست بدنم کلأ فلج شدولی بافیزیو تراپی الان کارامو انجام میدم ولی کامل خوب نشدم،میخاستم بدونم بااین چاکرای کندالینی میشه سلامت کاملموبدست بیارم،(خیلی برام مهمه)باتشکرفراوان ازثایت خوبتون

  1. درود بر شما
   برای بدست اوردن سلامتی ربطی به انرژی کندالینی ندارد و بهتر است درمان را انجام دهید مثل انرژی درمانی.
   انرژی کندالینی افراد باید سالم باشند و بعد به فعال سازی آن بپردازند
   موفق باشید

 93. سلام استاد وقت بخیر. من مدتی رو چشم سومم کار کردم. گاه گداری صدای پچ پچ اضافی میشنوم تو خونه. بعضی شبا یکی تو صورتم فوت میکنه. بعضی وقتها هم یکی پامو تکون میده. میخواستم بدونم اثرات چشم سومه؟
  و اینکه برای بازکردن چشم سوم نیاز به بازکردن تموم چاکراها هست یانه؟
  خیلی دوس دارم کندالینی یاد بگیرم اما از لحاظ وضعیت مالی خیلی ضعیفم و نمیتونم دوره هاتونو بیام.
  برای بیداری کندالینی چی لازمه؟راهنماییم کنین . خیلی ممنون میشم.

  1. درود بر شما
   برای آزاد کردن انرژی کندالینی نیازی به پول نیست . نیاز به تمرین است . تمرین های ان را در سایت می تونید مطالعه کنید. لازم به یادآوری هست که انرپی کندالینی را باید با احتیاط آزاد کرد که مشکلی ایجاد نشود. چون اگر مشکلی ایجاد شود با پول هم نمی توان به این راحتی ها مشکل را برطرف کرد.

 94. سلام استاد آرام
  میدونم شاید سوالم چرت باشه اما کنجکاو شدم بپرسم
  اگر انرژی کندالینی مون رو فعال کنیم میتوانیم با آن مو های خود را پرپشت کنیم ؟؟

 95. سلام استاد آرام
  میدونم شاید سوالم چرت باشه اما کنجکاو شدم بپرسم
  اگر انرژی کندالینی مون رو فعال کنیم میتوانیم با آن مو های خود را پرپشت کنیم

  1. انرژی کندالینی خیلی فراتر از این هست که بخواهی باهاش موهات را پر پشت کنید
   به اعتقاد هندی ها نیروی کندالینی همان تکامل بشر می باشد

 96. به سوال استاد میگم من تو فکرم اینه فقط روی چاکرای دومم کار کنم که خلاقیتشو تو کنکور استفاده کنم ایا میشه یه طوری فقط روی چاکراها مراقبه کرد که کندالینی تحریک نشه؟

 97. سلام استاد آرام
  اگه میشه چند کتاب درباره باز کردن اصولی چاکراها و فعالسازی کندالینی و انرژی چی معرفی کنید.
  با تشکر

  1. درود بر شما

   http://arambook.ir/product/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%88-%da%86%d8%a7%da%a9%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7/

   http://arambook.ir/product/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%ad%d8%b1%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%86%d8%b1%da%98%db%8c-%d8%b2%d8%a7/

   اگر دوست داری روی کندالینی کار کنی می تونی توی دوره پرورش نیروهای درونی شرکت کنید

   موفق باشید

    1. درود بر شما.
     دورههای تجسمخلاق را می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری شرکت کنید .
     حضوری در تهران و میدان هفت تیر هستیم.
     می توانید از پکیج های استفاده کنید. دوره کندالینی در حال ثبت نام می باشد.
     با شماره02188302523 تماس بگیرید

 98. ممنون از راهنمایبتون اگه شما نبودین شاید با فعال کردن کندالینی به صورت سرخود دیگه تو این دنیا نبودم مرسی

  1. سلام
   پارسا جان اگه علاقمند به کندالینی هستی بعداز کنکور با هام تماس بگیر
   ارزوی رتبه خوبی را در کنکور برات دارم
   موفق باشی

  2. توهم دوست عزیز اینهابازی ذهنت چیزی قابل دید نیست که تصور میکنی متاسفانه نمیدونم استاد آرام رو چه منطقی این رو میگیند ؟ آیا کندالینی خود ایشون بیدار شده؟ در جایی میگن کندالیینی باعث پرپشت شدن موها میشه پس چرا اوشو مو نداشت😃اوشو شخصی بود که استاد تانترا و کندالینی یوگا بود.

  1. درود بر شما
   برنامه الفای ذهنی برنامهای است که می تونید توی حالت هیپنوتیزمی و خلسه درس هاتون برای کنکور یا هر امحتان دیگه بخونید و در ذهنوتن بمونه
   در افاق ذهنی و یادگیری خلاق اورده شده است
   البته کامل ان در دوره یادگیری سریع و اسان اورده شده است

   http://arambook.ir/product/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%88-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D9%88-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86/

   موفق باشید

 99. اخه هر سایتی هی میگه ازاد شه فلج میشی فلان میشی میشه استاد بگید مراقبه های مخصوصشو خودم برم اخه کنکود دارم امسال تایمم کامل پره پره

  1. درود بر شما
   دوست عزیز اگه کنکور دار ی بهترین کار اینکه به همان کنکور برسی و در این مورد هیچ برنامهای را انجام ندهی .
   سندرم کندالینی مشکل زا است و اگه خودسر و بدوناستاد و با بی احتیاطی دست به فعال سازی کندالینی بزنی ممکن است دچار سندروم کندالینی شود.
   ولی با این شرایطی که داری ( کنکور ) بهتر است از برنامه الفای ذهنی استفاده کنی تا بتونی در کنکور موفق باشی.

 100. من حالا چیکار کنم اخه من هنوز امادگی ندارم یعنی مدیتیشن زیاد کردم ولی چاکراهام هنوز کامل باز نیست توصیه شما چیه؟

  1. درود بر شما
   دوست عزیز نگران نباشید.
   برای فعال سازی کندالینی هم باید مدیتیشن انجام داد و هم مراقبت های دیگر را در نظر گرفت تا انرژی کندالینی بدون دردسر در بدن آزاد شود
   اگر خیلی علاقمند بودید می توانید دردوره فعال سازی انرژی های درونی شرکت کنید.
   موفق باشید

 101. ببخشید دکتر من چند روزه تنرینات مدیتیشن و فعال سازی چاکراهارو میکنم امروز داشتم روی چاکرای ریشه تمرین میکردم که یهو احساس کردم یه چیزی تو دنبالچم شکست یهو یه چیز گرد مانند بالا اومد و مثل این میمونه که یه چیزی داره بالا میره توصیه های شما چیه ایا مار کندالینی من در حال بیدار شدنه؟

  1. درود بر شما
   دیدن انرژی های بدن یکی از کارهای خیلی مهم در انرژی درمانی می باشد. همه افراد و موجودات از طریق انرژی ها با همدیگر ارتباط دارند.
   ذهن افراد قبل از اینکه سخنی بیان کند از طریق انرژی مطالبش راانتقال می دهد.
   زبان انرژی و دیدن هاله ، یک زبان گسترده برای برقراری ارتباط با همه موجودات است
   موفق باشید

   1. سلام استاد میخاستم چشم سومم رو فعال کنم و خیلی اطالاعات راجبش جمع کردم و کتاب هم خوندم میخاستم اگه میشه شما کمک کنین کتابی معرفی کنین یا چیزی بگین که من بدونم مراحل کامل و دقیق و درستش چیه و اینکه امکانش هست نتونم فعالش کنم؟

    1. با سلام روزتون بخیرو شادی دوست عزیز من به شما دوره فوق العاده چشم سوم رو معرفی می کنم که در همین ماه مهر برگزار می گردد.
     جهت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید و از همکاران مشاوره رایگان بگیرید
     02188302523

 102. سلام استاد آرام
  دوره پروش نیروی های درونی رو می خواهید برگذار کنید که شامل تقویت چشم سوم، تله پاتی ، کندالینی و پرواز روح هست . من سال ها منتظر بودم تا شما این دوره را برگذار کنید.
  من توی سایت خیلی در مورد این موضوعات مطلب خوندم ولی دنبال دوره اموزشی بودم که زیر نظر خودتون برگذار بشه و بتونم بدون مشکل این تقویت ها را انجام بدم.
  من بقیه دوره هاتون را شرکت کرده ام ولی عالی بوده .
  توی تالار دوستان خیلی در مورد کندالینی و چشم سوم بحث می کنند و هر کدوم نظری می دنند . به دوستانی که بار اولشون هست حتما توصیه می کنم مطالب رو بخونند مخصوصا کندالینی . این خیلی جالب و شگفت انگیز هست.
  براتون آرزوی موفقیت و بهترین ها را دارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
بستن
Open chat
سلام دوست عزیزم
من می توانم راهنماییتان کنم
Powered by